Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Zájezdy - CK REDOK - Poznávací zájezdy do evropských a exotických destinací

Rezervujte si zájezd hned za 250 Kč


K Novému roku si lidé dávají předsevzetí, snaží se naplnit své odkládané plány a sny. Vizi, jak rychle zapomenout na koronavirem pošramocenou sezónu, vám předkládá naše cestovní kancelář. V souvislosti s rokem 2021 se mluví o opětovném otvírání světa. Odborníci však nemají jasno, kdy k němu příští rok dojde. My cítíme váš zájem o cestování. Avšak nechceme, abyste nám posílali své peníze a pak se strachovali, zda jste nezaplatili zbytečně. Jsme ekonomicky silná společnost, proto vám můžeme vyjít vstříc. Pokud si ještě letos vyplníte přihlášku na jakýkoliv zájezd, který s námi chcete příští rok absolvovat, nemusíte hned platit velkou zálohu. Za symbolickou částku 250 Kč/os. u autokarových zájezdů a 500 Kč/os. u leteckých zájezdů vám zájezd zarezervujeme. Z včasného přihlášení vytěžíte všechny výhody, které rezervace „za včasný nákup“ přináší. Můžete čerpat slevu a v autobuse vám bude přednostně přiděleno místo. Doplatek zálohy do výše 30% budete hradit do 1.4.2021, případně do 60 dnů před zahájením zájezdu (podle toho, co nastane dřív), nebudou-li v cestě stát epidemiologická opatření (celková cena zájezdu musí být uhrazena vždy do 30 dnů před zahájením zájezdu). Neváhejte a bezpečně si s předstihem rezervujte svou dovolenou. Do Nového roku vykročte tou správnou cestovatelskou nohou.

Platnost této nabídky je při rezervaci zájezdu do 1.3.2021
Katalog Poznávací zájezdy 2021
Elektronický katalog ke stažení naleznete zde. Pokud máte doma tištěný katalog 2020, připravili jsme k němu ceník s aktuálními cenami a termíny včetně novinek, který si můžete stáhnout zde. Na požádání vám ho rádi zašleme na vaši adresu domů. 
 
Slevy pro stálé zákazníky
Všem stálým klientům. Pokud jste s námi cestovali minimálně 3x, bude vám poskytnuta sleva při zakoupení zájezdu z katalogu 2021 ve výši:
 • sleva 10% do 1.3.2021 (max. 1500 Kč/os.)
 • sleva 8% do 15.3.2021 (max. 1000 Kč/os.)

Slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu bez příplatků. Slevu lze sčítat pouze se slevami typu BONUS. Slevu nelze uznat zpětně. Slevy jsou již u zájezdu odečtené o 8% a najdete je v záložce "First minute" (původní ceny jsou přeškrtnuté). V dalším kroku v objednávce si odškrtnete plus další 2% slevy, celkem tak získáte celkem slevu 10% z původní katalogové ceny.

Slevy za včasný nákup
Všem klientům, kteří si do 4.1.2020 zakoupí zájezd z hlavního katalogu 2021, bude poskytnuta sleva ve výši:
 • sleva 8% do 1.3.2021 (max. 1500 Kč/os.)
 • sleva 6% do 15.3.2021 (max. 1000 Kč/os.)
   
Slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu bez příplatků. Slevu lze sčítat pouze se slevami typu BONUS. Slevu nelze uznat zpětně. Slevy jsou již u zájezdu odečtené o 8% a najdete je v záložce "First minute" (původní ceny jsou přeškrtnuté).

Adventní zájezdy 2020 - slevy
Při objednání adventního zájezdu můžete uplatnit slevy za včasné přihlášení:
 • do 30.9.2020 sleva ve výši 10% (max. 1000 Kč/os.)
 • do 28.10.2020 sleva ve výši 5% (max. 500 Kč/os.)
Slevu nelze uznat zpětně. Sleva se počítá ze základní ceny bez příplatků. Časové slevy se nevztahují na nákup jednodenních zájezdů.
Uplatnění voucheru (poukazu)
Vlastníte-li voucher (poukaz), můžete ho uplatnit při objednání zájezdu online. Po odeslání objednávky, kde Vás ve Vašem uvedeném e-mailu vyzveme k dokončení objednávky kliknutím na uvedený odkaz, abyste doplnili a uložili údaje o dalších cestujících a tím dokončili objednávku, se Vám v následujícím kroku zobrazí možnost uplatnit tento voucher:
 1. Zadejte kód vašeho poukazu a stiskněte tlačítko "Vložit".
 2. Po uplatnění, pokud je poukaz platný, bude částka v hodnotě poukazu odečtena z ceny zájezdu.
 3. Nemáte-li poukaz, nebo chcete již dokončit rezervaci, stisknětě tlačítko "Dokončit".

Platební podmínky, výše záloh
CK REDOK je oprávněna požadovat zálohu ve výši minimálně 50 % z celkové ceny zájezdu (včetně fakultativních služeb) + pojištění. V případě nákupu zájezdu do 15. 1. 2021 zákazník může uhradit zálohu pouze ve výši 1000 Kč/os. (+ případné pojištění). Druhá záloha do výše 50 % z celkové ceny zájezdu musí být uhrazena do 5. 4. 2021 případně do 60 dnů před zahájením zájezdu (dle toho, co nastane dřív). Výjimku tvoří zájezdy do vzdálených a exotických zemí s odletem do konce května, v těchto případech zákazník musí uhradit
zálohu ve výši 50 % (+ případné pojištění) z celkové ceny zájezdu při podpisu smlouvy a doplatek musí být uhrazen 30 dnů před zahájením zájezdu. Celková cena zájezdu musí být uhrazena v obou případech do 30 dnů před zahájením. V případě vzniku smluvního vztahu v době kratší než 30 dnů před zahájením zájezdu musí být úhrada celkové ceny zájezdu provedena v době platnosti rezervace ve výši 100 %.

Tyto platební podmínky se netýkají vypsané akce platné do 15.2.2021

Bonus pro každého 

300 Kč pro každého zákazníka, který si zakoupí alespoň 2 nebo více zájezdů v 1 kalendářním roce z katalogu a nabídek na rok 2021. Tuto slevu lze čerpat až od druhého realizovaného zájezdu a lze ji kombinovat s ostatními slevami. Sleva se nevztahuje na jedno a dvoudenní zájezdy.

SLEVA 55+ 

Na zájezdy označené "55+" se poskytuje klientům starším 55 let speciální sleva (uvedeno vždy u konkrétního zájezdu).
Slevu nelze kombinovat s jinými slevami, ani se slevami za včasné přihlášení (First minute).

Bonus za včasné přihlášení 

Na zájezd označený ikonkou "Bonus" poskytujeme speciální slevu formou bonusu.  
Poskytnutý bonus lze sčítat s ostatními slevami.
 


Slevy pro skupiny i partu přátel 

6 platících osob - sleva 20% pro 6 osobu
8 platících osob - sleva 30% pro 8 osobu
10 platících osob - sleva 50% pro 10 osobu
20 platících osob - 1 osoba zdarma
30 platících osob - 1 osoba zdarma + 50% z ceny jednoho poukazu
40 platících osob - 2 osoby zdarma

Všechny uvedené slevy se vztahují k základní ceně zájezdu bez příplatků. Slevy se nedají vzájemně kombinovat a nevztahují se na jednodenní zájezdy. Žádnou z těchto slev nelze uplatnit na speciálně zlevněné nabídky a zájezdy typu last minute.


Hlídané parkoviště na letišti Václava Havla v Praze


 


Zájezdy pro školy, firmy a instituce

Jsme připraveni vám zajistit programy zájezdů, a to jak poznávacích, pobytových, rekondičních nebo pracovních, spojených s exkurzemi dle vašeho zaměření. Vyhovíme individuálním požadavkům, zajistíme cenově zvýhodněný zájezd ve vámi zvoleném termínu.


Zájezdy a ubytování na přání

Na vyžádání vám zajistíme celý zájezd. Vyhovíme individuálním požadavkům vaší skupiny, zajistíme zvýhodněné ceny. Požadavky zasílejte na mail: simkova@redok.cz


Dárkový poukaz

Obdarujte své blízké poukazem v libovolné hodnotě ceny zájezdu. Dárkové poukazy zakoupíte v našich CK nebo v síti prodejců.


Cestuji sám / sama

Pokud cestujete na zájezd sám a nechcete příplácet 1lůžk. pokoj, nabízíme možnost doobsazení s dalším individuálním klientem stejného pohlaví, a to ve 2 nebo 3lůžk. pokoji, vždy dle počtu lichých účastníků zájezdu, pokud není u konkrétního zájezdu uvedeno jinak. Pokud je u zájezdu povinný příplatek za jednolůžkový pokoj a nepovede se u takového zájezdu doobsazení, je zákazník povinen tento příplatek uhradit, a to bez nároku na odstoupení od smlouvy. 


Přijímáme platby poukázkami:

 • Flexi Pass, Fokus Pass, Dárkový Pass, Holiday Pass + elektronický ePASS + platba kartou Flexi pass Card

 

 • Ticket Holiday, Ticket Multi, Ticket Benefits + elektronický e-Ticket + platba kartou Edenred Benefits

 • online objednávka Benefit Plus ​platba kartou Benefit Plus

 • Šek Dovolená, Unišek+, Unišek+ FKSP, Cadhoc, Gallery Beta

Výše uvedené poukázky přijímáme za těchto podmínek:
 • max. hodnota poukázek do 12.000,- Kč, max. do hodnoty 50 % z celkové ceny zájezdu
 • úhrada jen základní ceny bez příplatků
 • slevy jsou poskytovány z částek hrazených hotově, tj. nejsou poskytovány z částek hrazených poukázek
 • poukázky nelze směňovat za hotovost ani při stornu zájezdu
 • poukázky je možné uplatnit pouze při úhradě doplatku zájezdu
 • nelze použít na úhradu stornopoplatků
 • poukázky lze uplatnit pouze v provozovnách CK a na zájezdy pořádané CK
 • poukázky nelze přijmout u obchodních zástupců CK
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout