Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

ITÁLIE - FLORENCIE - ŘÍM - TIVOLI

POKLADY ITÁLIE A PAMÁTKY UNESCO

Kód zájezdu: IT594-21 Počet nocí: 2 Strava: snídaně Ubytování:

Autokarem
Cena od 5 787 Kč 6 290 Kč

Oblíbené

Navštívíme jedinečný Řím, kolébku západoevropské civilizace a křesťanství, s bohatstvím uměleckých děl a architektonických památek. Slavné zahrady a vily Tivoli, kam se již po celá tisíciletí uchyluje před žárem léta římská společenská smetánka a podmanivou Florencii, která je jedním obrovským a úchvatným památníkem renesance a byly to právě obrazy a sochy, Botticelliho Zrození Venuše, Michelangelův velkolepý David a další, jež učinily z města jedno z předních center umění na světě.&nbsp… Celý popis

Rychlá objednávka

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba
snídaně
IT594-21-1 od: 05.05.2021
do: 09.05.2021
zobrazit 2 6 290 Kč
5 787 Kč
Rezervovat místa
IT594-21-2 od: 15.09.2021
do: 19.09.2021
zobrazit 2 6 290 Kč
5 787 Kč
Rezervovat místa
KódIT594-21-1
Termínod: 05.05.2021 do: 09.05.2021
Nástupní místa Praha, Brno, Litomyšl, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, Ostrava, Olomouc, Poděbrady, Chrudim, Holice, Hranice, Havířov, Česká Třebová, Zábřeh na Moravě, Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Svitavy
Počet nocí2
Dospělá osoba - snídaně5 787 Kč
Rezervovat místa
KódIT594-21-2
Termínod: 15.09.2021 do: 19.09.2021
Nástupní místa Praha, Brno, Litomyšl, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, Ostrava, Olomouc, Poděbrady, Chrudim, Holice, Hranice, Havířov, Česká Třebová, Zábřeh na Moravě, Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Svitavy
Počet nocí2
Dospělá osoba - snídaně5 787 Kč
Rezervovat místa

Anotace

Navštívíme jedinečný Řím, kolébku západoevropské civilizace a křesťanství, s bohatstvím uměleckých děl a architektonických památek. Slavné zahrady a vily Tivoli, kam se již po celá tisíciletí uchyluje před žárem léta římská společenská smetánka a podmanivou Florencii, která je jedním obrovským a úchvatným památníkem renesance a byly to právě obrazy a sochy, Botticelliho Zrození Venuše, Michelangelův velkolepý David a další, jež učinily z města jedno z předních center umění na světě.
 
Zájezdy provází Petr Horák

Program zájezdu

1. den zájezdu
V odpoledních hodinách odjezd z ČR do Itálie.

2. den zájezdu
Ráno příjezd do FLORENCIE (UNESCO), kolébka renesance, domov Machiavelliho, Michelangela i Medicejských. Prohlídka Piazza della Signoria a Palazzo Vecchio, Piazza del Duomo s nepřehlednutelným Dómem, Giottova kampanila, dóm St. Croce, kostel San Lorenzo a kaple Medicejských s Michelangelovými náhrobky, Ponte Vecchio. Odjezd na ubytování.

3. den zájezdu 
Slavné zahrady a vily TIVOLI (UNESCO) populární letovisko bohatých Římanů v období renesance. Návštěva extravagantního paláce Villa d´Este, pozdně renesanční vila a propracovaná zahrada s vodními chrliči, stinnými cestami a velkolepými fontánami - letní sídlo kardinála Ippolita d´Este variantně rozsáhlý komplex Hadriánovy vily - antické sídlo a zahrady císaře Hadriána. Příjezd do „věčného města“ ŘÍM (UNESCO), málokde se svědectví minulosti a současnosti doplňují tak harmonicky, jako právě zde. Prohlídka nejzajímavějších pamětihodností - pěší procházka po Posvátné cestě (Via Sacra), odkud byla kdysi ovládána celá Říše římská, Koloseum – symbol města, Forum Romanum - s pozůstatky budov, chrámů i dalších objektů patřících neodmyslitelně k Římu v 1. - 4. stol., Kapitol - náměstí navržené Michelangelem s nádhernými paláci se vzácnými sbírkami soch i obrazů, kašnou a jezdeckou sochou Marca Aurelia z 2. stol., Pantheon - nejlépe dochovaná stavba z dob římské antiky považovaná za vrcholné dílo římského stavitelství, Fontána di Trevi – největší římská fontána je díky Felliniho filmu „La Dolce Vita“ známá po celém světě, Španělské schody, večerní atmosféra uliček.

4. den zájezdu
VATIKÁN (UNESCO) hlava katolické církve, náměstí sv. Petra, bazilika sv. Petra na jejíž výzdobě se podíleli Raffael, Michelangelo a další. Možnost výstupu na kopuli s krásným výhledem na celý Řím. VATIKÁNSKÁ MUZEA s úchvatnými sbírkami antického umění a Sixtinskou kaplí s Michelangelovým Posledním soudem. Dokončení prohlídky ŘÍMA, Piazza del Popolo s barokními kostely, Piazza Navona, nejkrásnější barokní náměstí s velkolepými fontánami. Večer odjezd do ČR.

5. den zájezdu
Návrat do republiky v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje

  • dopravu lux. klim. busem,
  • 2x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím,
  • 2x snídani,
  • průvodce CK

Cena nezahrnuje

  • vstupné, fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

  • 1lůžk. pokoj 1200 Kč,
  • 2x večeře 500 Kč,
  • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 200 Kč,
  • rezervace vstupenky do Vatikánských muzeí 590 Kč (do 18ti let 350 Kč),
  • sdružené vstupné do Kolosea, Fora Romana a Palatinu 520 Kč (18-25 let 290 Kč, do 18ti let 70 Kč)

Nástupní místa

05.05. – 09.05. Odjezd A, B, L
15.09. – 19.09. Odjezd A, B, L Přehled nástupních míst najdete ZDE

Ohlasy klientů

23.9.2019
Vážení přátelé,ráda bych poděkovala Naší paní průvodkyni Hance. Paní Hana,byla skvělá a starala se o Nás velmi dobře,mít kolem sebe počet osob 41 jezdit tramvají a metrem je náročné .Krásně vyprávěla historii a informace o památkách.Děkuji,paní Haně za velmi krásnou a náročnou dovolenou s manželem budeme rádi vzpomínat na Řím.

Marcela L.


9.5.2017
Dobrý den, dnes jsme se vrátili z dovolené z Itálie (Florencie, Řím). Velice děkujeme, krásná dovolená, dobře zorganizovná, výborná průvodkyně sl. Zuzana Vlčková.
Ještě jednou díky.

Pavel M.


9.5.2017
Dobrý den,
právě dnes jsme se s manželem vrátili z poznávacího zájezdu - Florencie, Řím, Vatikán.
Paní průvodkyně Zuzana Vlčková, to je perla mezi průvodci. Vskutku vzorně se o nás postarala. Zásobila nás informacemi a vším, co člověk potřebuje. Především pohodou a klidem. Vrátila jsem se s manželem nadšená.

Marta a PavelPotřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací