Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

PORTUGALSKO - AZORSKÉ OSTROVY

SÃO MIGUEL – ZELENÝ OSTROV ATLANTIKU

POBYTOVĚ POZNÁVACÍ ZÁJEZD AZORSKÉ OSTROVY 2024

Kód zájezdu: P492-24 Počet nocí: 7 Strava: snídaně Ubytování: hotel

Letecky
Cena od 38 990 Kč

Oblíbené Vlak

Objevte s námi jeden z Azorských ostrovů, a to São Miguel. Pohodový zájezd s ubytováním u moře a výlety po ostrově, kde největším lákadlem pro nás sice blízkého, ale přesto exotického ostrova bude nádherná příroda nezasažená turismem, příznivé klima, přírodní mořské bazénky, jezera, termální prameny, vyhlídky ale i čajové plantáže – jediné v Evropě, kde se čaj pěstuje. A ať už věříme domněnkám, že se právě u Azor potopila bájná Atlantida nebo se spokojíme s faktem, že vulkanické ostrovy byly… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba
snídaně
P492-24-1 od: 14.06.2024
do: 21.06.2024
7 40 990 Kč Odjeto
P492-24-2 od: 12.07.2024
do: 19.07.2024
7 39 990 Kč Odjeto
P492-24-3 od: 13.09.2024
do: 20.09.2024
7 38 990 Kč Vyprodáno
P492-24-4 od: 10.09.2024
do: 17.09.2024
zobrazit 7 39 990 Kč Vyprodáno
KódP492-24-1
Termínod: 14.06.2024 do: 21.06.2024
Nástupní místa -
Počet nocí7
Dospělá osoba - snídaně40 990 Kč
Odjeto
KódP492-24-2
Termínod: 12.07.2024 do: 19.07.2024
Nástupní místa -
Počet nocí7
Dospělá osoba - snídaně39 990 Kč
Odjeto
KódP492-24-3
Termínod: 13.09.2024 do: 20.09.2024
Nástupní místa -
Počet nocí7
Dospělá osoba - snídaně38 990 Kč
Vyprodáno
KódP492-24-4
Termínod: 10.09.2024 do: 17.09.2024
Nástupní místa Praha
Počet nocí7
Dospělá osoba - snídaně39 990 Kč
Vyprodáno

Anotace

Objevte s námi jeden z Azorských ostrovů, a to São Miguel. Pohodový zájezd s ubytováním u moře a výlety po ostrově, kde největším lákadlem pro nás sice blízkého, ale přesto exotického ostrova bude nádherná příroda nezasažená turismem, příznivé klima, přírodní mořské bazénky, jezera, termální prameny, vyhlídky ale i čajové plantáže – jediné v Evropě, kde se čaj pěstuje. A ať už věříme domněnkám, že se právě u Azor potopila bájná Atlantida nebo se spokojíme s faktem, že vulkanické ostrovy byly podle starých janovských map objevené někdy v první polovině 14. století – zamilujeme si nádhernou krajinu lemovanou vlnami Atlantiku, přívětivě zelenou množstvím pastvin a barevnou nekonečným množstvím hortenzií. Sao Miguel - Azory, to je vaše dovolená u Atlantiku.
 
Pobytově poznávací zájezd na Azorské ostrovy provází Ing. Jana Křížová (termín 12.7. a 13.9.), Petr Horák (termín 14.6.) garance skupiny max. 20 osob.
 
Chá Gorreana – Pico do Ferro – Lagoa das Furnas – Furnas – zahrada Terra Nostra – Lagoa Azul – Lagoa Verde – vyhlídka Boca do Inferno – vyhlídka Vista de Rei – Sete Cidades – Termas da Ferraria –Ponta Delgada – Caldeira Velha – vyhlídka Bella Vista – vyhlídka Miradouros da Barrosa – Vila Franca do Campo – ostrůvek Ilhéu da Vila – Pico da Vara – Algarvia – Ribeira do Caldeirões

Program zájezdu

1. den zájezdu:
Odlet z Prahy přímým letem na Azory, ostrov São Miguel – Ponta Delgada, transfer na hotel.

2. den zájezdu:
Výlet na jihovýchod ostrova do kaldery u městečka Furnas. Před příjezdem bude první zastávkou návštěva jediných čajových plantáží a čajové farmy v Evropě CHÁ GORREANA, exkurze, ochutnávka čaje s možností nákupů a čajové plantáže za farmou. Pokračujeme ke kráteru Furnas. Zastavíme na vyhlídce PICO DO FERRO, výhledy do údolí kráteru, kde se mimo městečka pokocháme i výhledy na jezero, z jehož břehů stoupá pára. Procházka kolem jezera LAGOA DAS FURNAS (cca 2 hod.) živá vulkanická oblast plná malých dýmajících kalder. Městečko FURNAS ležící přímo v kráteru sopky, jejíž poslední erupce byla v roce 1630. Vyvěrající minerální prameny, oběd, kde ochutnáme místní specialitu Cozido – směs různých mas se zelím a další zeleninou, vařená díky vulkanickým jevům v zemi párou. Na závěr velká botanická zahrada TERRA NOSTRA, zde objevíme mj. zakrslou prarostlinu wollemii nebo alej z gingo biloba a vykoupeme se v jedinečném renesančním bazénu s termální vodou.

3. den zájezdu:
Celodenní výlet na západní výběžek ostrova, kde navštívíme další oblast kaldery Sete Cidadaes, jezer Lagoa Azul, Lagoa Verde. Modré a zelené oko, jak se někdy jezerům LAGOA AZUL (modré) a LAGOA VERDE (zelené) přezdívá, jsou pozůstatky sopečné činnosti s dochovanou legendou o nenaplněné lásce. Turistickou stezkou (cca 3 hod.) se vydáme po hraně kráteru s krásnými výhledy na jezera a okolí až na legendární a nejslavnější vyhlídku BOCA DO INFERNO – úchvatný pohled a nezapomenutelné panorama kráteru Sete Cidades se smaragdovými jezery, stejnojmenným městečkem a oceánem. Zastavíme na vyhlídce VISTA DE REI a dole v kráteru navštívíme městečko SETE CIDADES, prohlídka vč. malebného kostelíku Sao Nicolau a odpočinek v místní restauraci. Na závěr koupání v přírodních TERMAS DA FERRARIA - laguny vyhloubené v útesech, kde se mísí mořská voda a horkými vyvěrajícími prameny.

4. den zájezdu:
Prohlídka PONTA DELGADA, kde je většina domů vystavěna ve stejných barvách – fasáda s černým sopečným čedičem a bílou omítkou. Procházka po nábřeží a starobylými městskými uličkami, uvidíme pevnost sv. Blažeje, nádherný barokní kostel Panny Marie, botanickou zahradu Jardim Antonio Borges, tržnici Mercado da Graca, symbol města bránu Portas da Cidade de Ponta Delgada a navštívíme ananasové plantáže vč. ochutnávky ananasového likéru a dalších ananasových specialit. Po zbytek dne individuální volno, pobyt u moře.

5. den zájezdu:
Výlet do centrální části ostrova. První zastávkou bude CALDEIRA VELHA, přírodní památka s bohatou flórou i faunou, a hlavně termálními prameny. Vykoupeme se v horkých pramenech, osvěžíme pod vodopádem a prohlédneme si endemické druhy Azor v tamní malé botanické zahradě. Pokračujeme cestou vnitrozemím přes vyhlídku BELLA VISTA k vyhlídce MIRADOUROS DA BARROSA, kde se nám otevře výhled na LAGOA DI FOGO – Ohňové jezero. Nacházející se ve výšce 700 m nad mořem v přírodní rezervaci pohoří Água de Pau. Za dobré viditelnosti odsud dohlédnete až na moře. Následuje prohlídka městečka VILA FRANCA DO CAMPO (bývalé hlavní město ostrova) na jižním pobřeží, kde mj. vyjedeme nad město k poutní kapli Ermida de Nossa Senhora da Paz, poutní místo zasvěcené Panně Marii. Otevírá se odtud překrásné panorama na město, ananasové skleníky a plantáže. Nedaleko pobřeží je vidět přírodní rezervace – ostrůvek ILHÉU DA VILA prstencového tvaru, který je pozůstatkem sopečného kráteru. Dle časových a kapacitních možností si zde mohou zájemci užít krásného koupání v uzavřené laguně ostrůvku (cca 9 €).

6. den zájezdu:
Pro aktivní turisty je připravena túra s výstupem (5 hod.) na PICO DA VARA – nejvyšší bod ostrova,1103 m n.m. v pohoří Serra da Tronqueira. Oblast přírodní rezervace, unikátní pozůstatky třetihorního vavřínového pralesa i domov kriticky ohroženého hýla azorského, panoramatické výhledy na ostrov, oceán i ostrov Santa Maria. Na závěr fantastické vyhlídkové místo ALGARVIA, strmé útesy padající do Atlantiku a RIBEIRA DO CALDEIRÕES – park s vodopády, vodními mlýny a zahradou. Ostatní individuální volno k poznání autentické atmosféry města. Navštivte místní tržnice, přístav lemovaný restauracemi a krámky, projděte se po promenádě s krásnými výhledy na oceán. Pro nákup suvenýrů s regionálními potravinami doporučujeme obchůdek O Principe dos Queijos (150 m od hotelu), ochutnejte místní azorské speciality např: ve vyhlášené restauraci A Tasca, 250 m od hotelu, nutná rezervace předem na místě.

7. den zájezdu:
Fakultativní výlet za velrybami a delfíny podél jižního pobřeží São Miguel. Právě letní měsíce jsou nejlepší pro pozorování delfínů kapverdských a velryb kulohlavců.

8. den zájezdu:
Dle let. řádu transfer na letiště a odlet z Ponta Delgada.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Zajímavosti

Sao Miguel (São Miguel), známý pod názvem „Zelený ostrov“, je největším a nejlidnatějším ostrovem Azor. Ostrov zabírá plochu 759 km2 a má cca 150 tis. obyvatel, z toho 1/3 žije v Ponta Delgada, největším městě Azorského souostroví.
Azory uspokojí snad každého cestovatele, nádherné výhledy díky sopečným kráterům a jezerům, horké prameny, subtropické příjemné klima po celý rok, kouzelná městečka. Ideální dovolená pro milovníky přírody a klidu.

Ubytování

  • Hotel*** s výbornou polohou v Ponta Delgadě cca 100 m od pobřežní promenády. Moderně zařízené klim. pokoje s Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, trezorem. Součástí hotelu je sauna, masážní studio a posilovna.

Nástupní místa

14.06. - 21.06. Odjezd L2
12.07. - 19.07. Odjezd L2
10.09. - 17.09. Odjezd L2
13.09. - 20.09. Odjezd L2
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Doprava

letecky na ostrov Sao Miguel - Ponta Delgada,  po destinaci se budeme pohybovat minibusem.

Ubytování a stravování

UBYTOVÁNÍ
- 7x ubytování v hotelu *** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
Hotel*** s výbornou polohou v Ponta Delgadě cca 100 m od pobřežní promenády. Moderně zařízené klim. pokoje s Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, trezorem. Součástí hotelu je sauna, masážní studio a posilovna.
- CK si vyhrazuje právo změnit místo ubytování dle Všeobecných smluvních podmínek.

STRAVOVÁNÍ
7x snídaně, 1x oběd. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Vstupné, platby


DOPORUČENÉ KAPESNÉ
Doporučujeme cca 100 €, vč. fakult. výletu za pozorováním velryb a delfínů, není podmínkou se výletu zúčastnit. Další kapesné dle vlastního uvážení. 

UPOZORNĚNÍ
Doporučujeme mít sebou turistickou obuv a oblečení. Přestože je v červenci je na ostrově minimálně dešťových srážek doporučujeme přibalit do zavazadla i pláštěnku.

MĚNA A KURZ
EURO (značení €)
http://www.kurzy.cz/kurzy-men/nejlepsi-kurzy/EUR-euro

Cestovní dokumenty, vízum, očkování, pojištění

CESTOVNÍ DOKUMENTY
Na cestu nezapomeňte platný cestovní doklad. I když jsme od 1. 5. 2004 členy EU a pro cesty na území EU stačí občanský průkaz (jen tzv. karta, od 1. 1. 2006 jen se čtecí zónou), doporučujeme všem vzít s sebou raději platný cestovní pas. CK nemůže přebírat odpovědnost za úspěšné odbavení svých klientů při přejezdech. Prosím, nezapomeňte, že vaše cestovní pasy musí být platné ještě alespoň půl roku po návratu z dovolené. Dle vyjádření MV ČR je občanský průkaz cestovním dokladem pouze pro držitele dokladu. Každý účastník zájezdu je osobně odpovědný za dodržování pasových, celních, zdravotních a dalších předpisů země, do níž cestuje. CK nepřebírá odpovědnost za vízové povinnosti cizích státních příslušníků do navštívených zemí. Prosím mějte u sebe několik kopií cestovního dokladu, popřípadě i v elektronické podobě (např. uložené v emailové poště). Tyto kopie mohou usnadnit řešení mnoha situací.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ (ZA PŘÍPLATEK)
Každý účastník zájezdu je povinen vycestovat do zahraničí s cestovním pojištěním.

Cestovní kancelář REDOK TRAVEL má uzavřenou pojistnou smlouvu č. 1360500204 s pojišťovnou UNIQA a.s.

Pojištění není limitováno věkem účastníka. Pokud jste si prostřednictvím CK zakoupili komplexní pojištění (nebo je již zahrnuto v ceně zájezdu), jste pojištěni v následujícím rozsahu:
Pojištění léčebných výloh v zahraničí 7 000 000 Kč
Úrazové pojištění – trvalé následky úrazu 600 000 Kč
Úrazové pojištění – smrt následkem úrazu 300 000 Kč
Úrazové pojištění, nemocniční odškodné (hosp.+nemoc) 600 Kč/den
Pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví a věci 3. osoby 5 000 000 Kč
Pojištění zavazadel 20 000 Kč/ks (max. 40 000 Kč)
Pojištění storna zájezdu 20 000 Kč (spoluúčast klienta 20%)
Náklady na ubytování spojené s umístěním do karantény max. 30 000 Kč
Náklady na náhradní dopravu zpět do ČR v případě umístění do karantény při zahraniční cestě max. 20 000 Kč

Při pojistné události v zahraničí je třeba kontaktovat asistenční službu v Praze - tel: +420 296 333 696, kde oznámíte, k jaké pojistné události došlo a asistenční služba Vám poradí, jak dále postupovat. Nezapomeňte s sebou Evropský průkaz zdravotního pojištění (karta zdravotního pojištění v ČR). Smluvní vztah vzniká mezi klientem a pojišťovnou, případné pojistné události řeší klient přímo s pojišťovnou. Součástí pojištění je i automatické a bezplatné prodloužení platnosti pojištění pro zpožděný návrat v případě, kdy se pojištěná osoba z důvodu zásahu vyšší moci (např. uzavření leteckého provozu, živelná pohroma v místě dovolené, apod.) nemůže vrátit do ČR v původně plánovaném termínu. Pojištění léčebných výloh a asistenčních služeb zahrnuje i pojištění plážových adrenalinových aktivit, které si pojištěný může zakoupit podle svého zájmu přímo na pláži (např. jízda na vodním skútru, jízda na banánu, jachting, parasailing, vodní lyžování, potápění s instruktorem, apod.). Pojištění storna obsahuje i pojištění z důvodu nedobrovolné ztráty zaměstnání a pojištění nevyužité dovolené. Další informace o pojištění jsou uvedeny na stránkách www.redok.cz. Pojištění se řídí Všeobecnými pojistnými podmínkami pro cestovní pojištění UCZ/Ces/20 a Rámcovou pojistnou smlouvou. Pojištěný klient tímto potvrzuje, že se seznámil s rozsahem pojištění, že převzal Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění, byl s nimi seznámen a souhlasí s jejich zněním.

Cestovní kancelář je pojištěna v souladu se Zákonem č.159/1999 Sb., certifikát pojištění na www.redok.cz.

Doplňující info k zájezdu

ELEKTRICKÉ ADAPTÉRY
Síťové napětí je v Portugalsku 220 V. Zástrčky mají dva kolíky s kruhovým průřezem. Ve většině hotelů najdete zásuvky pro holicí strojky, nabíječky mobilních telefonů i fény. Adaptér většinou není potřeba (ale případně se dá půjčit na recepcích hotelů či campingů).

VELVYSLANECTVÍ A KONZULÁTY
Pokud ztratíte pas nebo potřebujete jinou pomoc, spojte se s velvyslanectvím nebo konzulátem.

Velvyslanectví Lisabon - Embaixada da República Checa
Rua Pero de Alenquer, 14, 1400-294 Lisboa
Telefon: +351/21/3010487, sekretariát-+351/21/3001014 nebo 3001012
Fax: +351/21/3010 629, +351/21 300 1029
Nouzová linka: +351/91/9319422
E-mail: lisbon@embassy.mzv.cz
Provozní hodiny úřadu: pondělí - pátek 08.00 - 16.30
Úřední hodiny pro veřejnost: pondělí - pátek 09.00 - 12.00

Honorární konzulát Porto
Praca General Humberto Delgado, 267, Piso 4, Sala 12, 4000-288 Porto
Telefon: +351 914 675 425
E-mail: porto@honorary.mzv.cz, geral@czporto.pt
Provozní hodiny úřadu: úterý 9.30 - 12.00

Honorární konzulát Ponta Delgada
Rua Manuel da Ponte n. 29, Porta Delgada 9800-085
Telefon: +351 296 201 830
Fax: +351 296 201 839
E-mail: pontadelgada@honorary.mzv.cz geral@lcca.pt
Konzulární působnost: Autonomní oblast Azory
Provozní hodiny úřadu: středa (po předchozí domluvě) 9.00 - 12.30, 14.00 - 18.00

DŮLEŽITÁ TELEFONNÍ ČÍSLA
Tel. předvolba: +351
Tísňové telefonní číslo: 112 (Jednotná tísňová linka pro policii, záchrannou službu, hasiče - funkční nepřetržitě)
Portugal Telecom – PT, informace o telefonních číslech: 118
Cizinecká a pohraniční policie - Serviço de Estrangeiros e Fronteiras - SEF, kontaktní centrum: 808 202 653 (z pevné linky), 808 962 690 (z mobilu)

DOPORUČENÍ PRO TURISTY
DROZD – Registrace občanů při cestách do zahraničí
http://drozd.mzv.cz
Projekt „Dobrovolné registrace občanů České republiky při cestách do zahraničí (DROZD) umožňuje českým občanům poskytovat na dobrovolném základě informace o svém plánovaném pobytu v zahraničí.

CELNÍ A DEVIZOVÉ PŘEDPISY
V rámci Evropské unie platí volný pohyb zboží, nicméně určitou výjimkou z tohoto volného režimu je zboží, které podléhá spotřební dani. Bez dodatečných poplatků je možné převážet v rámci zemí EU limitované množství tohoto zboží pro osobní potřebu. Pro obecné množstevní vymezení osobní spotřeby byly pro Španělsko stanoveny tyto limity:
800 ks cigaret, 400 ks krátkých doutníků, 200 ks doutníků, 1 kg tabáku, 10 l lihovin (tj. tvrdého alkoholu), 20 l produktů se středním obsahem alkoholu (aperitivů), 90 l vína ( z toho max. 60 l šumivého vína) a 110 l piva.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ
• Prosíme o důkladné označení Vašich zavazadel Vaším jménem a CK REDOK
• Účastníci zájezdu jsou povinni být v průběhu celého zájezdu na smluveném místě a ve stanovenou dobu, kterou určí průvodce. Nelze, aby z důvodu vaší nedochvilnosti byli ostatní klienti kráceni na svých právech, jak v oblasti poznávání, ubytování, stravování a dalších. V případě jakékoliv nedochvilnosti informujte prosím neodkladně průvodce zájezdu. V místech srazu čeká autobus max. 30 min., při definitivním odjezdu do ČR pak maximálně 1 hod. V případě, že jde o letecké zájezdy, návaznost na trajekt apod. je zde čekací doba pouze 30 min.). Cestovní kancelář ani dopravce za těchto okolností nenesou žádnou morální ani finanční zodpovědnost.
• CK nepřebírá odpovědnost za jednání cestujících, které by bylo v rozporu se zákony příslušné země.
• Služby nečerpané vlastní vinou propadají bez náhrady.
• Do autobusu doporučujeme pohodlné oblečení, příruční zavazadlo a event. malý polštářek pod hlavu či deku.
• Je povolen převoz zavazadel do hmotnosti 15 kg/os. V případě nadváhy nemusí být zavazadla převzata k přepravě. Rovněž nebudou převzata balení minerálních vod či jiných nápojů.
• Při odchodu z autobusu na výletech, při prohlídkách apod., neponechávejte v autobuse finanční prostředky, osobní doklady, platební karty, fotoaparáty, kamery aj. cenné věci. Dopravce ani CK neodpovídá za jejich případnou ztrátu nebo odcizení.
• Nezapomeňte vzít s sebou léky, které užíváte, pohodlnou obuv, deštník nebo pláštěnku a dobrou náladu.
• CK si vyhrazuje právo z organizačních důvodů změnit místo ubytování dle Všeobecných smluvních podmínek.

V současné situaci je nutné počítat se zvýšenou kontrolou na hranicích a je pro nutné dodržet množství alkoholu a cigaret deklarované v odbavení.

Program zájezdu
dle katalogu, může být však přizpůsoben časovému limitu na trase, počasí, nepředvídatelným okolnostem na cestě i po dobu konání zájezdu. Změna programu vyhrazena!

DŮLEŽITÉ POKYNY TÝKAJÍCÍ SE LETECKÉ PŘEPRAVY

Co si můžete vzít do příručního zavazadla:
Je nepřípustné brát na palubu letadla nože, nůžky, pilníky a jiné předměty ostré povahy, střelné zbraně a jejich imitace, tupé předměty (obušky apod.), které mohou být využity jako zbraň, jakékoli výbušné a hořlavé látky, jakékoli chemické nebo toxické látky. Dále je zakázáno brát na palubu jakékoliv vlastní tekutiny (voda, nápoje, sirupy, polévky), krémy, oleje, roztoky, spreje, parfémy, mascara, gely vlasové a sprchové, tlakové nádoby, holicí pěny, deodoranty, pasty a zubní pasty, krémy, směsi kapalných a pevných látek apod. Tyto předměty je nutno umístit do zavazadel k odbavení. Uvedené tekutiny a gely mohou být přepravovány pouze: v jednotlivých baleních o maximálním objemu 100ml umístěných v jediném průhledném, opakovaně uzavíratelném plastovém sáčku o maximálním objemu 1 litr a předložené k samostatné kontrole mimo kabinové zavazadlo. Tekutiny, které můžete mít v kabinovém zavazadle bez omezení: léky a dietní jídlo (doporučuje se lékařský předpis nebo potvrzení). Kapalné léky mohou být převáženy v objemu větším než 100 ml, pokud je cestující potřebuje během cesty ze zdravotních důvodů. Tyto léky musíte nahlásit zvlášť během bezpečnostní kontroly na letišti.

Doplňující postupy bezpečnostních kontrol
Evropská komise zavádí povinné vyjímání elektronických zařízení (notebooky, rádia apod.) a jejich samostatnou detekční kontrolu. Ta se týká i svrchního oblečení (bund, kabátů apod.). Tato opatření jsou na letišti Václava Havla už aplikována a opatření EU nebude mít vliv na stávající průběh kontrol.
Více informací o bezpečnostních pravidlech letiště Praha: https://www.prg.aero/bezpecnostni-pravidla

Doprava na/z letiště v Praze

Každý účastník si zajišťuje sám. Na letiště je možné se dopravit autobusem MHD č. 119 ze stanice metra A „nádraží Veleslavín" nebo ze stanice metra B "Zličín" autobusem č. 100.

Parkování nejblíže letišti Václava Havla v Praze
Ve spolupráci se společností GO Parking můžete využít prostřednictvím následujícího odkazu
https://www.goparking.cz/rezervace/krok1/?promo=red026. Na/z letiště vás odveze BEZPLATNĚ mikrobus společnosti GO Parking – více na www.goparking.cz

Ohlasy klientů

25.7.2022
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za úžasnou dovolenou na Azorech, hlavně díky skvělé průvodkyni Janě Křížové.
Jana B.

20.7.2021
Dobrý den,
s týdenní prodlevou, ale moc ráda a s vděčností, bych Vám chtěla poděkovat za Vaše zásluhy o to, že jsme se s dcerou ještě dostaly do skupiny zájezdu na azorský ostrov Sao Miguel. Byl to nádherný zážitek podtržený skvělým vedením skupiny slečnou Janou Křížovou, opravdu tahle dovolená neměla chybu. I ten pokoj s výhledem na moře jsme si báječně užily, stejně jako výlet za delfíny. Celý zájezd proběhl bez sebemenšího zádrhelu, vše běželo jako na drátku. A proto děkuji Vám osobně i cestovní kanceláři Redok jako takové za zprostředkování poznání dalšího koutu světa a zážitků, které v nás zůstanou už napořád.

Přeji mnoho pracovních úspěchů a štěstí v osobním životě.

Se srdečným pozdravem
Hana H.

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací