Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

ITÁLIE - NEAPOLSKÝ ZÁLIV

MEZI VESUVEM A OSTROVEM CAPRI + AMALFITÁNSKÉ POBŘEŽÍ SE SMARAGDOVOU JESKYNÍ

DOVOLENÁ V ITÁLII 2024, POBYTOVĚ POZNÁVACÍ ZÁJEZD

Kód zájezdu: IT413-24 Počet nocí: 7 Strava: polopenze Ubytování: hotel

Autokarem
Cena od 15 990 Kč

Oblíbené Vlak

Náš nejprodávanější pobytově-poznávací zájezd do Itálie vám nabízí vše pro potěchu oka, ducha i fantazie, a zároveň odhaluje skutečnou tvář neapolské aglomerace. Koupejte se v moři a při tom se s námi vydejte na výlety do míst, kde je největší koncentrace historických památek a přírodních zajímavostí. Zamíříme na rozhraní světlých vápencových útesů a temných vulkánů, pocítíme sirný zápach sopky i vůni citrónových produktů, budeme proplouvat Smaragdovou jeskyní i podél útesů mytických Sirén,… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba
polopenze
IT413-24-1 od: 28.06.2024
do: 07.07.2024
zobrazit 7 15 990 Kč Odjeto
IT413-24-2 od: 12.07.2024
do: 21.07.2024
zobrazit 7 15 990 Kč Odjeto
IT413-24-3 od: 23.08.2024
do: 01.09.2024
zobrazit 7 15 990 Kč Vyprodáno
KódIT413-24-1
Termínod: 28.06.2024 do: 07.07.2024
Nástupní místa Praha, Svitavy, Brno, Pardubice, Hradec Králové, České Budějovice, Ostrava, Olomouc
Počet nocí7
Dospělá osoba - polopenze15 990 Kč
Odjeto
KódIT413-24-2
Termínod: 12.07.2024 do: 21.07.2024
Nástupní místa Praha, Svitavy, Brno, Pardubice, Hradec Králové, České Budějovice, Ostrava, Olomouc
Počet nocí7
Dospělá osoba - polopenze15 990 Kč
Odjeto
KódIT413-24-3
Termínod: 23.08.2024 do: 01.09.2024
Nástupní místa Praha, Svitavy, Brno, Pardubice, Hradec Králové, Ostrava, Olomouc
Počet nocí7
Dospělá osoba - polopenze15 990 Kč
Vyprodáno

Anotace

Náš nejprodávanější pobytově-poznávací zájezd do Itálie vám nabízí vše pro potěchu oka, ducha i fantazie, a zároveň odhaluje skutečnou tvář neapolské aglomerace. Koupejte se v moři a při tom se s námi vydejte na výlety do míst, kde je největší koncentrace historických památek a přírodních zajímavostí. Zamíříme na rozhraní světlých vápencových útesů a temných vulkánů, pocítíme sirný zápach sopky i vůni citrónových produktů, budeme proplouvat Smaragdovou jeskyní i podél útesů mytických Sirén, připomeneme si bájného siláka Herakla, lstivého Odyssea i křesťanské apoštoly, dostaneme audienci od neapolských králů, projedeme se uličkami největšího jihoitalského města, necháme se ohromit neapolským barokem i pozemským rájem na Capri, projdeme se ulicemi zakonzervovaných antických měst i komnatami jejich paláců nebo lázní. Ubytováni budeme v hotelu, v bezprostřední blízkosti vulkanické pláže s výhledem na ostrov Capri i na sopku Vesuv. Předností zájezdu je celodenní prohlídka italské metropole i možnosti volby mezi odpočinkem a programem nasyceným poznáním.

Pobytově poznávací zájezd do Itálie - Neapolský záliv provází Mgr. Michal Hrazdil, Mgr. Václav Kabíček

Řím - Caserta - Neapol - Pompeje - Herculaneum - Vesuv - Oplontis - Positano - ostrov Capri – Capri - Anacapri - Modrá jeskyně - Salerno - Amalfi – Atrani - Smaragdová jeskyně – Ravello - Sorrento

Program zájezdu

1. den zájezdu
Odjezd z republiky v poledních hodinách.

2. den zájezdu
Ráno příjezd do ŘÍMA, prohlídka nejvýznamnějších památek hlavního města – nenecháme si ujít nejmenší stát na světě – VATIKÁN a majestátní baziliku svatého Petra, Andělský hrad, nábřeží Tibery, fontány na náměstí Piazza Navona, Pantheon – nejzachovalejší antickou památku na světě, pradávnou slávu Fora Romana - které bylo pupkem antického římského impéria, exteriér slavného Kolosea – jeden ze 7 novodobých divů světa, Kapitol, fontánu di Trevi – nejslavnější fontánu v Římě, nebo fotogenické Španělské schody. Odjezd na ubytování k Tyrhénskému moři.

3. den zájezdu
Pobyt u moře.
 
4. den zájezdu
Po stopách jihoitalských králů. Navštívíme jednu z největších turistických atrakci Itálie - kolosální zámek Palazzo Reale v CASERTĚ, blížící se rozměry k Versailles, s více jak tisícem pokojů, velkolepými schodišti, překrásnou zahradou s fontánami a okrasnými vodními díly, místo natáčení Hvězdných válek nebo Andělů a démonů. NEAPOL, ležící v samotném centru Kampánie a největší město italského jihu – historické centrum Centro Storico – písní opěvovaná čtvrť Santa Lucia, hrozivý cimbuřím obehnaný hrad Castel Nuovo, královský palác Palazzo Reale a kostel San Francesco di Paola na Piazza del Plebiscito.

5. den zájezdu
Po stopách vulkanické erupce. Nejdříve si prohlédneme POMPEJE, velkolepý příklad starořímského města zničeného erupcí sopky. Prohlídka města, v němž se zastavil čas a všude kolem na nás dýchá atmosféra vzdálené minulosti. Zkamenělé HERCULANEUM, jedna z nejlépe zachovalých antických památek, římské rezidenční město a přístav s podobným osudem jako nedaleké Pompeje, kde roku 79 n. l. po výbuchu Vesuvu kompletně zmizelo ve dvacetimetrové vrstvě lávy a žhavého bahna. 

6. den zájezdu
Pobyt u moře.
Dopoledne možnost fakultativního výletu na VESUV, výjezd na temně se tyčící sopku nad Neapolí, procházka kolem samotného jícnu vulkánu, rozhledy na Neapolský záliv. Odpoledne fakultativní výlet k vile Sabiny Poppei v OPLONTIS, kterou v plné kráse fresek a labyrintu místností zakonzervovala erupce Vesuvu, a do exkluzivního POSITANA, které je zavěšeno na příkrých svazích pohoří Monti Lattari, jež zde spadá do vln Tyrhénského moře.

7. den zájezdu
Pobyt u moře
nebo fakultativní celodenní výlet na ostrov CAPRI, kde najdeme vše, co charakterizuje atmosféru Středomoří. Masivní vápencové skály, které vystupují kolmo vzhůru z průzračně modré vody, tak vypadá ostrov z dálky. Nejnavštěvovanější ostrov Tyrhénského moře, který byl již ve středověku pobytovým místem císařů Augusta a Tiberia, možnost okružní plavby kolem ostrova, návštěva městečka CAPRI s nabílenými kamennými domy a ANACAPRI s fantastickými výhledy na ostrov a Neapolský záliv. Milovníkům přírodních scenérií doporučujeme výlet člunem k největší pozoruhodnosti ostrova Modré jeskyni (Grotta Azzurra). Individuální volno k posezení v četných místních kavárničkách, kde můžeme ochutnat proslulý insalata caprese nebo ravioli caprese (ravioli plněné ricottou a bylinkami).

8. den zájezdu
Po stopách apoštolů. Přejezd do SALERNA a prohlídka katedrály s hrobem evangelisty Matouše, procházka po promenádě a fakultativní lodní výlet podél Amalfského pobřeží - Costiera Amalfitana (UNESCO), do nejkouzelnější oblasti Kampánie, kde voňavé háje citronovníků pokrývají útesy, které záhy mizí pod blyštivou modrou hladinou a uvidíme bělostné vily přilepené na strmých svazích. Navštívíme středověké AMALFI s dómem sv. Ondřeje a krásnou polohou u moře. Procházka do ATRANI, městečka nalepeného na Dračí kaňon a místa, kde byla korunována dóžata Amalfské republiky. Fakultativně plavba do SMARAGDOVÉ JESKYNĚ nebo výlet místní dopravou vysoko do kopců nad Amalfi do elegantního RAVELLA, městečka zavěšeného mezi mořem a oblohou s neskutečnými výhledy a krásnými zahradami (Villy Cimbrone a Villy Rufolo).

9. den zájezdu
Pobyt u moře. SORRENTO – fakultativní výlet do malebného města na skalní plošině, které má jméno podle bájných Sirén. Odpoledne odjezd z hotelu.

10. den zájezdu
Předpokládaný návrat do republiky v poledních hodinách.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Ubytování

Hotel 3* v oblasti Torre del Greco - 2lůžk. pokoj s příslušenstvím (sprcha, WC, telefon, TV, klimatizace). Hotel se nachází přímo na nábřeží na okraji města Torre del Greco v Neapolském zálivu, vedle národního parku Vesuv.

Nástupní místa

28.06. - 07.07. Odjezd A, B + České Budějovice
12.07. - 21.07. Odjezd A, B
23.08. - 01.09. Odjezd A, B
Přehled nástupních míst najdete ZDE
Další nástupní místa na trase možná po dohodě s CK.

Doprava

Doprava je zajištěna dálkovým klim. autobusem. V autobuse Vám budou určena místa dle předem připraveného zasedacího pořádku, který sestavuje cestovní kancelář v závislosti na datu zakoupení.

Ubytování a stravování

UBYTOVÁNÍ
7x ubytování v hotelu *** ve 2lůžk. pokojích s příslušenstvím v Torre del Greco

STRAVOVÁNÍ
7x polopenze. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Vstupné, platby

ORIENTAČNÍ CENY VSTUPŮ (z r. 2023) – ceny v EUR (€)
Řím – MHD 1,50 € / 1 jízda max 75min, 1-denní neomezená jízdenka 7 €
Řím – Andělský hrad 12 €
Řím – bazilika sv. Petra ve Vatikánu – vstup zdarma, vyhlídka (výtah + 320 schodů) 10 €
Řím – bazilika sv. Petra ve Vatikánu – vstup zdarma, vyhlídka (bez výtahu, 551 schodů) 8 €
Řím - Koloseum, Forum Romanum a Palatin 22 €
Řím – povinná sluchátka Forum Romanum, Palatino 2 €
Řím – průvodce Forum Romanum, Palatino 12 €
Řím - Pantheon cca 6 €
Neapol – archeologické muzeum 15 €
Neapol - Královský palác 10  €
Neapol Castel Nuovo - 6  €
Pompeje archeologický park cca 19 €, včetně povinného průvodce + sluchátka 34  €
Herculaneum 14 €
Caserta - zapůjčení kola 4 €
Caserta - kočár pro 4 lidi 10 € (celkem 40 €)
Torre del Greco – vstupné na pláž 2 osoby (lehátka + slunečník) min. 25 €/den

Fakult. výlety + vstupy:
6.den
Positano organizovaně (min. 15 osob) 55-75 €
7. den
Ostrov Capri - plavba, vstup. taxa, Augustovy zahrady, minibus po ostrově vč. povinného místního průvodce cca 79 €
Ostrov Capri - výlet člunem kolem ostrova - cca 22 €
ostrov Capri – vila Axela Muntheho 10 €
ostrov Capri – lanovka na Monte Solaro 14 €
ostrov Capri – Grotta Azzura cca 35 €
8. den
Amalfi – lodní výlet cca 20 €
Amalfi – katedrála San´t Andrea cca 4 €
Amalfi – Smaragdová jeskyně (včetně lodě a vstupu) 25 €
Ravello – autobusový výlet z Amalfi cca 25-30 €
Ravello – zahrady 10 €
9. den
Sorrento - místní autobus (min. 15 účastníků) 20-30 €

Vstupy rezervované předem v CK ( nutná rezervace min. 1 měsíc předem)
výlet na Vesuv - vstupné a rez. poplatek 390,- Kč dospělý, do 24,9 let 320,- Kč
zámek a zahrady Caserta - vstupné a rez. poplatek 420,- Kč dospělý, 18-23,9 let 120,- Kč, do 18 zdarma (vstupenka musí být rezervována)
zahrady Caserta - vstupné a rez. poplatek záloha 300,- Kč dospělý, 18-23,9 let 120,- Kč, do 18 zdarma (vstupenka musí být rezervována)

DOPORUČENÉ KAPESNÉ
Doporučujeme na vstupy cca 190 € + 350 € (fakultativní výlety + vstupy) , dle individuálního zájmu o návštěvu objektů, není podmínkou všechny navštívit. Další kapesné dle vlastního uvážení. Vstupné do navštívených objektů, vláčky, lanovky, MHD, lodičky, trajekty na ostrovy u výletů nejsou zahrnuty v ceně zájezdu, pokud není v odstavci „cena zahrnuje“ výslovně uvedeno jinak.

UPOZORNĚNÍ
Do kostelů není vhodné jít s holými rameny a v šortkách, může se Vám stát, že nebudete vpuštění dovnitř. Doporučujeme mít sebou turistickou obuv a turistické oblečení.

MĚNA A KURZ
EURO (značení €), 1 € = cca 26 Kč
http://www.kurzy.cz/kurzy-men/nejlepsi-kurzy/EUR-euro

Cestovní dokumenty, vízum, očkování, pojištění

CESTOVNÍ DOKUMENTY
Na cestu nezapomeňte platný cestovní doklad. I když jsme od 1. 5. 2004 členy EU a pro cesty na území EU stačí občanský průkaz (jen tzv. karta, od 1. 1. 2006 jen se čtecí zónou), doporučujeme všem vzít s sebou raději platný cestovní pas. CK nemůže přebírat odpovědnost za úspěšné odbavení svých klientů při přejezdech. Prosím, nezapomeňte, že vaše cestovní pasy musí být platné ještě alespoň půl roku po návratu z dovolené. Dle vyjádření MV ČR je občanský průkaz cestovním dokladem pouze pro držitele dokladu. Každý účastník zájezdu je osobně odpovědný za dodržování pasových, celních, zdravotních a dalších předpisů země, do níž cestuje. CK nepřebírá odpovědnost za vízové povinnosti cizích státních příslušníků do navštívených zemí. Prosím mějte u sebe několik kopií cestovního dokladu, popřípadě i v elektronické podobě (např. uložené v emailové poště). Tyto kopie mohou usnadnit řešení mnoha situací.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ (ZA PŘÍPLATEK)
Každý účastník zájezdu je povinen vycestovat do zahraničí s cestovním pojištěním.

Cestovní kancelář REDOK TRAVEL má uzavřenou pojistnou smlouvu č. 1360500204 s pojišťovnou UNIQA a.s.

Pojištění není limitováno věkem účastníka. Pokud jste si prostřednictvím CK zakoupili komplexní pojištění (nebo je již zahrnuto v ceně zájezdu), jste pojištěni v následujícím rozsahu:
Pojištění léčebných výloh v zahraničí 7 000 000 Kč
Úrazové pojištění – trvalé následky úrazu 600 000 Kč
Úrazové pojištění – smrt následkem úrazu 300 000 Kč
Úrazové pojištění, nemocniční odškodné (hosp.+nemoc) 600 Kč/den
Pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví a věci 3. osoby 5 000 000 Kč
Pojištění zavazadel 20 000 Kč/ks (max. 40 000 Kč)
Pojištění storna zájezdu 20 000 Kč (spoluúčast klienta 20%)
Náklady na ubytování spojené s umístěním do karantény max. 30 000 Kč
Náklady na náhradní dopravu zpět do ČR v případě umístění do karantény při zahraniční cestě max. 20 000 Kč

Při pojistné události v zahraničí je třeba kontaktovat asistenční službu v Praze - tel: +420 296 333 696, kde oznámíte, k jaké pojistné události došlo a asistenční služba Vám poradí, jak dále postupovat. Nezapomeňte s sebou Evropský průkaz zdravotního pojištění (karta zdravotního pojištění v ČR). Smluvní vztah vzniká mezi klientem a pojišťovnou, případné pojistné události řeší klient přímo s pojišťovnou. Součástí pojištění je i automatické a bezplatné prodloužení platnosti pojištění pro zpožděný návrat v případě, kdy se pojištěná osoba z důvodu zásahu vyšší moci (např. uzavření leteckého provozu, živelná pohroma v místě dovolené, apod.) nemůže vrátit do ČR v původně plánovaném termínu. Pojištění léčebných výloh a asistenčních služeb zahrnuje i pojištění plážových adrenalinových aktivit, které si pojištěný může zakoupit podle svého zájmu přímo na pláži (např. jízda na vodním skútru, jízda na banánu, jachting, parasailing, vodní lyžování, potápění s instruktorem, apod.). Pojištění storna obsahuje i pojištění z důvodu nedobrovolné ztráty zaměstnání a pojištění nevyužité dovolené. Další informace o pojištění jsou uvedeny na stránkách www.redok.cz. Pojištění se řídí Všeobecnými pojistnými podmínkami pro cestovní pojištění UCZ/Ces/20 a Rámcovou pojistnou smlouvou. Pojištěný klient tímto potvrzuje, že se seznámil s rozsahem pojištění, že převzal Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění, byl s nimi seznámen a souhlasí s jejich zněním.

Cestovní kancelář je pojištěna v souladu se Zákonem č.159/1999 Sb., certifikát pojištění na www.redok.cz.

Doplňující info k zájezdu

ELEKTRICKÉ ADAPTÉRY
Síťové napětí v Itálii je jako v České republice 220 V. Zástrčky mají dva kolíky s kruhovým průřezem. Ve většině hotelů najdete zásuvky pro holicí strojky, nabíječky mobilních telefonů i fény. Euroadaptér (většinou se dá půjčit na recepcích hotelů či campingů).

VELVYSLANECTVÍ A KONZULÁTY
Pokud ztratíte pas nebo potřebujete jinou pomoc, spojte se s velvyslanectvím nebo konzulátem.

Velvyslanectví ČR v Římě - Ambasciata della Repubblica Cecca
Via dei Gracchi 322, 00 192 Roma
Tel: 0039 06 360 95 71-3
Fax: 0039 06 324 44 66
Nouzová linka: 0039 335 310 450
E-mail: rome@embassy.mzv.cz
úřední hodiny: Po, Út, Čt 10.00 - 12.00

Itálie - Honorární konzulát Neapol /Napoli/
Consolato Onorario della Repubblica Ceca
Corso Umberto I, 275, 80138 Napoli
Tel.: 0039 081 268784
Fax: 0039 081 267336
E-mail: naples@honorary.mzv.cz
Konzulární působnost: kraje Campania, Basilicata a Calabria
úřední hodiny: Po-Pá 10.00 - 12.00
 
DŮLEŽITÁ TELEFONNÍ ČÍSLA
Karabiníci (krádeže, přepadení, vykradení auta...): 112
Záchranná služba: 118
Požárníci: 115
Policie: 113
Směrové číslo z Itálie do ČR: 00420
Směrové číslo z ČR do Itálie: 0039

DOPORUČENÍ PRO TURISTY
DROZD – Registrace občanů při cestách do zahraničí
http://drozd.mzv.cz
Projekt „Dobrovolné registrace občanů České republiky při cestách do zahraničí (DROZD) umožňuje českým občanům poskytovat na dobrovolném základě informace o svém plánovaném pobytu v zahraničí.

ZÁKAZ KOUŘENÍ
Od 10. ledna 2005 zakázala Itálie kouření ve všech uzavřených veřejných prostorách a na všech pracovištích. Výjimka ze zákazu platí pro oddělené kuřárny, které splňují zadané technické parametry.
Za porušení hrozí vysoké pokuty.

CELNÍ A DEVIZOVÉ PŘEDPISY
Zboží určené pro vlastní potřebu nebo dárky, které byly získány v členské zemi Evropské unie, lze dovážet volně. Bezcelní dovoz dárků: 175 Eur/osoba (děti do 15 let jen 90 Eur). Dovoz alkoholu a tabákových výrobků je možný od 17 let. Za množství pro vlastní potřebu je považováno 200 ks cigaret nebo 50 ks doutníků nebo 250 g tabáku, 1 litr alkoholu, 2 litry vína nebo 1 litr vína s obsahem alkoholu nad 22 %. Dále je možno dovézt 50 ml parfému, 250 g toaletní vody, 500 g kávy a 100 g čaje. Hotovost nad 10 000 Eur je nutno na hranicích deklarovat. Je zakázán dovoz i vývoz drog a jiných omamných prostředků, střelných zbraní a výbušnin. Je zakázán také dovoz pohonných hmot v kanystrech, jinak hrozí sankce nejméně ve výši 7 746 Euro a trest odnětí svobody v délce 6 měsíců až 3 roky. Bez zvláštního povolení se nesmí vyvážet jakékoliv předměty starší sto let. Platí zákaz vývozu ohrožených druhů živočichů, rostlin a přírodnin.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ
• Prosíme o důkladné označení Vašich zavazadel Vaším jménem a CK REDOK
• Účastníci zájezdu jsou povinni být v průběhu celého zájezdu na smluveném místě a ve stanovenou dobu, kterou určí průvodce. Nelze, aby z důvodu vaší nedochvilnosti byli ostatní klienti kráceni na svých právech, jak v oblasti poznávání, ubytování, stravování a dalších. V případě jakékoliv nedochvilnosti informujte prosím neodkladně průvodce zájezdu. V místech srazu čeká autobus max. 30 min., při definitivním odjezdu do ČR pak maximálně 1 hod. V případě, že jde o letecké zájezdy, návaznost na trajekt apod. je zde čekací doba pouze 30 min.). Cestovní kancelář ani dopravce za těchto okolností nenesou žádnou morální ani finanční zodpovědnost.
• CK nepřebírá odpovědnost za jednání cestujících, které by bylo v rozporu se zákony příslušné země.
• Služby nečerpané vlastní vinou propadají bez náhrady.
• Do autobusu doporučujeme pohodlné oblečení, příruční zavazadlo a event. malý polštářek pod hlavu či deku.
• Je povolen převoz zavazadel do hmotnosti 15 kg/os. V případě nadváhy nemusí být zavazadla převzata k přepravě. Rovněž nebudou převzata balení minerálních vod či jiných nápojů.
• Při odchodu z autobusu na výletech, při prohlídkách apod., neponechávejte v autobuse finanční prostředky, osobní doklady, platební karty, fotoaparáty, kamery aj. cenné věci. Dopravce ani CK neodpovídá za jejich případnou ztrátu nebo odcizení.
• Nezapomeňte vzít s sebou léky, které užíváte, pohodlnou obuv, deštník nebo pláštěnku a dobrou náladu.
• CK si vyhrazuje právo z organizačních důvodů změnit místo ubytování dle Všeobecných smluvních podmínek.

V současné situaci je nutné počítat se zvýšenou kontrolou na hranicích a je pro nutné dodržet množství alkoholu a cigaret deklarované v odbavení.

Program zájezdu
dle katalogu, může být však přizpůsoben časovému limitu na trase, počasí, nepředvídatelným okolnostem na cestě i po dobu konání zájezdu. Změna programu vyhrazena!


Ohlasy klientů

25.7.2023
Vážení,v neděli 24. 7. jsme se vrátili ze zájezdu do Neapolského zálivu. Chtěla bych vám poděkovat za krásnou dovolenou.Velkou zásluhu na tom, že jsme si všechno krásně užili má pan průvodce Mgr. Václav Kabíček. Jeho znalosti a organizační schopnosti jsou ohromné. A i způsob jakým se o své znalosti podělil s námi byl velmi příjemný. Ještě jednou mu děkujeme.

D.P.

11.7.2023
Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za moc krásný zájezd do Itálie. Pan průvodce Mgr. Kabíček byl profesionál, bylo to s ním naprosto úžasné.
Syn říkal, že příští rok jedeme znovu.
S.K.

21.7.2022
Dobrý den,
Vrátili jsme se ze zájezdu z Neapolského zálivu od 1.do 10.7. s Vaší CK.
Zájezd byl super, takové splnění dlouholetých snů. Řidiči a doprava skvělý a ochotný, málokdy jsme měli tak snadnou dopravu na a ze zájezdu a tak víme, že z domova na Vesuv to trvá 22 hodin.
Památky a příroda nádhera, a jsme rádi, že jsme se na ta místa dostali. Ubytování s pohledem na moře, Capri a Vesuv nemohlo být romantičtější. 
Druhým největším zážitkem celého zájezdu byl pan průvodce Kabíček. Nikdy jsme nepotkali člověka, který byl měl tak namakanou antiku, data a dějiny a ještě o tom uměl tak poutavě mluvit. Kromě toho jak byl ve všech situacích úplně v klidu a vše řešil levou zadní. Ten italský chaos v rezervacích lístků, vstupenek, odjezdů lodí a autobusů, to chtělo silné nervy. Navíc vždycky s námi prošel celou trasu, ukázal na místa, která stojí za navštívení (včetně WC) a dbal na to, aby se nikdo neztratil a nikomu se nic nestalo. Fakt jsme s ním měli pocit jistoty a bezpečí a jako člověk si nás získal a smekáme před jeho vědomostmi a organizačními schopnostmi.
Děkujeme za skvělý zájezd a snad se nám vydaří i případný další s Vaší CK v příštích letech.
Přátelsky
Vítek F. a Eva C.


6.9.2021
Dobrý den,
v první řadě musím poděkovat za nádhernou dovolenou, kterou jsem s Vámi teď absolvovala v Itálii. Velikánská pochvala a obrovský dík patří panu Hrazdilovi. Jeho znalosti a vědomosti, neskutečná trpělivost, ochota a hlavně stále dobrá nálada, i když ne vždy to s námi měl snadné :-) Má můj obrovský obdiv s jakou pohodou to s námi klienty zvládá. Byla to nádhera, všechna ta místa, ale bylo to i náročné. A tak si další poznávačku, samozřejmě do Itálie a jedině s panem Hrazdilem, nechám zase na příští rok. Byla jsem opravdu velmi spokojená a nadšená. Prosím, vyřiďte můj obrovský dík i panu Hrazdilovi. Ještě jednou moc děkuju a přeji spoustu tak spokojených klientů, jako jsem nyní já.
S pozdravem Petra M.

24. 07. 2019

Dobrý den do cestovní kanceláře!
Absolvovali jsme s Vaší kanceláří na přelomu června a července zájezd k Neapolskému zálivu.
Chci Vám poděkovat, byli jsme se službami cestovní kanceláře naprosto spokojeni.
Komunikace při zařizování zájezdu byla na jedničku, zájezdem jsme byli s manželem nadšeni. Líbí se nám, že co Redok v katalogu nabídne, je do puntíku splněno a dokonale zajištěno.
Bezvadný průvodce, pan Václav Kabíček, je naprostý profesionál, velmi vstřícný a ochotný. Všechno mu klapalo bez chybičky a já osobně smekám před jeho vědomostmi. Do autobusu měl vždycky připravený vhodný doplňkový program - dokumenty k místu, které navštívíme, nebo třeba film na zkrácení dlouhé cesty domů - skvělé!
Jenom jsem Vám chtěla napsat, že díky Vám jsme měli prima dovolenou, ať se Vám dále daří, mějte hezké léto a těším s Vámi třeba někdy zase na shledání.
Eva D.

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací