Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

JARO V HOLANDSKU A AMSTERDAMU

LETECKY DO ZEMĚ TULIPÁNŮ

Kód zájezdu: NL577-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Letecky
Cena na vyžádání

Oblíbené

Letecký zájezd do jarního Holandska, právě v této době plného jarních květů a vůní, nejvíce jich nabízí nejkrásnější parků na světě Keukenhof. Navštívíme nejen Amsterdam, ale i tradiční větrné mlýny v Zaanse Schans, největší květinovou burzu světa v Aalsmeeru, trhy sýrů v Alkmaaru, jedinečný skanzen v Enkhuizen, idylický Marken a Naarden, spojený s Janem Ámosem Komenským. Zájezd provází Petr Horák Amsterdam – Aalsmeer - Keukenhof - Alkmaar - Enkhuizen - Naarden - Marken - Zaanse Schans -… Celý popis


Anotace

Letecký zájezd do jarního Holandska, právě v této době plného jarních květů a vůní, nejvíce jich nabízí nejkrásnější parků na světě Keukenhof. Navštívíme nejen Amsterdam, ale i tradiční větrné mlýny v Zaanse Schans, největší květinovou burzu světa v Aalsmeeru, trhy sýrů v Alkmaaru, jedinečný skanzen v Enkhuizen, idylický Marken a Naarden, spojený s Janem Ámosem Komenským.

Zájezd provází Petr Horák

Amsterdam – Aalsmeer - Keukenhof - Alkmaar - Enkhuizen - Naarden - Marken - Zaanse Schans - Amsterdam

Program zájezdu

1. den zájezdu 
V ranních hodinách odlet z Prahy s průvodcem do AMSTERDAMU, transfer na hotel v Amsterdamu. První část prohlídky historického centra města, náměstí Dam s Královským palácem a farním kostelem Nieuwe Kerk (Nový kostel), dům Anny Frankové, Begijnhof s posvátnou atmosférou, ulice Nes.

2. den zájezdu
Ráno přejedete městskou dopravou na největší květinovou burzu na světě v AALSMEERU, který si vydobyl renomé významného nizozemského střediska pěstování květin. Následuje odjezd do jednoho z nejkrásnějších květinových parků na světě v KEUKENHOFU s nepřeberným množstvím květů, prohlídka parku vč. městečka Lisie s kostelem sv. Agáty, volno, nákupy. Odjezd na ubytování.

3. den zájezdu  
Celodenní výlet jarním Holandskem. Vyhlášené trhy sýrů v ALKMAARU, neobyčejná podívaná na trhy, tak jak probíhají odpradávna. Následuje skvělý skanzen Zuiderzeemusem v ENKHUIZEN, který je zasvěcený životu na holandském venkově. Obyvatelé skanzenu v tradičních krojích, plně funkční pekárny, cukrárny, typické původní obytné domky, dílny, praktické ukázky jednotlivých řemesel. Přes hráz Markerdijk pokračujeme do městečka NAARDEN, vodní pevnost, kostel Grote Kerk - kopule s výjevy Starého a Nového zákona, Valonská kaple - zde je pohřben Jan Amos Komenský, Španělský dům. Cestou zpět na ubytování zastávka v typickém rybářském městečku MARKEN, které se dnes řadí ke klenotům Holandska, poklidné dlážděné uličky, barvami hýřící ulice Kerkbuurt, dřevěné domky a malé grachty. Návrat na ubytování.

4. den zájezdu
Navštívíme skanzen ZAANSE SCHANS, to jsou všechny holandské národní tradice na jednom místě, plně funkční větrné mlýny, sýrárna a populární manufaktura na výrobu dřeváků. V závislosti na let. řádu bude zbytek dne bude patřit korunovačnímu městu a městu umění AMSTERDAMU. Možnost tento den věnovat individuální prohlídce Amsterdamu. Transfer na letiště a večer odlet do Prahy.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Orientační ceny vstupného

Ceny vstupů jsou uvedeny v EUR
Amsterdam Van Gogh muzeum 17(nutná rezervace v CK předem)
Amsterdam Rijksmuseum 18
Amsterdam plavba po grachtech 17
Amsterdam královský palác 10
Amsterdam Nový kostel 10
Amsterdam Starý kostel 7,50
Aalsmeer květinová burza 7,50
Brusírna diamantů zdarma
De Zaanse Schans obydlený skanzen zdarma
Keukenhof největší květinový park v Evropě 16,50
Jízdenka městská doprava 3, celodenní 7,50
Enkhuizen Zuiderzeemuseum 16
Naarden Valonská kaple, hrob Komenského 6
Naarden kostel Grote Kerk 1

Kapesné

Doporučená částka na vstupné cca 140 EUR.

Nástupní místa

15.04. - 18.04. Odjezd L2, L3
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací