Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Adventní zájezdy Slovensko

I naši sousedé se mohou pochlubit překrásnými vánočními trhy. Vydejte se před Vánocemi na Slovensko a zažijte vánoční atmosféru například v Bratislavě. Ochutnáte zde mimo jiné cikánskou pečínku, pagáče, ale také tradiční punč či medovinu. Ocitněte se na chvilku zpět ve svých dětských letech a zaposlouchejte se do tónů vánočních zvonků a tradičních lidových koled. Vychutnejte si jedinečnou atmosféru města v předvánočním období.

Na trzích najdete nepřeberné množství nádherně zdobených stánků, ve kterých je možné zakoupit různé ozdoby, místní kulinářské speciality nebo řemeslné výrobky. Navíc, na Slovensku nemusíte mít strach z jazykové bariéry. Všem trhovcům budete bez problémů rozumět. Vydejte se s námi na vánoční trhy na Slovensko. Vyberte si z naší široké nabídky zájezdů.
Upřesnit výběr

Slovensko

Sleva - ADVENT 2021
 - BRATISLAVA, BUDAPEŠŤ A VELKÝ MEDER

BRATISLAVA, BUDAPEŠŤ A VELKÝ MEDER

ADVENT, VÁNOČNÍ TRHY A TERMÁLY

Termín: 03.12. - 05.12.2021 Počet nocí: 2 Strava: snídaně Doprava: Autokarem

Adventní zájezd nás zavede do Bratislavy - ochutnáme cigánskou pečínku, chléb se sádlem a cibulí, pagáče, husí a zelné lokše, ale i punč a medovinu. Staré město se nám představí v celé své vánoční… (Kód zájezdu: SK820-21-1)

Sleva 55+

3 990 Kč od 3 790 Kč
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout