Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

ADVENTNÍ BRATISLAVA A ZÁŽITKOVÉ TERMÁLNÍ LÁZNĚ GYÖR

Kód zájezdu: SK848-20 Počet nocí: Strava: Ubytování:

Autokarem
Cena na vyžádání

Zpříjemněte si předvánoční čas návštěvou adventních trhů v Bratislavě a relaxací v termálních lázních v Györu. Kromě termálních jsou zde i zážitkové bazény se skluzavkami, kanál s divokou vodou a mnoho dalších atrakcí. Celý popis


Anotace

Zpříjemněte si předvánoční čas návštěvou adventních trhů v Bratislavě a relaxací v termálních lázních v Györu. Kromě termálních jsou zde i zážitkové bazény se skluzavkami, kanál s divokou vodou a mnoho dalších atrakcí.

Program zájezdu

1. den zájezdu
Ráno odjezd (Praha, HK 6:30, PCE 7:00, Brno 9:30) do Bratislavy. Prohlídka památek v historickém Starém městě s průvodcem, projdeme Michalskou bránou, kolem katedrály sv. Martina až na Bratislavský hrad, který je symbolem města. V individuálním volnu návštěva adventních trhů, kde můžete nakoupit kromě tradičních specialit - stačí pouze jmenovat klobásky, sýry, med, také výrobky z včelího vosku, keramiky a proutí. Odpoledne přejezd do maďarského Györu, který patří mezi největší a historicky nejvýznamnější města celého Maďarska. Úzké uličky s tradičními domy zdobenými zajímavými balkony vás dovedou na středověké náměstí Széchenyi s mnoha historickými budovami. Vánoční trhy v Maďarsku nabízejí mnoho dobrot, jak maďarských specialit, tak i klasických vánočních. Ubytování v hotelu.
 
2. den zájezdu
Po snídani prohlídka města s průvodcem. Poté koupání v termálních a zážitkových lázních areálu Rába Quelle (vstup cca 4.100 HUF/osoba, nutné vzít si vlastní ručník a župan). Zdejší lázně prošly v roce 2018 modernizací, vybrat si můžete mezi léčivými a zážitkovými bazény s tobogány, proudovými kanály, gejzíry a chrliči. Termální voda ve třech léčivých bazénech je teplá okolo 37-38°C, využít můžete také služby Saunového světa (připlácí se ke vstupence). Tak proč své klouby občas trošku nerozmazlit... Přibližně v 18:00 hod. odjezd do ČR.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Nástupní místa

Praha (+400), Trutnov (+180), Dvůr Králové nad Labem (+250) a Jaroměř (+150) nebo Hořice (+250), Hradec Králové, Pardubice, Holice nebo Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno (-100)
 
Výsledná trasa bude stanovena na základě počtu přihlášených osob z jednotlivých míst. Nástupní místa na hlavní trase jsou bez příplatku. U některých nástupních míst je v závorce uveden příplatek, případně sleva. V případě, že není na svoz min. 6 osob, je CK oprávněna již potvrzené nástupní místo změnit na nejbližší nástupní místo na hlavní trase a peníze za tzv. svoz budou klientům vráceny. Zrušení svozu ze strany CK není důvodem k odstoupení od Smlouvy o zájezdu ze strany klienta. Pro skupiny nad 15 osob možný odjezd i z dalších míst dle dohody v cestovní kanceláři.

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací