Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

FRANCOUZSKÁ RIVIÉRA

POBYT V ZÁTOCE ANDĚLŮ S VÝLETY

Kód zájezdu: FR436-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Letecky
Cena na vyžádání

Sleva 55+

Francouzská Riviéra nám nabídne kouzelný mix velkoleposti a půvabu spolu s architektonickými památkami, počínaje secesní promenade des Anglais a konče románskými chrámy a středověkými vesničkami v kopcích. Ubytujeme se v městečku Villeneuve-Loubet, kterému dominuje středověký hrad a krásný Záliv Andělů. Navštívíme Cannes, prohlédneme si hlavní město Azurového pobřeží Nice, středomořské Antibes, francouzské „Benátky“ Port Grimaud, malebné vesnice a městečka na kopcích, bohatá tržiště, budeme… Celý popis


Anotace

Francouzská Riviéra nám nabídne kouzelný mix velkoleposti a půvabu spolu s architektonickými památkami, počínaje secesní promenade des Anglais a konče románskými chrámy a středověkými vesničkami v kopcích. Ubytujeme se v městečku Villeneuve-Loubet, kterému dominuje středověký hrad a krásný Záliv Andělů. Navštívíme Cannes, prohlédneme si hlavní město Azurového pobřeží Nice, středomořské Antibes, francouzské „Benátky“ Port Grimaud, malebné vesnice a městečka na kopcích, bohatá tržiště, budeme obdivovat barvy domů se štukovými omítkami, bludiště těsných středověkých uliček a schodišť. Zábavu si užijeme v místním vyhlášeném Marinelandu nebo aquaparku a vykoupeme se na světoznámých plážích. Objevíme to nejlepší z tohoto bonvivánského regionu.

Zájezd provází Ing. Jiří Choun

Grasse – Antibes – Cannes – Nice – Ramatuelle – St. Tropez – Port Grimaud – Villefranche-sur-Mer – Éze – St-Paul-de-Vence

Program zájezdu

1. den zájezdu
Ráno odlet z Prahy do Nice dle let. řádu, transfer do hotelu. Kolem poledne odjedeme k návštěvě zábavního parku MARINELAND, cvičení delfíni, kosatky, tučňáci i tuleni. Možnost individuálního odjezdu z parku k hotelu místní dopravou a pobyt u moře.

2. den zájezdu
Výlet za turistickými magnety Francouzské Riviéry. Návštěva městečka parfémů GRASSE, které je již od 18. stol. centrem světové kosmetiky. Exkurze do historické výrobny parfémů a mýdel Fragonard s možností nákupu. Grasse patří už po staletí k nejdůležitějším střediskům parfémového průmyslu. V oblasti se ve velkém pěstuje růže, levandule, jasmín, mimóza, citroník, právě pro jeho zásobování. Pokračujeme do starého města ANTIBES s dlážděnými ulicemi plnými květin, Château Grimaldi z 16. stol. Zde po 2. svět. válce získal Picasso ateliér a z vděčnosti daroval městu své malby, kresby a keramiku z této doby, možnost návštěvy Musée Picasso. Podvečerní CANNES, elegantní a nonšalantní, luxusní restaurace, jachty o rozměrech zaoceánských plavidel, procházka po světovém letovisku, boulevard Croisette, filmový palác.

3. den zájezdu
Dopoledne návštěva NICE, procházka městem, Anglická promenáda, zámecký vrch, aj. návrat busem do hotelu, pobyt u moře. Pro zájemce je prohlídka města prodloužena o uličky čtvrti Vieux Nice (stará Nice), náměstí Garibaldi, exkluzivní čtvrt Cimiez s výhledy. Poté společný návrat k hotelu místní dopravou (v ceně zájezdu).

4. den zájezdu
Poloostrov St. Tropez s rozlehlými vinicemi. Okouzlující vesnice RAMATUELLE s labyrintem úzkých uliček obehnaných zdí a hrobem Gérarda Philipa, ochutnávka místních vín Côtes de Provence. Koupání na krásných písečných plážích u St. Tropez a prohlídka starosvětsky krásného města ST-TROPEZ naproti pahorkům Massif des Maures, Staré město, četnická stanice a výhledy od pevnosti na celý záliv. Nejkrásnější pohledy na St-Tropez si budeme užívat při plavbě lodí do francouzských „Benátek“, městečka PORT-GRIMAUD, vystavěného na kanálech - kotvící jachty, půvabné osobité domky.

5. den zájezdu
Výlet do nejúchvatnějších městeček na kopcích. Přes krásně položené VILLEFRANCHE-SUR-MER, krátká prohlídka, barvité a živé nábřeží, idylický přístav, kaple sv. Petra, dojedeme do prvního městečka na kopci, romantického ÉZE vysoko nad Středozemním mořem, prohlídka, úzké uličky, květinami obsypané domy, zříceniny hradu, botanická zahrada Jardin Exotique se strhujícím výhledem. Pokračujeme do vnitrozemí k prohlídce druhého městečka na kopci, slavného ST-PAUL-DE-VENCE, bývalá francouzská pevnost u hranic se Savojskem, výhledy z hradeb, původní uličky, středověké budovy, památky historického jádra, hrob slavného umělce Marca Chagalla. Návrat na hotel, pobyt u moře.

6. den zájezdu  
Pobyt u moře, variantně návštěva místního Aquaparku či možnost fakultativního výletu do Monaca místní dopravou s průvodcem.

7. den zájezdu 
Brzká snídaně, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Zájezd nabízíme také autobusovou dopravou.
Program zájezdu: Francouzská riviéra s pobytem v Zátoce andělů - autobusem

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Sleva

  • SLEVA 55+ ze základní ceny 3%

Orientační ceny vstupného

Marineland dospělý 39,00 € (skupinová cena od 20 osob, cca 30 €)
Marineland děti 3-12 let 32,00 € (skupinová cena od 20 osob, cca 20 €)
Aquapark (Aquasplash) - dospělý 29 €
Aquapark (Aquasplash - student, senior 25 €
Aquapark (Aquasplash) - dítě do 12 let 23 €
Grasse parfumérie zdarma
Ramatuelle - ochutnávka vína zdarma
Éze exotická zahrada 6 € (skupinová cena 3,50 €)
Antibes - Cannes, vlak tam a zpět z/k hotelu 10 € (ve volných dnech možné)
Monaco - Knížecí palác 8 €, skupinová cena 6 €
Monaco - Akvárium + palác 21 €, skupinová cena 16 €
Monte Carlo - Casino 20 € (nutné mít společenský oděv + kožené boty)

Kapesné

dle individuálního zájmu o návštěvy památek, doporučujeme cca 120 €

Doporučujeme

  • středověké uličky St-Paul-de-Vence
  • výhledy na St-Tropez
  • nákup parfémů v Grasse
  • procházka po promenádě La Croisette

Nástupní místa

30.08. - 05.09. Odjezd L2, L3
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací