Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Poznávací zájezdy Kypr

Jeden z největších středomořských ostrovů, politicky rozpolcený mezi tureckou severní a řeckou jižní část, nabízí všímavým návštěvníkům, kteří svůj zdejší pobyt nechtějí trávit pouze poleháváním u vody, spoustu zajímavých míst. Pojďte a společně s námi si je na poznávacím zájezdu na Kypr prohlédněte.

Zkuste kyperské víno Commandaria

Vzrušující oblast plná jezírek v národním parku Athalassa, chráněná přírodní rezervace Polemidia či byzantské kostely s nástěnnými malbami v nejvyšším kyperském pohoří Troodosu jsou ohromným lákadlem samy o sobě. A co teprve tradiční produkce krajek v Lefkaře, „Strom zahálky“ v Bellapais či archeologický park v Paphosu?!

Pohledy z města duchů Varosha i z letoviska Ayia Napa

Ostatně především antické a středověké památky Kypru mu dodávají na jeho výjimečnosti, formované polohou ve Středozemním moři mezi třemi kontinenty Evropou, Asií i Afrikou. K největším pokladům tu patří neolitické nálezy v Choirokoitia. Starověké civilizace zde zanechaly amfiteátr v Salamis a divadlo v Kourionu, středověké národy mešity v Nikósii a Larnace, pevnost Hilarion, klášter Kykkos či kostel Archanděla Michaela v Pedoulas.
Upřesnit výběr

Kypr

Vyprodané a odjeté termíny zájezdů

 - KYPR, OSTROV DVOU TVÁŘÍ

KYPR, OSTROV DVOU TVÁŘÍ

POZNÁNÍ ŘECKÉ I TURECKÉ ČÁSTI

POZNÁVACÍ ZÁJEZD KYPR, DOVOLENÁ ŘECKO, TURECKO 2023

Termín: 22.09. - 30.09.2023 Doprava: Letecky

Poznávací zájezd nás zavede na malebný a z historického hlediska zajímavý ostrov Kypr. Navštívíme archeologická naleziště, budeme objevovat zbytky obydlí starých tisíce let. Barevné mozaiky, krásné… (Kód zájezdu: GR460-23-1)

Odjeto
 - KYPR - OSTROV BOHYNĚ LÁSKY

KYPR - OSTROV BOHYNĚ LÁSKY

SLUNEČNÝ RÁJ VE STŘEDOZEMNÍM MOŘI

ŘECKÁ I TURECKÁ ČÁST, DOVOLENÁ KYPR 2023

Termín: 16.09. - 23.09.2023 Doprava: Letecky

Poznávací zájezd na Kypr 2023 s volnými dny k odpočinku u moře. Vydejte se s námi objevit perlu Středozemního moře, ostrov Kypr. Ne nadarmo se říká, že Kypr je ostrov lásky a krásy, kde se z mořské… (Kód zájezdu: GR459-23-1)

Odjeto
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit