Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Novinky Egypt

Egypt patří k oblíbeným stálicím mezi českými turisty. Není divu. Země faraonů a tajemných pyramid láká nejen starověkými památkami obklopenými nekonečnými pláněmi písečných pouští, ale i možností užít si pohodovou dovolenou plnou slunce ve vyhlášených letoviscích na břehu Rudého moře. Budete ohromeni barevným podmořským světem korálových útesů. Potápění a šnorchlování v Rudém moři prý patří k těm nejlepším na světě. Kromě pestrobarevných rybiček můžete pod hladinou potkat i mořské želvy, manty a malé žraloky.
 
Díky příjemnému klimatu si v Egyptě užijete skvělou dovolenou prakticky po celý rok. Poznávací zájezdy vás zavedou na místa, kde vznikala a zanikla civilizace starých Egypťanů. Spatříte nejstarší pyramidy světa a známou Sfingu, která je jedním ze symbolů Egypta. Prohlédnete si nejvýznamnější archeologické oblasti jako je Karnak, Údolí králů, Abú Simbel. Vydáte se na romantickou plavbu po Nilu. Během zájezdu nasajete i atmosféru rušných ulic egyptské metropole Káhiry a ochutnáte egyptské speciality z telecího a jehněčího masa jako je kebab a kofta nebo hawawshi.
 
Upřesnit výběr

Egypt

 - EGYPT – POZNÁVACÍ OKRUH PRO POKROČILÉ

EGYPT – POZNÁVACÍ OKRUH PRO POKROČILÉ

STARÝ EGYPT, OÁZA FAJJÚM + ÚDOLÍ VELRYB

POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO EGYPTA 2024

Termín: 09.10. - 19.10.2024 Počet nocí: 10 Strava: plná penze Doprava: Letecky

Káhira - Sakkára - Serapeum - Dahšúr - oáza Fajjúm - vodopády El Rayan - Údolí velryb - Qasr Qarun - Karnak - Luxor - Údolí královen - Ramesseum - Madinat Habú - Abydos - Dendera –… (Kód zájezdu: ET313-24-1)

od 46 990 Kč
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit