Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

ANGLIE, SKOTSKO, WALES

VELKÝ OKRUH

Kód zájezdu: GB565-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Autokarem
Cena na vyžádání

Poznejte s námi Londýn a královská sídla Anglie, rozmanitost skotské vysočiny i dramatičnost krajiny Walesu.Londýn - York - Jedburgh - Edinburgh - Pitlochry - Blair Athol - Loch Ness - Loch Lomond – Glasgow - Chester - Cardiff - Bath - Stonehenge - Portsmouth - Windsor Celý popis


Anotace

Poznejte s námi Londýn a královská sídla Anglie, rozmanitost skotské vysočiny i dramatičnost krajiny Walesu.

Londýn - York - Jedburgh - Edinburgh - Pitlochry - Blair Athol - Loch Ness - Loch Lomond – Glasgow - Chester - Cardiff - Bath - Stonehenge - Portsmouth - Windsor

Program zájezdu

1. den zájezdu
V poledních hodinách odjezd z ČR.

2. den zájezdu
Trajektem přes kanál La Manche do Doveru, příjezd do Anglie s jedinečným pohledem na Doverské útesy, přejezd do LONDÝNA, uložení zavazadel v hotelu. Před polednem odjezd metrem do centra a pěší prohlídka - Piccadilly, Trafalgarské náměstí, Westminsterské opatství, Parlament, Big Ben, Buckinghamský palác. Možnost návštěvy některého z četných muzeí nebo procházky v parcích Hyde Park nebo St. James. Podvečerní Londýn - China Town, Soho. Návrat do hotelu městskou dopravou.

3. den zájezdu
Přejezd do YORKU, odpoledne návštěva katedrály - největší gotické stavby v Británii s nádhernými vitrážemi, procházka po hradbách, středověká čtvrť, hrázděné domy, pozůstatky hradu založeného Vilémem Dobyvatelem, příjemné posezení kolem řeky Ouse. Večer odjezd na ubytování u Yorku.

4. den zájezdu
Brzy ráno odjezd, krátká zastávka v JEDBURGHU - skotském hraničním městě s opatstvím a historickým domem, ve kterém žila Marie Stuartovna. EDINBURGH, návštěva hradu, ve kterém jsou uchovány skotské korunovační klenoty, třída Royal mile s katedrálou až ke klášteru a královskému zámku Holyrood – sídlo britské královny. Možnost návštěvy Královského skotského muzea či Skotské národní galerie nebo Scotch Whisky centra. Ubytování u Edinburghu.

5. den zájezdu
Odjezd do severní části Skotska přes nejvyšší pohoří Velké Británie Grampian Mountains, návštěva výrobny whisky s ukázkou výroby a ochutnávkou v PITLOCHRY. Zastávka v BLAIR ATHOL - jeden z nejkrásnějších zámků ve Skotsku. Ubytování v oblasti Inverness.

6. den zájezdu
Jezero LOCH NESS, projížďka kolem jezera se zastávkou u zříceniny hradu URQUHART, městečko FORT AUGUSTUS. Procházka k opatství a prohlídka systému zdymadel na Kaledonském kanále nazvaném Neptunovo schodiště. Krátká procházka u úpatí nejvyšší hory Velké Británie Ben Nevis a přejezd skotskou krajinou k jezeru LOCH LOMOND. Ubytování u Glasgow.

7. den zájezdu
Dopoledne návštěva města GLASGOW, centrum, historické a moderní budovy, náměstí sv. Jiří se sochami dvanácti významných osobností zapsané do dějin, poté přejezd zpět do Anglie. Historický CHESTER - katedrála, hrad, tudorovské a viktoriánské budovy, středověké a římské hradby s věžemi a branami. K večeru odjezd na ubytování.

8. den zájezdu
Přejezd do jižního Walesu a návštěva CARDIFFU, hlavního města Walesu s mohutným hradem, krásnými parky a příjemnými posezeními, ubytování.

9. den zájezdu
BATH (UNESCO), architektonický skvost Anglie, románské lázně a centrum města s opatstvím, ulice Bath Street s kolonádou až ke královskému divadlu. Odpoledne návštěva Salisburské planiny s prehistorickým monumentem STONEHENGE. Odjezd do jižní Anglie na ubytování.

10. den zájezdu
PORTSMOUTH, procházka starou částí města a přístavem, individ. možnost návštěvy historických loděnic, muzeí, akvária či Emirate Spinnaker Tower s výhledem na přístav i okolní ostrovy. Večer ubytování v Londýně.

11. den zájezdu
Po snídani odjezd trajektem do Francie, tranzit přes Německo do ČR.

12. den zájezdu
V brzkých ranních hodinách příjezd do republiky.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Orientační ceny vstupného

Londýn: Jízdenka MHD – 1směr 8,90 GBP
Londýn:Westminster 23,00 GBP
York: Katedrála s kryptou a věží 10,00 GBP
Edinburgh: hrad 15,00 GBP
Edinburgh: palác Holyroudhouse 15,00 GBP
Blair Atholl: zámek 10,00 GBP
Blair Atholl: výrobna whisky 7,00 GBP
Loch Ness: návštěvní centrum 10,00 GBP
Bath: římské lázně 18,00 GBP
Stonehenge: prehistorický komplex 18,00 GBP
Windsor: Královský zámek 22,00 GBP

Kapesné

Celkem na dopravu a vstupy doporučujeme částku asi 100 GBP.

Nástupní místa

28.06. – 09.07. odjezd C, M + Ostrava (+500)
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací