Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

JIŽNÍ ČECHY A SALCBURK

VÝLET LODÍ OD ZVÍKOVA NA ORLÍK

Kód zájezdu: CZ702-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel***

Autokarem
Cena na vyžádání

Oblíbené

Vydáme se za poznáním architektonických a přírodních památkek jižních Čech a navštívíme rakouský Salcburk.Prohlédneme si romantické zámky a tajemné hrady, starobylá města, projdeme se v krásném Terčině údolí i v přírodní rezervaci Čertovy stěny, výletní lodí poplujeme od Zvíkova na Orlík a na závěr si prohlédneme rozsáhlý zámecký komplex v Jindřichově Hradci.Hluboká nad Vltavou - Salcburk - Nové Hrady - Terčino údolí - České Budějovice - Český Krumlov - Holašovice - Zvíkov - Orlík - Vyšší Brod … Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba
polopenze
CZ702-20-1 od: 05.07.2020
do: 11.07.2020
zobrazit 6 8 590 Kč Odjeto
KódCZ702-20-1
Termínod: 05.07.2020 do: 11.07.2020
Nástupní místa Praha, Svitavy, Brno, Litomyšl, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, Ostrava, Olomouc, Poděbrady, Chrudim, Holice, Hranice, Havířov, Zábřeh na Moravě
Počet nocí6
Dospělá osoba - polopenze8 590 Kč
Odjeto

Anotace

Vydáme se za poznáním architektonických a přírodních památkek jižních Čech a navštívíme rakouský Salcburk.Prohlédneme si romantické zámky a tajemné hrady, starobylá města, projdeme se v krásném Terčině údolí i v přírodní rezervaci Čertovy stěny, výletní lodí poplujeme od Zvíkova na Orlík a na závěr si prohlédneme rozsáhlý zámecký komplex v Jindřichově Hradci.

Hluboká nad Vltavou - Salcburk - Nové Hrady - Terčino údolí - České Budějovice - Český Krumlov - Holašovice - Zvíkov - Orlík - Vyšší Brod - Čertovy stěny-Luč - Rožmberk nad Vltavou - Jindřichův Hradec

V případě nemožnosti cest do Rakouska bude alternativní program na území ČR.

Program zájezdu

1. den zájezdu
Ráno odjezd směr jižní Čechy, prohlídka novogotického zámku s rozsáhlým parkem HLUBOKÁ NAD VLTAVOU. Ubytování v hotelu, večeře.

2. den zájezdu 

Celodenní výlet do rakouského města SALCBURK (UNESCO), prohlídka histor. jádra, náměstí Domplatz s velkolepou katedrálou, náměstí Residenzplatz se zvonkohrou, Getreidegasse, monumentální stavba Kollegienkirche (Univerzitní kostel), Mozartův rodný dům, pevnost HOHENSALZBURG, zahrady zámku Mirabell aj.

3. den zájezdu
V nejjižnějším cípu na jihu Čech navštívíme NOVÉ HRADY, vstupní brána do Novohradských hor, mohutný opevněný hrad s obnovenou historickou kovárnou, procházka v romantickém TERČINĚ ÚDOLÍ, anglický park s řadou drobných staveb, Modrý dům, umělý vodopád. Cestou zpět ČESKÉ BUDĚJOVICE, procházka a prohlídka historické části města založeného Přemyslem Otakarem II.

4. den zájezdu
Celodenní výlet do ČESKÉHO KRUMLOVA, prohlídka historické části města vč. Impozantního zámeckého komplexu, věže a dalších historických památek, individuální volno. Cestou na hotel návštěva vesnice HOLAŠOVICE, nejzachovalejší ukázka lidového baroka u nás, unikátní jihočeské Stonehenge.

5. den zájezdu

Celodenní výlet k Orlické přehradě. Navštívíme královský hrad ZVÍKOV nad soutokem Vltavy a Otavy, pokračujeme romantickou plavbou výletní lodí, jedním z nejhezčích úseků přehrady. Proplujeme pod Žďákovským mostem až k zámku ORLÍK - prohlídka novogotického sídla rodu Schwarzenbergrů na skalním výběžku u řeky Vltavy - krásné interiéry, sbírky skla, obrazů.

6. den zájezdu
Městečko VYŠŠÍ BROD, prohlídka jedné z nejvýznamnějších památek jižních Čech, funkčního cisterciáckého kláštera, který založil r. 1259 Vok I. Z Rožmberka. Projdeme se Národní přírodní rezervací ČERTOVY STĚNY - LUČ, úžasný vltavský kaňon, Čertovy proudy, krásné vyhlídky do údolí Vltavy. Na závěr ROŽMBERK NAD VLTAVOU a hrad Rožmberk, který nás zavede do doby posledních Rožmberků, Viléma a Petra Voka a rodu Buquoy, posledních majitelů hradu.

7. den zájezdu

Po snídani JINDŘICHŮV HRADEC s nejrozsáhlejším zámeckým komplexem v republice – vznosné arkády, zahrada, Rondel, jedna z nejpůvabnějších renesančních staveb u nás. Odpoledne odjezd domů.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Orientační ceny vstupného

Zámek Hluboká nad Vltavou 200 Kč

Salcburk
Mozartův rodný dům 11 €
Pevnost Hohensalzburg 15,5 €

Nové Hrady 90 Kč
Zámek Český Krumlov 200 Kč

Hrad Zvíkov 100 Kč
Projížďka po Orlické přehradě 160 Kč
Zámek Orlík 150 Kč

Klášter Vyšší Brod 100 Kč
Hrad Rožmberk 150 Kč
Zámek Jindřichův Hradec (dle trasy) 120 Kč/ 140 Kč

Kapesné

Doporučujeme min. kapesné ve výši cca 1 200 Kč (dle individuálního zájmu o návštěvu objektů). Při výletu do Rakouska doporučujeme cca 30 €, dle individuální potřeby.

Doporučujeme

Poznávací zájezdy Česká republika

S Redokem zažijete mnohem více. Pokračujte výběrem na poznávací zájezdy Česká republika nebo kompletní nabídkou poznávacích zájezdů.

Nástupní místa

05.07. - 11.07. odjezd A, B Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací