Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

BALI - OSTROV BOHŮ

S VÝLETEM NA LEMBOCKÉ OSTROVY

Kód zájezdu: RI307-19 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Letecky
Cena na vyžádání

Malebná rýžová políčka, městečka s uměleckými dílnami, tanečnice, chrámové slavnosti, desetitisíce hinduistických chrámů, bílé pláže a sopky, to je Bali, nejznámější ostrov Indonésie plný legend a starobylých zvyků, které se uchovaly až do současnosti. ostrov Bali - Kuta - Ulundanu - Buaynské jezero - Munduk - Brahma Arama Vihara - Ubud - sopka Mt. Batur - Gunung Kawi - Tirta Empul - Opičí les - Taman Ayun - Batukaru - Jatiluwih - Tanah Lot - Goa Lawah - Lembongské ostrovy – Sanur - Uluwatu -… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
snídaně
RI307-19-1 od: 03.04.2019
do: 17.04.2019
12 45 900 Kč Odjeto
RI307-19-2 od: 02.11.2019
do: 16.11.2019
zobrazit 12 45 900 Kč Odjeto
KódRI307-19-1
Termínod: 03.04.2019 do: 17.04.2019
Nástupní místa -
Počet nocí12
dospělá osoba - snídaně45 900 Kč
Odjeto
KódRI307-19-2
Termínod: 02.11.2019 do: 16.11.2019
Nástupní místa Praha
Počet nocí12
dospělá osoba - snídaně45 900 Kč
Odjeto

Malebná rýžová políčka, městečka s uměleckými dílnami, tanečnice, chrámové slavnosti, desetitisíce hinduistických chrámů, bílé pláže a sopky, to je Bali, nejznámější ostrov Indonésie plný legend a starobylých zvyků, které se uchovaly až do současnosti.

ostrov Bali - Kuta - Ulundanu - Buaynské jezero - Munduk - Brahma Arama Vihara - Ubud - sopka Mt. Batur - Gunung Kawi - Tirta Empul - Opičí les - Taman Ayun - Batukaru - Jatiluwih - Tanah Lot - Goa Lawah - Lembongské ostrovy – Sanur - Uluwatu - Denpasar


1. - 2. den zájezdu
Odlet z ČR do INDONÉSIE. Přílet na BALI večer, ubytování poblíž světoznámé surfařské pláže a místního „městečka“ KUTA.

3. den zájezdu
Celodenní odpočinek v oblasti KUTA - LEGIAN, možnost koupání, četné restaurace a hudební kluby, vyrovnávání se s časovým posunem.

4. den zájezdu 
Severní oblast Bali. Návštěva jezerního kláštera ULUNDANU ze 17. stol. zasvěceného jezerním bohům na Bratanském jezeře, které zavlažuje svou vodou četná rýžová pole. BUAYNSKÉ JEZERO a všudypřítomné opičky, od jezera Tamblingan budeme mít nádherný výhled na místní hory porostlé nepropustnou džunglí a z vesničky MUNDUK zažijeme takřka ptačí pohled na rýžová pole, plantáže kávy a hřebíčku. Další zastávka v severní části Bali bude patřit termálním pramenům BANJAR s možností koupání a odpočinku v blízkosti buddhistického kláštera, takřka věrné kopie chrámového komplexu Borobudur na Jávě - BRAHMA ARAMA VIHARA, který rovněž navštívíme. Odpolední relaxace na pláži LOVINA s černým sopečným pískem. Cestou zpět na ubytování zastávka u 65 m vysokého vodopádu Gigit. Podvečerní příjezd do podhorské umělecké vesničky UBUD, ubytování.

5. den zájezdu
Dopoledne k místní činné sopce MT. BATUR (1717 m n. m.), se zastávkou na rýžových terasových políčkách. Odpoledne návštěva pralesních chrámů GUNUNG KAWI s královskými hrobkami z 11. století, ke kterému sejdeme po více než 200 schodech a vodních chrámů TIRTA EMPUL (UNESCO) s chrámovými bazénky a prameny. Odpoledne příjezd do UBUDU, pěší výlet do OPIČÍHO LESA, večer možnost návštěvy představení balijských tanců s překrásnými tanečnicemi. Fakultativně lze tento den absolvovat brzký ranní výstup na sopku BATUR s pozorováním východu slunce (cca 35 USD), dopoledne spojení s hlavní skupinou a pokračování v programu dne.

6. den zájezdu
Celodenní výlet po nejznámějších balijských chrámech, královský TAMAN AYUN z pol. 17. stol. (UNESCO), směrový BATUKARU zasvěcený bohu Madaweda, nacházející se uprostřed lesů na úpatí hory Batukaru. Zemědělskou krajinou JATILUWIH (UNESCO) s četnými rýžovými poli a plantážemi kakaa, durianu, avokáda apod. dorazíme k moři, k návštěvě jedinečného chrámu z 16. stol TANAH LOT (UNESCO), postavený na skalnatém ostrohu v moři. Večerní příjezd na ubytování do oblasti SANUR.

7. den zájezdu
Pobyt u moře
, individuální volno. Pro zájemce odpolední nenáročná procházka k místnímu chrámu BELANGJONG, kde je možné spatřit nejstarší artefakt na Bali - kamennou stélu oslavující vítěznou bitvu v 9. století.

8. den zájezdu 
Výlet po východní oblasti Bali, návštěva sídla boha lásky SEPARAPURA s plovoucími pavilóny, netopýří jeskynní chrám GOA LAWAH a další přírodní zajímavost, např. kaňon SUKAWATI (v případě příznivého počasí).

9. den zájezdu 
Pobyt u moře.


10. - 11. den zájezdu
Dopoledne přeplutí na LEMBONGSKÉ OSTROVY, malý ráj mezi ostrovem BALI a LOMBOK, četné romantické pláže, úchvatný západem slunce, mangrovníkové lesy i bohatý mořský život, budete marně hledat obdobné místo na světě. Relaxace a pobyt u moře, možnost pěších výletů (nebo na zapůjčeném motocyklu) po ostrovech.

12. den zájezdu
Odpolední přesun z ostrova zpět na BALI do SANURU, ubytování v hotelu, po zbytek dne odpočinek.

13. den zájezdu
Po poledni odjezd do jižní části Bali. Odpolední koupání na jedné z pláží jižního ostrova s bílým pískem a bělostnými útesy. Podvečerní návštěva kláštera ULUWATU z 11. Století (UNESCO), který je postavený na stometrových útesech nad Indickým oceánem. Odjezd na ubytování.

14. den zájezdu 
Pobyt u moře
, poslední nákupy. Společná večeře v balijsko-indonéském stylu. Odjezd na letiště.

15. den zájezdu
Odlet z Indonésie zpět do ČR.

Cena zahrnuje

 • zpáteční letenku Praha-Denpasar vč. Let. tax a poplatků
 • místní dopravu dle programu (minibusy, taxi, bema)
 • lodní transfer
 • 12x ubytování v hotelech střední třídy 
 • 12x snídani
 • společná večeře 
 • místní průvodce
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu

Cena nezahrnuje

 • stravu, fakult. programy, bakšišné, vstupné, odletový poplatek (platí se na letišti, cca 20 USD) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

 • 1lůžk.pokoj 5 800 Kč (povinné při nedoobsazení)
 • připojištění vyššího storna zájezdu 500 Kč

Nástupní místa

06.04. - 20.04. odjezd L2
02.11. - 16.11. odjezd L2
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Kapesné

Celková výše kapesného záleží na Vás, 400 EUR na osobu by Vám mohlo na pobyt dostačovat, počítejte však s menší rezervou pro případ hotovostní platby u lékaře. Celková výše plateb za vstupy by neměla přesáhnout 100 EUR.

V rámci urychlení jednotlivých výletů od Vás průvodce vybere na začátku 80 EUR (nebo 100 USD), které poslouží na platbu hromadných vstupů do památek a placených oblastí. Mějte prosím tuto částku připravenou

Zajímavosti

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Další doporučené kategorie
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací