Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Madagaskar

Lemuři, vzácní chameleoni, tisícileté baobaby a přátelští Malgašové. Vydejte se na cestu čtvrtým největším ostrovem světa - Madagaskarem! Čeká vás zážitek na celý život. Madagaskar je v mnoha ohledech unikátem. Díky své poloze se život na ostrově vyvíjel po miliony let izolovaně. Proto na 90 procent zdejší fauny a flóry tvoří endemity. To, co uvidíte na Madagaskaru, neuvídíte nikde jinde na světě.
 
Během poznávacího zájezdu Madagaskarem navštívíte fascinující přírodní scenérie tropických pralesů, bylinných stepí a rýžových polí. Spatříte chlupaté lemury poskakovat ze stromu na strom. Ostražitě pozorovat vás budou barevní chameleoni. Projdete se alejí baobabů, které se staly symbolem ostrova. Během dovolené se seznámíte s kulturou a tradičním způsobem života místních malgašských kmenů. Těch je v současnosti na Madagaskaru více jak 20. Místní lidé jsou přátelští a usměvaví. Budete je moci pozorovat při práci, rybaření a třeba si od nich na památku koupit dřevěný výrobek, který sami vyřezali.

Během poznávací dovolené zažijete i rušnou atmosféru panující v hlavním městě Antananarivo a vykoupete se v teplých vodách Indického oceánu. Rozhodně byste neměli z Madagaskaru odjíždět, aniž byste neochutnali vynikající exotické ovoce a chutné pokrmy z čerstvých ryb. Příležitostí k tomu budete mít dostatek.
 
Upřesnit výběr

Madagaskar

Seznam zájezdů je prázdný.

Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit