Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Panama

Panama je menší země ve Střední Americe, která se může pyšnit velkým přírodním bohatstvím. Patří mezi nejbohatší země ve Střední Americe a nabízí luxusní odpočinek na překrásných písečných plážích, možnost návštěvy mnoha národních parků i zajímavou architekturu. V Panamě se také můžete setkat s mnoha druhy exotických zvířat.

Vyrazte do Panamy a navštivte místní deštné pralesy, hory, přilehlé ostrůvky nebo rezervace a národní parky. Na některých místech dokonce žijí kmeny indiánů, kteří s radostí přivítají procházející turisty. Z fauny se zde můžete setkat například s jaguáry, pumami, různými druhy ptáků nebo plazů. Nádherný je také podmořský svět, který přímo vybízí k potápění. V hlavním městě Ciudad de Panama uvidíte vysoké mrakodrapy a spoustu moderních budov. Pojeďte s námi za zážitky do Panamy a poznejte pravou exotiku. Stačí si jen vybrat konkrétní termín zájezdu. O vše ostatní se rádi postaráme za Vás.
 
Upřesnit výběr

Panama

 - KOSTARIKA, PANAMA, NIKARAGUA

KOSTARIKA, PANAMA, NIKARAGUA

STŘEDOAMERICKÁ MOZAIKA

Termín: 22.11. - 11.12.2018 Počet nocí: 18 Doprava: Letecky

Střední Amerika, to jsou země uzavřené mezi Atlantickým a Tichým oceánem, nejrozmanitější oblasti naší planety. V nejužším místě amerického mostu leží skutečný poklad Střední Ameriky - Kostarika,… (Kód zájezdu: CR316-18)

cena na vyžádání
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
KATALOG ZIMA

Zima 2018-19, lyžařské
a adventní zájezdy

Stáhnout