Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

RAKOUSKO - HORSKÉ ŠTÍTY NAD INNSBRUCKEM

S KARTOU V CENĚ

RAKOUSKO DOVOLENÁ 2024

Kód zájezdu: A729-24 Počet nocí: 5 Strava: polopenze Ubytování: Hotel

Autokarem
Cena od 14 890 Kč

Karta v ceně zájezdu

Turistické okruhy s panoramatickými výhledy na majestátní alpské štíty, kde si každý přijde na své, rozkvetlá alpská květena, vrchol Patscherkofel a historické centrum Innsbrucku, přehrada a jezera v Kühtai, karta na lanovky v ceně. Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba
polopenze
A729-24-1 od: 25.06.2024
do: 30.06.2024
zobrazit 5 14 890 Kč Vyprodáno
A729-24-1 od: 02.07.2024
do: 07.07.2024
5 14 890 Kč Vyprodáno
KódA729-24-1
Termínod: 25.06.2024 do: 30.06.2024
Nástupní místa Praha, Plzeň, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Beroun
Počet nocí5
Dospělá osoba - polopenze14 890 Kč
Vyprodáno
KódA729-24-1
Termínod: 02.07.2024 do: 07.07.2024
Nástupní místa -
Počet nocí5
Dospělá osoba - polopenze14 890 Kč
Vyprodáno

Anotace

Turistické okruhy s panoramatickými výhledy na majestátní alpské štíty, kde si každý přijde na své, rozkvetlá alpská květena, vrchol Patscherkofel a historické centrum Innsbrucku, přehrada a jezera v Kühtai, karta na lanovky v ceně.

Program zájezdu

1. den zájezdu 
Ráno odjezd autobusu z nástupních míst, odpoledne příjezd do GÖTZENS, ubytování a večeře.

2. den zájezdu
Snídaně, odjezd autobusem do IGLS a výjezd kabinkovou lanovkou Patscherkofelbahn k vrcholu Patscherkofel (1.965 m), který se vypíná přímo nad tyrolskou metropolí Innsbruckem. Je to zároveň i krásný vyhlídkový balkón s rozhledem na pohoří Nordkette, masiv Karwendel a Stubaiské Alpy a do údolí Inntal. Panoramatický okruh Jochleitensteig (cca 2,5 hodiny chůze) kolem vrcholu Patscherkofel vede krásnou krajinou, kterou lemují největší a nejstarší borovice (Zirben) v Evropě. Z trasy je možné si „odskočit“ přímo až vrchol Patscherkofel (2.248 m) nebo na vzdálenější vrchol Viggarspitze (2.306 m). Posezení na salaši Boscheben nebo v restauraci Schutzhaus. Pod touto restaurací se nachází nejvýše položená botanická zahrada v Rakousku, kterou je možné si projít. Odpoledne přejezd do centra INNSBRUCKU, půvabného středověkého města s proslulou Zlatou stříškou. Individuální procházka městem bez průvodce (cca 2 hodiny). Večeře.

3. den zájezdu
Snídaně, odjezd autobusem do AXAMER LIZUM (1.580 m), kde využijeme 2 lanovky. Výjezd kabinkovou lanovkou Hoadlbahn (2.340 m) do úchvatné vysokohorské krajiny pod rozeklaným pohořím Kalkkögel na okraji Stubaiských Alp. Zde si přijde na své opravdu úplně každý, panoramatická cesta ke křížku Pleisen (40 minut/1 cesta), výstup na Hochtennboden (cca 30 minut/1 cesta), nenáročná trasa kolem jezírka Herzlteich do mezistanice lanovky (45 minut chůze) nebo až do údolí (cca 1,5 hodiny chůze). Odpoledne výjezd sedačkovou lanovkou na Birgitzkopfl (2.035 m) a výstup ke křížku Zwölferspitze (2.089 m, 20 minut/1 cesta) nebo Priemeswand (2.103 m, 40 minut/1 cesta). Pro zdatnější účastníky je připravena středně náročná, magická túra z Hoadl na Birgitzkopfl, kde vás hory pohltí svojí mocností. Střídají se zde suťová pole s pěšinami (3 hodiny chůze, stoupání 400 m, klesání 650 m, nutné pohorky a vhodné jsou i turistické hole). Návrat do údolí sedačkovou lanovkou. Večeře.

4. den zájezdu
Snídaně, odjezd autobusem údolím SELLRAINTAL DO KÜHTAI až do nadmořské výšky 2.020 m. Horskou vesnici obklopuje rovná dvacítka třítisícovek. Výjezd sedačkovou lanovkou Drei-Seen-Bahn (2.410 m) a nenáročná trasa kolem horských jezer k přehradě Finstertaler Stausee (45 minut chůze), výstup ke křížku Vordere Mut (cca 20 minut/1 cesta). Stejnou cestou zpět k lanovce s možností posezení na chatě nebo po různých cestách zpět, které vedou dolů až do vesnice (1-1,5 hodiny chůze). V údolí je možné se zajít podívat k přehradě Längental, která se dá obejít dokola (cca 1,5 hodiny chůze). Večeře.

5. den zájezdu
Snídaně, odjezd autobusem do vesnice OBERPERFUSS a výjezd kabinovými lanovkami Peter Anich na Sulzstich (1.600 m) a výstup kolem chaty Rosskogelhütte (1.778 m) přes sedlo Krimpenbachsattel ke křížku Rangger Köpfl (1.939 m), který se nachází na vyhlídkovém plató obklopeném horami. Možnost odbočky kolem salaše Krimpenbachalm na vrchol Kögele (2.195 m, navíc cca 2 hodiny, převýšení 300 m). Okruhem se vrátíme k chatě Rosskogelhütte a třeba ochutnáme místní šiškovnici (Zirbenšnaps). Od chaty dojdeme zpět k lanovce, sejít je možné po pohodlné cestě i do mezistanice (3 - 4 hodiny chůze). Večeře.

6. den zájezdu
Snídaně, odjezd z hotelu do ČR. Návrat ve večerních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Sleva

  • sleva pro dítě 6-11,99 let na 3.lůžku 2100 Kč

Ubytování

  • Hotel *** má klidnou polohu v horách nad Innsbruckem, cca 200 m od centra Götzens a cca 8 km od centra Innsbrucku. Zastávka místního autobusu je v centru vesnice. V hotelu je recepce, wi-fi v prostorách recepce zdarma, výtah, jídelna, restaurace, bar. Hosté mají k dispozici vnitřní bazén a na vyžádání saunu. 2-3 lůžkové pokoje mají koupelnu s WC, TV-Sat, fén a některé i balkon.

Nástupní místa

25.06. - 30.06. Odjezd G + Beroun, Plzeň
02.07. - 07.07. Odjezd G + Beroun, Plzeň
Přehled nástupních míst najdete ZDE.

Doprava

Doprava je zajištěna dálkovým klim. autobusem. V autobuse Vám budou určena místa dle předem připraveného zasedacího pořádku, který sestavuje cestovní kancelář v závislosti na datu zakoupení.

Ubytování a stravování

UBYTOVÁNÍ
5x ubytování v hotelu *** v Götzens - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím
Hotel *** má klidnou polohu v horách nad Innsbruckem, cca 200 m od centra Götzens a cca 8 km od centra Innsbrucku. Zastávka místního autobusu je v centru vesnice. V hotelu je recepce, wi-fi v prostorách recepce zdarma, výtah, jídelna, restaurace, bar. Hosté mají k dispozici vnitřní bazén a na vyžádání saunu. 2-3 lůžkové pokoje mají koupelnu s WC, TV-Sat, fén a některé i balkon.
CK si vyhrazuje právo z organizačních důvodů změnit místo ubytování dle Všeobecných smluvních podmínek.

STRAVOVÁNÍ
5x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře menu o 4 chodech s možností výběru hlavního jídla od 2. dne), ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů

Cestovní dokumenty, vízum, očkování, pojištění

CESTOVNÍ DOKUMENTY
Na cestu nezapomeňte platný cestovní doklad. I když jsme od 1. 5. 2004 členy EU a pro cesty na území EU stačí občanský průkaz (jen tzv. karta, od 1. 1. 2006 jen se čtecí zónou), doporučujeme všem vzít s sebou raději platný cestovní pas. CK nemůže přebírat odpovědnost za úspěšné odbavení svých klientů při přejezdech. Prosím, nezapomeňte, že vaše cestovní pasy musí být platné ještě alespoň půl roku po návratu z dovolené. Dle vyjádření MV ČR je občanský průkaz cestovním dokladem pouze pro držitele dokladu. Každý účastník zájezdu je osobně odpovědný za dodržování pasových, celních, zdravotních a dalších předpisů země, do níž cestuje. CK nepřebírá odpovědnost za vízové povinnosti cizích státních příslušníků do navštívených zemí. Prosím mějte u sebe několik kopií cestovního dokladu, popřípadě i v elektronické podobě (např. uložené v emailové poště). Tyto kopie mohou usnadnit řešení mnoha situací.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ (ZA PŘÍPLATEK)
Každý účastník zájezdu je povinen vycestovat do zahraničí s cestovním pojištěním.

Cestovní kancelář REDOK TRAVEL má uzavřenou pojistnou smlouvu č. 1360500204 s pojišťovnou UNIQA a.s.

Pojištění není limitováno věkem účastníka. Pokud jste si prostřednictvím CK zakoupili komplexní pojištění (nebo je již zahrnuto v ceně zájezdu), jste pojištěni v následujícím rozsahu:
Pojištění léčebných výloh v zahraničí 7 000 000 Kč
Úrazové pojištění – trvalé následky úrazu 600 000 Kč
Úrazové pojištění – smrt následkem úrazu 300 000 Kč
Úrazové pojištění, nemocniční odškodné (hosp.+nemoc) 600 Kč/den
Pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví a věci 3. osoby 5 000 000 Kč
Pojištění zavazadel 20 000 Kč/ks (max. 40 000 Kč)
Pojištění storna zájezdu 20 000 Kč (spoluúčast klienta 20%)
Náklady na ubytování spojené s umístěním do karantény max. 30 000 Kč
Náklady na náhradní dopravu zpět do ČR v případě umístění do karantény při zahraniční cestě max. 20 000 Kč

Při pojistné události v zahraničí je třeba kontaktovat asistenční službu v Praze - tel: +420 296 333 696, kde oznámíte, k jaké pojistné události došlo a asistenční služba Vám poradí, jak dále postupovat. Nezapomeňte s sebou Evropský průkaz zdravotního pojištění (karta zdravotního pojištění v ČR). Smluvní vztah vzniká mezi klientem a pojišťovnou, případné pojistné události řeší klient přímo s pojišťovnou. Součástí pojištění je i automatické a bezplatné prodloužení platnosti pojištění pro zpožděný návrat v případě, kdy se pojištěná osoba z důvodu zásahu vyšší moci (např. uzavření leteckého provozu, živelná pohroma v místě dovolené, apod.) nemůže vrátit do ČR v původně plánovaném termínu. Pojištění léčebných výloh a asistenčních služeb zahrnuje i pojištění plážových adrenalinových aktivit, které si pojištěný může zakoupit podle svého zájmu přímo na pláži (např. jízda na vodním skútru, jízda na banánu, jachting, parasailing, vodní lyžování, potápění s instruktorem, apod.). Pojištění storna obsahuje i pojištění z důvodu nedobrovolné ztráty zaměstnání a pojištění nevyužité dovolené. Další informace o pojištění jsou uvedeny na stránkách www.redok.cz. Pojištění se řídí Všeobecnými pojistnými podmínkami pro cestovní pojištění UCZ/Ces/20 a Rámcovou pojistnou smlouvou. Pojištěný klient tímto potvrzuje, že se seznámil s rozsahem pojištění, že převzal Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění, byl s nimi seznámen a souhlasí s jejich zněním.

Cestovní kancelář je pojištěna v souladu se Zákonem č.159/1999 Sb., certifikát pojištění na www.redok.cz.

Doplňující info k zájezdu

ELEKTRICKÉ ADAPTÉRY
Síťové napětí v Rakousku je, jako v České republice 230 V. Není potřeba žádného adaptéru.

VELVYSLANECTVÍ A KONZULÁTY
Pokud ztratíte pas nebo potřebujete jinou pomoc, spojte se s velvyslanectvím nebo konzulátem.

Velvyslanectví Vídeň - Botschaft der Tschechischen Republik
Penzingerstrasse 11-13, 1140 Wien
Telefon: +431 89958 0, 89958 111
Fax PO: +431 8941 200, KO +431 8995 8159
Nouzová linka: +43 676 84964 615
E-mail: vienna@embassy.mzv.cz
Provozní hodiny úřadu: pondělí - pátek 08.00 - 16.30 hod
Úřední hodiny KO pro veřejnost: pondělí - pátek 08.30 - 11.00 hod

Honorární konzulát Salcburk - Honorarkonsulat der Tschechischen Republik
Bayerhamerstraße 14c, 5020 Salzburg
Telefon: +43662/879624
Fax: +43 662/81516080
E-mail: hksalzburg@email.cz Salzburg@honorary.cz
Konzulární působnost: spolková země Salcbursko
Provozní hodiny úřadu: úterý 14.00 - 17.00, středa a čtvrtek 09.30 - 12.30

DŮLEŽITÁ TELEFONNÍ ČÍSLA
Tel. předvolba: +43
Centrální tísňové volání - 112
Záchranná služba – 141 nebo 144
Policie - 133
Požárníci - 122
Poruchy vozidel (OAMTC a ARBÖ) - 120 nebo 123

DOPORUČENÍ PRO TURISTY
DROZD – Registrace občanů při cestách do zahraničí
http://drozd.mzv.cz
Projekt „Dobrovolné registrace občanů České republiky při cestách do zahraničí (DROZD) umožňuje českým občanům poskytovat na dobrovolném základě informace o svém plánovaném pobytu v zahraničí.

CELNÍ A DEVIZOVÉ PŘEDPISY
Pro dovoz a vývoz valut nejsou stanovena žádná omezení. Občanům EU se doporučuje být finančně vybaven v závislosti na délce a charakteru pobytu. Výše finančních prostředků není pevně stanovena.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ
• Prosíme o důkladné označení Vašich zavazadel Vaším jménem a CK REDOK
• Účastníci zájezdu jsou povinni být v průběhu celého zájezdu na smluveném místě a ve stanovenou dobu, kterou určí průvodce. Nelze, aby z důvodu vaší nedochvilnosti byli ostatní klienti kráceni na svých právech, jak v oblasti poznávání, ubytování, stravování a dalších. V případě jakékoliv nedochvilnosti informujte prosím neodkladně průvodce zájezdu. V místech srazu čeká autobus max. 30 min., při definitivním odjezdu do ČR pak maximálně 1 hod. V případě, že jde o letecké zájezdy, návaznost na trajekt apod. je zde čekací doba pouze 30 min.). Cestovní kancelář ani dopravce za těchto okolností nenesou žádnou morální ani finanční zodpovědnost.
• CK nepřebírá odpovědnost za jednání cestujících, které by bylo v rozporu se zákony příslušné země.
• Služby nečerpané vlastní vinou propadají bez náhrady.
• Do autobusu doporučujeme pohodlné oblečení, příruční zavazadlo a event. malý polštářek pod hlavu či deku.
• Je povolen převoz zavazadel do hmotnosti 15 kg/os. V případě nadváhy nemusí být zavazadla převzata k přepravě. Rovněž nebudou převzata balení minerálních vod či jiných nápojů.
• Při odchodu z autobusu na výletech, při prohlídkách apod., neponechávejte v autobuse finanční prostředky, osobní doklady, platební karty, fotoaparáty, kamery aj. cenné věci. Dopravce ani CK neodpovídá za jejich případnou ztrátu nebo odcizení.
• Nezapomeňte vzít s sebou léky, které užíváte, pohodlnou obuv, deštník nebo pláštěnku a dobrou náladu.
• CK si vyhrazuje právo z organizačních důvodů změnit místo ubytování dle Všeobecných smluvních podmínek.

V současné situaci je nutné počítat se zvýšenou kontrolou na hranicích a je pro nutné dodržet množství alkoholu a cigaret deklarované v odbavení.

Program zájezdu
dle katalogu, může být však přizpůsoben časovému limitu na trase, počasí, nepředvídatelným okolnostem na cestě i po dobu konání zájezdu. Změna programu vyhrazena!

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací