Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

KATALÁNSKO A BARCELONA

STŘEDOVĚKÁ MĚSTEČKA A MONTSERRAT

S POBYTEM U MOŘE

Kód zájezdu: E471-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Letecky
Cena na vyžádání

Oblíbené

Vydejte se s námi letecky k fantastickým plážím Costa Brava/Maresme, v průběhu pobytu navštívíme historická městečka Katalánska – Cadaqués, Figueras, Besalú, jedinečnou Barcelonu a horský klášter Montserrat. To je naše pozvání do Katalánska. Barcelona - Cadaqués - Figueras – klášter Montserrat - Girona – jezero Banyoles - Besalú Celý popis


Anotace

Vydejte se s námi letecky k fantastickým plážím Costa Brava/Maresme, v průběhu pobytu navštívíme historická městečka Katalánska – Cadaqués, Figueras, Besalú, jedinečnou Barcelonu a horský klášter Montserrat. To je naše pozvání do Katalánska.

Barcelona - Cadaqués - Figueras – klášter Montserrat - Girona – jezero Banyoles - Besalú

Program zájezdu

1. den zájezdu:
Odlet z Prahy do Španělska, transfer na ubytování.

2. den zájezdu:
Celodenní výlet do BARCELONY - Barcelona gotická - Gotická čtvrť, exteriér katedrály sv. Eulálie, čtvrť El Born, kostel Santa María del Mar, odpoledne volno - možno využít k návštěvě „Poble Espanyol - španělská vesnice“ nebo mořského akvária, návrat na ubytování.

3. den zájezdu:
Malebné přístavní městečko CADAQUÉS obklopené přírodní rezervací Cap de Creus, oblíbené mnoha umělci (S. Dalí, Pablo Picasso, Joan Miró aj.). Na chvíli se zastavíme v čase a necháme se unášet jedinečným duchem místa. Odpoledne FIGUERAS, návštěva slavného Teatro - muzea Salvadora Dalího. Návrat na ubytování.

4. den zájezdu:
Výlet do pohoří MONTSERRAT, ke stejnojmennému horskému klášteru, nejvýznamnější poutní místo Katalánska. Prohlídka baziliky s černou sochou Panny Marie, pěší procházka (křížová cesta), překrásné scenérie do údolí řeky Llobregat. Návrat na pobřeží, koupání.

5. den zájezdu:
Pobyt u moře
, individuální volno. Bohaté možnosti fakultativních výletů na místě.

6. den zájezdu:
Po poledni výlet do BARCELONY, Barcelona modernistická - Antonio Gaudí – zastávka u nejznámější stavby Sagrada Família. Panoramatická cesta městem - býčí aréna, Arc de Triomf, Placa Catalunya, Passeig de Grácia (Gaudího domy – Casa Battló, Casa Milá – La Pedrera), Camp Nou – stadion FC Barcelona (fakultativně prohlídka „Camp Nou Experience Tour“ – hl. tribuna, mix zóna, šatna hostů, hrací plocha, muzeum s trofejemi aj.). Pokračování panoramatické cesty městem – Placa d’Espanya, Palau Nacional, olympijský stadion, vrch Montjuic – krátká zastávka na vyhlídce (panorama města, přístav), Královské loděnice, památník Kryštofa Kolumba, přístav. Individuální volno k prohlídce středu města, např: moderní přístav sport. lodí, ulice La Rambla, tržnice la Bouqueria. Večer shlédneme jedinečné představení „Barcelonské fontány“- hra hudby, světel a vody. Pohledy na noční město a v noci návrat na hotel.

7. den zájezdu:
GIRONA
, město se zachovalou židovskou čtvrtí, hradbami, románskými kostely, Arabskými lázněmi. Navštívíme gotickou katedrálu Santa Maria de Girona s klenotnicí a románským klášterem, ulice židovské čtvrti El Call, barevné domy na nábřeží řeky Onyar. Krátce zastavíme u JEZERA BANYOLES, největší katalánské přírodní jezero, romantické scenérie, dějiště veslařských soutěží OH Barcelona 1992. Středověké město BESALÚ, románské kostely, pozůstatek benediktinského kláštera, opevněný románský most přes řeku Fluviá, volno, návrat na ubytování.

8. den zájezdu:
Snídaně, dle letového řádu transfer na letiště a odlet do ČR.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Orientační ceny vstupného

MONTSERRAT
lanovka na vrchol San Juan 12,50 EUR
kostel se soškou Černé madony
místní muzeum 7 EUR

GIRONA
Katedrála klenotnice klášter 7 EUR
Arabské lázně 2 EUR

FIGUERAS
Muzeum Dalí 14 EUR

BARCELONA
Las Ramblas - nejznámější ulice města
přístav, památník Kryštofa Kolumba
Poble Espanyol (Španělská vesnice – skanzen ) 13 EUR
Mořské akvárium 20 EUR
Picassovo muzeum 11 EUR
Stadion Camp Nou + muzeum FC Barcelona
(Camp Nou experience tour) 25 EUR
domy Antonia Gaudího: Casa Batlló, La Pedrera 23,50 EUR
katedrála v gotické čtvrti, chrám sv. Rodiny (Sagrada Familia) jen exteriéry, Montjuic - Nár. palác, olympijský stadion.

Kapesné

Doporučujeme počítat s minimální částkou cca 100 € na případné fakultativní vstupy.

Zajímavosti

Ubytování

  • Ubytování v hotelu některého ze známých letovisek na pobřeží Středozemního moře nedaleko Barcelony, ve 2lůžk. pokojích se soc. zařízením. Stravování je formou polopenze dle programu. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy.

Nástupní místa

30.05. - 06.06. Odjezd L5
13.06. - 20.06. Odjezd L5
18.07. - 25.07. Odjezd L5
05.09. - 12.09. Odjezd L5
19.09. - 26.09. Odjezd L5
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací