Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

ADVENTNÍ MÍŠEŇ, CHEMNITZ A PRŮVOD HORNÍKŮ VE FREIBERGU

Kód zájezdu: D839-20 Počet nocí: Strava: Ubytování:

Autokarem
Cena na vyžádání

Poznejte další města v německém Krušnohoří a vydejte se s námi do Saské Kamenice a na adventní trhy ve Freibergu, které byly prvním hornickým vánočním trhem. Samotný Freiberg má velkolepou architekturu a krásné trhy. Celý popis


Anotace

Poznejte další města v německém Krušnohoří a vydejte se s námi do Saské Kamenice a na adventní trhy ve Freibergu, které byly prvním hornickým vánočním trhem. Samotný Freiberg má velkolepou architekturu a krásné trhy.

Program zájezdu

1. den programu
V ranních hodinách (HK 5:30, PCE 6:00, Praha 7:30 a další nástupní místa analogicky) odjezd z ČR do malebného města Míšně. Nejprve se projdeme historickým centrem, poté se zastavíme v Míšeňské porcelánové manufaktuře. Přejezd do Chemnitzu - Saské Kamenice na nejhezčí trhy v německém Krušnohoří. Zdejší adventní trhy každoročně prostupuje vůně svařeného vína, pražených mandlí, ořechů, perníku i klobásek. Bývá tu více než 200 stánků. Jako poslední navštívíte hornické městečko Freiberg. O jeho někdejší slávě a bohatství, spojeném s těžbou stříbra, svědčí památkově chráněné středověké jádro města. V 17:30 hod. projde městem průvod horníků s pochodněmi. Po skončení průvodu přibližně v 18:30 hod. odjezd do ČR.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Nástupní místa

Svitavy (+200), Litomyšl (+200), Vysoké Mýto (+200), Holice (+100) nebo Chrudim (+100), Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady dálnice, Praha (-150), Trutnov (+180), Dvůr Králové nad Labem (+250) a Jaroměř (+150) nebo Hořice (+250), Lovosice dálnice (-150), Ústí nad Labem dálnice (-150) a další nástupní místa na trase dle dohody v CK
 
Výsledná trasa bude stanovena na základě počtu přihlášených osob z jednotlivých míst. Nástupní místa na hlavní trase jsou bez příplatku. U některých nástupních míst je v závorce uveden příplatek, případně sleva. V případě, že není na svoz min. 6 osob, je CK oprávněna již potvrzené nástupní místo změnit na nejbližší nástupní místo na hlavní trase a peníze za tzv. svoz budou klientům vráceny. Zrušení svozu ze strany CK není důvodem k odstoupení od Smlouvy o zájezdu ze strany klienta. Pro skupiny nad 15 osob možný odjezd i z dalších míst dle dohody v cestovní kanceláři.

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Další doporučené kategorie
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací