Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Pobytové zájezdy Azorské ostrovy

Vydejte se s námi poznat Azory - přírodní ráj Evropy! Zelená vegetace pokrývá svahy sopečných kráterů. Jejich dno se ukrývá pod  barevnou hladinou jezer. Kolem cest kvetou modré, růžové a bílé hortenzie. Vlny Atlantského oceánu dorážejí na skalnaté pobřeží. Na zelených loukách se popásají krávy. V uličkách malebných městeček a vesnic panuje poklidná atmosféra. Ve vzduchu je cítit vlhký slaný vzduch. Během poznávacího zájezdu vás okouzlí nádherné přírodní scenérie plné zeleně. Vykoupete se v termálních pramenech. Vydáte se pozorovat velryby. Ochutnáte vyhlášené speciality jako cozido, vynikající sýry a ananas. Vypijete si šálek azorského čaje uprostřed čajových plantáží. Věděli jste, že Azory jsou jediným místem v Evropě, kde se čaj a ananasy pěstují?
 
Azory jsou portugalským autonomním zámořským územím a jsou nejzápadnějším regionem Evropy. Azorské souostroví vzniklo sopečnou činností a zahrnuje 9 obydlených ostrovů - São Miguel, Santa María, Pico, Faial, São Jorge, Graciosa, Terceira, Flores a Corvo.
Každý ostrov je něčím jedinečný. Všude ale hrají hlavní roli úchvatné přírodní scenérie sopečného vnitrozemí, vodopádů ukrytých v lese, zajímavých skalních formací, sopečných lagun a členitého pobřeží. V letních měsících se Azorské ostrovy zahalí do barev kvetoucích květin.
 
Upřesnit výběr

Azorské ostrovy

Vyprodané a odjeté termíny zájezdů

 - PORTUGALSKO - AZORSKÉ OSTROVY

PORTUGALSKO - AZORSKÉ OSTROVY

SÃO MIGUEL – ZELENÝ OSTROV ATLANTIKU

POBYTOVĚ POZNÁVACÍ ZÁJEZD AZORSKÉ OSTROVY 2022, HOTEL**** U PLÁŽE

Termín: 11.09. - 18.09.2022 Doprava: Letecky

Objevte s námi jeden z Azorských ostrovů, a to São Miguel. A jaké je počasí na Azorech a právě v červenci? Ideální na poznání tohoto ostrova - 13 hodin slunečního svitu denně a minimální množství… (Kód zájezdu: P492-22-2)

Oblíbené Vlak

Odjeto
 - PORTUGALSKO - AZORSKÉ OSTROVY

PORTUGALSKO - AZORSKÉ OSTROVY

SÃO MIGUEL – ZELENÝ OSTROV ATLANTIKU

POBYTOVĚ POZNÁVACÍ ZÁJEZD AZORSKÉ OSTROVY 2022, HOTEL**** U PLÁŽE

Termín: 17.07. - 24.07.2022 Doprava: Letecky

Objevte s námi jeden z Azorských ostrovů, a to São Miguel. A jaké je počasí na Azorech a právě v červenci? Ideální na poznání tohoto ostrova - 13 hodin slunečního svitu denně a minimální množství… (Kód zájezdu: P492-22-1)

Oblíbené Vlak

Odjeto
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit