Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Adventní zájezdy Slovensko

I naši sousedé se mohou pochlubit překrásnými vánočními trhy. Vydejte se před Vánocemi na Slovensko a zažijte vánoční atmosféru například v Bratislavě. Ochutnáte zde mimo jiné cikánskou pečínku, pagáče, ale také tradiční punč či medovinu. Ocitněte se na chvilku zpět ve svých dětských letech a zaposlouchejte se do tónů vánočních zvonků a tradičních lidových koled. Vychutnejte si jedinečnou atmosféru města v předvánočním období.

Na trzích najdete nepřeberné množství nádherně zdobených stánků, ve kterých je možné zakoupit různé ozdoby, místní kulinářské speciality nebo řemeslné výrobky. Navíc, na Slovensku nemusíte mít strach z jazykové bariéry. Všem trhovcům budete bez problémů rozumět. Vydejte se s námi na vánoční trhy na Slovensko. Vyberte si z naší široké nabídky zájezdů.
Upřesnit výběr

Slovensko

Vyprodané a odjeté termíny zájezdů

 - BUDAPEŠŤ - BRATISLAVA - TERMÁLY

BUDAPEŠŤ - BRATISLAVA - TERMÁLY

ADVENT, VÁNOČNÍ TRHY A TERMÁLY VELKÝ MEDER

ADVENT 2023 SLOVENSKO A MADARSKO

Termín: 08.12. - 10.12.2023 Doprava: Autokarem

Adventní zájezd nás zavede do Bratislavy - ochutnáme cigánskou pečínku, chléb se sádlem a cibulí, pagáče, husí a zelné lokše, ale i punč a medovinu. Staré město se nám představí v celé své vánoční… (Kód zájezdu: SK820-23-1)

Náš tip

Odjeto
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit