Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

ITÁLIE - POD TOSKÁNSKÝM SLUNCEM

ITÁLIE JAKO Z OBRÁZKŮ

Kód zájezdu: IT611-20 Počet nocí: 2 Strava: snídaně Ubytování: hotel

Autokarem
Cena od 5 327 Kč 5 790 Kč

Náš tip Sleva 55+

Vydejte se s námi do nejatraktivnějšího italského regionu, poznat to pravé Toskánsko, tak jak ho známe z obrázků, po stopách hrdinky kultovního filmu o hledání cesty k novému životu. Francis přijíždí do Toskánska a v jeho krajině, životě a historii nachází nový smysl života. Kulisou jsou jí modelované svahy toskánské krajiny, které obrůstají olivovníky a vinicemi. Zkrášlují je štíhlé siluety cypřišů a historickou patinu jim dodávají starobylá městečka a osamělé statky. Pojďte s námi ochutnávat… Celý popis

Rychlá objednávka

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba - First minute
snídaně
IT611-20-1 od: 16.09.2020
do: 20.09.2020
zobrazit 2 5 790 Kč
5 327 Kč
Rezervovat místa
KódIT611-20-1
Termínod: 16.09.2020 do: 20.09.2020
Nástupní místa Praha, Svitavy, Brno, Litomyšl, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, Ostrava, Olomouc, Poděbrady, Chrudim, Holice, Hranice, Havířov, Česká Třebová, Zábřeh na Moravě, Lanškroun, Ústí nad Orlicí
Počet nocí2
Dospělá osoba - First minute - snídaně5 327 Kč
Rezervovat místa

Vydejte se s námi do nejatraktivnějšího italského regionu, poznat to pravé Toskánsko, tak jak ho známe z obrázků, po stopách hrdinky kultovního filmu o hledání cesty k novému životu. Francis přijíždí do Toskánska a v jeho krajině, životě a historii nachází nový smysl života. Kulisou jsou jí modelované svahy toskánské krajiny, které obrůstají olivovníky a vinicemi. Zkrášlují je štíhlé siluety cypřišů a historickou patinu jim dodávají starobylá městečka a osamělé statky. Pojďte s námi ochutnávat produkty vyhlášené toskánské kuchyně, sýr pecorino, místní světově proslulé víno a památky. Každé město, které jsme pro vás vybrali, má autentický historický ráz, genia loci a vytváří idylickou symbiózu se svým okolím.

Siena – Montepulciano – Pienza – Cortona - Florencie


1.den zájezdu:
V podvečer odjezd z ČR. Cesta do Itálie.

2.den zájezdu:
Prohlídka historického města SIENA, které si uchovalo podobu středověké metropole se členěním podle historických kontrád, jedinečné půlkruhové náměstí Piazza del Campo, přes 100 metrů vysoká věž Mangia, mramorová katedrála a plejáda kostelů a paláců. Od středověku tu sídlí nejstarší banka na světě. Přejezd na nocleh toskánskou krajinou do lázeňského městečka Chianciano Terme. Individuální volno, nocleh.

3.den zájezdu:
Celodenní výlet za poznáním pravého Toskánska, do míst, kde se zastavil čas. Návštěva architektonického klenotu na vrcholku kopce, mezi údolími Val di Chiana a Val d´Orcia, městečka MONTEPULCIANO. Procházka středověkými ulicemi až na jedinečné náměstí Piazza Grande, které je známé z filmu Pod toskánským sluncem. Možnost výstupu na terasu renesanční radnice, návštěva katedrály a ochutnávka vyhlášeného místního červeného vína Montepulciano Nobile v jednom ze stylových sklepů. Procházka do okolí města k renesančnímu kostelu Madonna di San Biaggio, jenž stojí v pohlednicové poloze mezi cypřišovou alejí a vinicemi. Přejezd do nejmenšího městečka samého centra Toskánska PIENZY, ležícího uprostřed přírody na vyvýšeném místě s výhledy do krajiny. Městečko je rodištěm papeže Pia II. a je známé svou výrobou sýrů, s nimiž se zde můžeme setkat doslova na každém kroku. Prohlídka souborů rané renesanční architektury, brána Porta al Prato, náměstí Piazza Pio II., dóm s 6 oltářními obrazy „Madony s dítětem“, městské hradby, místní obchůdky a typický ovčí sýr (pecorino). Mezi ostatními lahůdkami vyniká především pecorino obalené v popelu nebo v listech ořešáku. Jeho specifická chuť se pak určitě stane příjemnou vzpomínkou a důvodem, proč se znovu vrátit. Návrat na ubytování.

4.den zájezdu:
Historické města CORTONA, které si uchovalo podobu z éry středověku i renesance. Cortona je obklopena městskými hradbami a žije z tradice uměleckých řemesel, odehrává se tu jádro filmu Pod toskánským sluncem. Procházka k působivému náměstí Piazza della Republica s radnicí a palácem Popolo. Odpoledne a až do pozdních večerních hodin prohlídka a nasávání umělecké atmosféry toskánské metropole FLORENCIE. Prohlídka významných památek centra města, po stopách dějin umění, zrození renesance. Vyhlídka na město z Michelangelova náměstí, procházka po nábřeží řeky Arno, večerní město. Noční přejezd do republiky.

5.den zájezdu:
Kolem poledne návrat do ČR.

Cena zahrnuje

 • dopravu lux. klim. autobusem,
 • 2x ubytování v hotelu*** - 2 lůžk. pokoje s příslušenstvím,
 • 2x snídani,
 • průvodce CK

Cena nezahrnuje

 • vstupné
 • fakultativní služby
 • pobytovou taxu 
 • a vše ostatní co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

 • 1lůžk. pokoj 1200 Kč
 • 2x večeře 500 Kč
 • komplexní pojištění vč. storna zájezdu 180 Kč

Nástupní místa

16.09. - 20.09. Odjezd A, B, L
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Sleva

 • SLEVA 55+ ze základní ceny 3%

Doporučujeme

idylické Toskánsko v Montepulciano a Pienze
delikátní ovčí sýr pecorino a červené víno Montepulciano Nobile
jedinečné náměstí Piazza del Campo v Sieně
kostel Madonna di San Biaggio mezi cypřiši a vinicemi
renesance i středověk Cortony

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Další doporučené kategorie
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací