Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Poznávací zájezdy Vietnam

Jen málokterá země světa nabízí tak nádhernou přírodu, jako právě Vietnam. Hledáte-li exotickou zemi, kde budete potkávat usměvavé tváře, je pro vás Vietnam ideální volbou. Tato země vám nabídne mnohem více, než jen sluncem zalité pláže k odpočinku. Pojeďte s námi do země, kde se nikam nespěchá, a poznejte exotickou přírodu, která vás uchvátí.

Na své si zde přijdou také milovníci vietnamské kuchyně, která je u nás v posledních letech čím dál více populární. Vydejte se za poznáním a dobrodružstvím do Vietnamu a navštivte zdejší hory, největší jeskyni světa i krásné vodopády. Tato země nabízí nespočet možností, od nádherných treků přes vodní aktivity a odpočinek na téměř prázdných plážích až po skvělé nákupy. Zajistěte si svou dovolenou  ještě dnes. Vyberte si z naší nabídky poznávacích zájezdů do Vietnamu.

 
Upřesnit výběr

Vietnam

 - VIETNAM – VELKÝ OKRUH

VIETNAM – VELKÝ OKRUH

Termín: 05.11. - 17.11.2020 Počet nocí: 11 Strava: snídaně Doprava: Letecky

Navštivte s námi Vietnam, je to krásná země, kde si na své přijde opravdu každý. Země hor, velkolepé mozaiky krajiny, dechberoucích rýžových teras, skvělého jídla a bohaté historie. Navštívíme… (Kód zájezdu: VN318-20-1)

Bonus za včasné přihlášení

od 59 990 Kč
Typy zájezdů
Vyhledat zájezd
a

a

TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů