Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

HOLANDSKO, KVĚTINOVÉ KORZO

DEN KRÁLE V AMSTERDAMU

VOLENDAM A LUXUSNÍ HOTEL****

Kód zájezdu: NL568-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel****

Autokarem
Cena na vyžádání

Náš tip

Do Holandska tentokrát v luxusním kabátě s ubytováním na jednom místě ve 4* hotelu, s možností využití několika bazénů a wellness. Okouzleni budeme rozkvetlým parkem Keukenhof i přehlídkou alegorických ozdobených vozů a na závěr nás čeká zahalený Amsterdam do oranžové barvy a bujaré oslavy na Den krále. Zájezd provází Michaela Bencová park Keukenhof - Marken – Volendam - Zaanse Schans – Amsterdam Celý popis


Anotace

Do Holandska tentokrát v luxusním kabátě s ubytováním na jednom místě ve 4* hotelu, s možností využití několika bazénů a wellness. Okouzleni budeme rozkvetlým parkem Keukenhof i přehlídkou alegorických ozdobených vozů a na závěr nás čeká zahalený Amsterdam do oranžové barvy a bujaré oslavy na Den krále.

Zájezd provází Michaela Bencová

park Keukenhof - Marken – Volendam - Zaanse Schans – Amsterdam

Program zájezdu

1. den zájezdu 
Odjezd z ČR v podvečerních hodinách.

2. den zájezdu  
V ranních hodinách příjezd do největšího a nejslavnějšího květinového parku KEUKENHOF, kde každý rok na 32 ha vykvete kolem 6 miliónů cibulovin, především různorodých tulipánů, narcisů a hyacintů. Právě v dubnu je vše v plném květu, park hraje všemi barvami a jedná se tak o nezapomenutelný zážitek. V odpoledních hodinách projede kolem parku světově proslulé KVĚTINOVÉ KORZO, přehlídka alegorických vozů ozdobených květinami všeho druhu, tentokrát na téma „Svoboda“. V podvečerních hodinách přejezd na hotel u Volendamu, kde budete obě noci ubytování, možnost relaxace a využití služeb 4* hotelového komplexu.

3. den zájezdu
Hned ráno navštívíme sýrovou farmu v okolí Volendamu a dozvíme se vše o výrobě holandských sýrů, ochutnávka s možností nákupu. Přejedeme do MARKENU, rybářského městečka s dřevěnými domečky na kůlech. Fakultativně se přeplavíme lodí přes Markermeer, původně mořský záliv, dnes jezero, do Volendamu. VOLENDAM je další klenot Holandska, historické rybářské městečko, staré centrum s malebnými domečky. K největším atrakcím města patří tradiční kroj, který si můžete vyzkoušet, ale doporučujeme zde ochutnat i místní rybí speciality.

4. den zájezdu
Po snídani odjedeme do ZAANSE SCHANS, skanzenu s větrnými mlýny, kde je soustředěno vše, co byste chtěli v Holandsku vidět. Zbytek dne strávíme prohlídkou AMSTERDAMU. Tento den se slaví Den krále, kdy se celé město obléká do oranžové barvy a je nádherně vyzdobeno, projdeme přes náměstí Dam, zavítáme na bleší trhy, v centru města probíhá mnoho koncertů a zábavného programu a tak si tento den užijeme “živo“ velkoměsta, na počest krále. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

5. den zájezdu
Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Doporučujeme

  • luxusní ubytování s možností relaxace
  • Amsterdam v Den krále
  • květinový park Keukenhof
  • rybářské městečko Volendam
  • obydlený skanzen Zaanse Schanz

Ubytování

Hotel Van Der Valk u Volendamu**** - pokoje s klimatizací a vlastní koupelnu, většina s balkónem a s krásným výhledem. Hosté mohou využít ledničku a varnou konvici/kávovar. U hotelu je bazén a krytý bazén, fitness studio a wellness zóna.

Nástupní místa

24.04. - 28.04. Odjezd A, B, L + Plzeň Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací