Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

JORDÁNSKO – KŘIŽOVATKA KULTUR

KAMENNÁ PETRA, BAREVNÉ POUŠTĚ, DVĚ MOŘE

POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO JORDÁNSKA 2023, DOVOLENÁ JORDÁNSKO

Kód zájezdu: JOR314-23 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Letecky
Cena na vyžádání

Náš tip Možnost doobsazení

Poznávací zájezd do Jordánska 2023 - Mrtvé moře i Rudé moře, antické, biblické i islámské památky. Právě v březnu je ideální čas na poznávání této země. Vyhneme se průměrným teplotám nad třicet stupňů Celsia. Ovšem i v tomto období se u Mrtvého i Rudého moře moře můžeme setkat s teplotami přes 30 C°. Průměrné denní teploty se pohybují kolem příjemných 26 - 27 C°.V Jordánském království budeme procházet místy dávných biblických příběhů i křižáckých válek. K naší návštěvě neodmyslitelně patří… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba
polopenze
JOR314-23-1 od: 09.03.2023
do: 16.03.2023
zobrazit 7 35 990 Kč Odjeto
KódJOR314-23-1
Termínod: 09.03.2023 do: 16.03.2023
Nástupní místa Praha
Počet nocí7
Dospělá osoba - polopenze35 990 Kč
Odjeto

Anotace

Poznávací zájezd do Jordánska 2023 - Mrtvé moře i Rudé moře, antické, biblické i islámské památky. Právě v březnu je ideální čas na poznávání této země. Vyhneme se průměrným teplotám nad třicet stupňů Celsia. Ovšem i v tomto období se u Mrtvého i Rudého moře moře můžeme setkat s teplotami přes 30 C°. Průměrné denní teploty se pohybují kolem příjemných 26 - 27 C°.V Jordánském království budeme procházet místy dávných biblických příběhů i křižáckých válek. K naší návštěvě neodmyslitelně patří starodávné pouštní kamenné město - nabatejská Petra, antický Jerash, pojedeme i po stopách Lawrence z Arábie, do přírodních scenérií Wadi Rum, místa kde se zastavil beduínský čas. Právě Wadi Rum a Petra jsou chloubou země a patří k okázalým zajímavostem Blízkého Východu.

Poznávací zájezd do Jordánska provází Petr Horák, garance malé skupiny.
Aktuální cena letenky na vyžádání.


Ammán - Jerash - hrad Ajlun - Madaba - hora Nebo – Wadi Muijb - hrad Kerak – Mrtvé Moře - Petra - Wadi Rum – Aqaba – Rudé moře

Program zájezdu

1. den zájezdu:
Odlet z Prahy do Jordánska - Ammánu, transfer do hotelu a dle časových možností procházka městem s průvodcem. AMMÁN patří k nejkrásnějším městům Blízkého východu.

2. den zájezdu:
Ráno prohlídka jordánského hl. města AmmÁn, starověká část, ammánská citadela na kopci nad městem, římské divadlo z 2. stol., Archeologické muzeum a krátce i nový Ammán s moderní a upravenou podobou. Město JERASH – krásný příklad velkolepého římského urbanismu. Pokud existuje jedno římské město, kde si návštěvník živě dokáže představit, jak vypadal život ve 2. stol. n. l., tak je to právě Jerash, rozkládající se na svazích návrší Gilead. Dějiny města započaly s výboji Alexandra Velikého a vrcholu dosáhly v době, kdy se tato oblast stala součástí římského impéria, nejvýstavnější sídlo Blízkého východu - oválné náměstí tzv. Agora, zachovalé cesty lemované sloupovím, „ šeptající sloupy“, amfiteátry, římské lázně, Hippodrom, chrám boha Dia, chrám bohyně Artemis, původní Cardo s obchody. Pokud jste fanoušci Top Gearu, tak Jerash je přesně to místo, kde mezi sebou Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May závodili ve svých upravených kabrioletech. Projedeme krajinou mezi plantážemi oliv a piniovými háji do městečka AJLUN - zde se v lesnaté krajině, na vrcholu Jabal Auf nachází jeden z nejvýznamnějších pouštních hradů - HRAD AJLUN, islámská pevnost postavená r. 1184-85 na obranu proti vojenským nájezdům křižáků, hrad střežil důležitý úsek jižního údolí Jordánu, železné doly města Ajlun a obchodní cesty mezi Jordánskem a Sýrií a ve své historii nebyl nikdy dobyt. Krásné výhledy na Jordan valley, do Sýrie, Libanonu i Izraele. K večeru návrat na ubytování.

3. den zájezdu:
Královská cesta Návštěva svatyně na posvátné hoře Nebo (802 m n. m.), kam Mojžíš přivedl svůj lid při útěku z Egypta, aby odtud ukázal „Zemi zaslíbenou“ a kde se pravděpodobně nachází i Mojžíšův hrob - byzantský kostel, nádherná mozaika – nejuctívanější svaté místo v Jordánsku. Otevře se nám nádherné panorama na údolí řeky Jordán, Mrtvé moře, Jericho a Jeruzalém, často označované jako Svatá země. Starověké město Nabatejců, „město mozaik“ MADABA, byzantské a umajlovské umění. Nejznámější a z historického hlediska nejdůležitější je Madabská mozaiková mapa v kostele sv. Jiří., pochází z období kolem r. 560 a zobrazuje mapu Palestiny a Dolního Egypta, kostel Apoštolů, mozaiková ruční řemeslná dílna. Pokračování přes kaňon WADI MUIJB k návštěvě velkého křižáckého hradu KERAK z 12. století, nejlépe zachovalý hrad na Blízkém Východě o kterém se zmiňuje i Bible, jelikož Kerak byl hlavním městem království Moab. Návrat na ubytování.

4. den zájezdu:
MRTVÉ MOŘE - nejníže položené místo planety, nachází se mínus 430 metrů pod mořem, neuvěřitelná koncentrace soli. Koupání, relaxace, zdejší vody vyléčí nejeden kožní problém. Ubytování v hotelu u Mrtvého moře.

5. den zájezdu:
Po snídani odjezd k prohlídce fascinujícího „růžového" skalního města PETRA (UNESCO) - svět kamenné Petry se ukrývá nedaleko dnešního městečka jménem Wadi Musa, tedy v Mojžíšově údolí, jak zní jeho překlad. Unikátní komplex nabatejských monolitických chrámů vytesaných do skal, vysokých až 100 m, jeho stáří se odhaduje na 2500 let, bývalá důležitá křižovatka obchodních cest, které spojovaly Čínu, Indii a jižní Arábii s Egyptem, Sýrií, Řeckem a Římem. Město je přístupné úzkou skalní soutěskou Sig (1 200 m), na jejímž konci je mnoho chrámů, klášterů, paláců vytesaných do skal, zdobených složitými sochami, poukazující na zručnost Nabatejců - Pokladnice, Vítězný oblouk, antické divadlo, královské hrobky a klášter, mystické pohřebiště aj. Ubytování a večeře v okolí.

6. den zájezdu:
Snídaně a přejezd na prohlídku nádherných přírodních divů WADI RUM (UNESCO), známé také jako The Valley of Moon, pouštní krajiny spojené s legendárním Lawrencem z Arábie. O Wadi Rum se mluví také jako o zemi z Marsu a proslavil ji známý film Marťan od Ridleyho Scotta. 2 hod. projížďka terénními vozy údajně nejhezčí pouští na světě. Čekají nás nádherné izolované oázy, vyhlídky na místní monumentální stolové hory, skalní věže z narůžovělého pískovce, oranžové písečné duny, skalní mosty podobné těm v Utahu, rokle a soutěsky. Krásnou a drsnou pouštní krajinou u hranic se Saudskou Arábií pod horou Džabal Ram dojedeme k Rudému moři do letoviska AGABA. Ubytování a pobyt u moře.

7. den zájezdu:
RUDÉ MOŘE – pobyt a relaxace, volný den v přímořském letovisku Aqaba, které se nachází na úplném jihu Jordánska, na samotné hranici s Izraelem, Egyptem a Saudskou Arábii. Kromě koupání je také ideálním místem k potápění v křišťálově čistých vodách Rudého moře.

8. den zájezdu:
Dopoledne dle let. řádu transfer na letiště do Ammánu a odlet do Prahy.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Vstupní vízum

  • Jednorázové turistické vízum do Jordánska je zahrnuto v ceně zájezdu a o potřebných formalitách vás budeme informovat.

Ubytování

Hotely s klimatizací, 2lůžk. pokoje s příslušenstvím - 3x hotel 3* v Ammánu, 1x hotel 4* u Mrtvého moře, 1x hotel 3* v Petře, 2x hotel 4* v letovisku Agaba u Rudého moře

Nástupní místa


Doprava

Letecky, po destinaci se budeme pohybovat klim. minibusem.

Ubytování a stravování

UBYTOVÁNÍ
- 7x ubytování v hotelu***/**** – 2lůžk.pokoje s příslušenstvím
- Hotely s klimatizací, 2lůžk. pokoje s příslušenstvím - 3x hotel 3* v Ammánu, 1x hotel 4* u Mrtvého moře, 1x hotel 3* v Petře, 2x hotel 4* v letovisku Agaba u Rudého moře
- CK si vyhrazuje právo z organizačních důvodů změnit místo ubytování dle Všeobecných smluvních podmínek.

STRAVOVÁNÍ
7x polopenze. Ostatní strava je řešena z vlastních zdrojů a prostředků.

Vstupné, platby

ORIENTAČNÍ CENY VSTUPŮ (CENY Z ROKU 2020) – ceny v USD ($)
(Aktualizujeme)

DOPORUČENÉ KAPESNÉ
Částka na vstupy činí __ USD ($) – je nutné mít nachystanou tuto částku přesně předem cash, ihned po příjezdu bude odevzdána průvodci a dále se o vstupné bude starat místní průvodce. Stejně tak bude průvodce vybírat __ USD/osoba na spropitné, které je v Jordánsku zavedeným zvykem. Očekávají je řidiči i průvodci, pokojské i hoteloví nosiči a dá se říct, že dát spropitné je všude nutností!!!

1 jordánský dinár (JOD) je asi 35 Kč.
Při odjezdu ze země se dále platí odjezdová taxa ve výši cca 10 JOD.

MĚNA A KURZ
Jordánský dinár - JOD
https://www.kurzy.cz/kurzy-men/prevodnik-men/JOD-CZK/
Americký dolar - USD ($)
http://www.kurzy.cz/kurzy-men/nejlepsi-kurzy/USD-americky-dolar/

Cestovní dokumenty, vízum, očkování, pojištění

CESTOVNÍ DOKUMENTY
Důležité upozornění: Při vstupu na území státu Jordánsko musíte mít strojově čitelný cestovní pas platný minimálně šest měsíců ode dne vstupu. Podmínkou pro vstup je i turistické vízum.

Razítka některých států v regionu (zejména Sýrie, Libanon, SAE nebo Írán) mohou být důvodem k důkladnějšímu pohovoru při vstupu do země. V případě pochybností ohledně Vašeho předchozího pobytu v arabské/islámské zemi se obraťte na Velvyslanectví státu Izrael a Jordánska v Praze.

Zapisování dětí do cestovních dokladů rodičů bylo zrušeno.
Podle nařízení evropského parlamentu a rady (es) č. 444/2009 a podle zákona č. 197/2010 sb., skončilo dnem 1. Července 2011 zapisování dětí do cestovních dokladů rodičů. Provedené zápisy dětí v cestovních dokladech rodičů jsou platné pouze do 26. Června 2012, po tomto datu budou moci děti cestovat jen s vlastním cestovním dokladem. Toto opatření se týká i zápisu dětí provedených do občanských průkazů rodičů. Skončením platnosti zápisu dětí v cestovních dokladech rodičů však nekončí platnost cestovních dokladů rodičů.

Každý účastník zájezdu je osobně odpovědný za dodržování pasových, celních, zdravotních a dalších předpisů země, do níž cestuje. CK nepřebírá odpovědnost za vízové povinnosti cizích státních příslušníků do navštívených zemí. Prosím mějte u sebe několik kopií cestovního dokladu, popřípadě i v elektronické podobě (např. uložené v emailové poště). Tyto kopie mohou usnadnit řešení mnoha situací.

VSTUPNÍ VÍZUM
Jednorázové turistické vízum do Jordánska je zahrnuto v ceně zájezdu a je zajištěno CK.

OČKOVÁNÍ
Při vstupu do Jordánska není vyžadováno žádné očkování.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ (ZA PŘÍPLATEK)
Každý účastník zájezdu je povinen vycestovat do zahraničí s cestovním pojištěním.

Cestovní kancelář REDOK TRAVEL má uzavřenou pojistnou smlouvu č. 1360500204 s pojišťovnou UNIQA a.s.

Pojištění není limitováno věkem účastníka. Pokud jste si prostřednictvím CK zakoupili komplexní pojištění (nebo je již zahrnuto v ceně zájezdu), jste pojištěni v následujícím rozsahu:
Pojištění léčebných výloh v zahraničí 7 000 000 Kč
Úrazové pojištění – trvalé následky úrazu 600 000 Kč
Úrazové pojištění – smrt následkem úrazu 300 000 Kč
Úrazové pojištění, nemocniční odškodné (hosp.+nemoc) 600 Kč/den
Pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví a věci 3. osoby 5 000 000 Kč
Pojištění zavazadel 20 000 Kč/ks (max. 40 000 Kč)
Pojištění storna zájezdu 20 000 Kč (spoluúčast klienta 20%)
Náklady na ubytování spojené s umístěním do karantény max. 30 000 Kč
Náklady na náhradní dopravu zpět do ČR v případě umístění do karantény při zahraniční cestě max. 20 000 Kč

Při pojistné události v zahraničí je třeba kontaktovat asistenční službu v Praze - tel: +420 296 333 696, kde oznámíte, k jaké pojistné události došlo a asistenční služba Vám poradí, jak dále postupovat. Nezapomeňte s sebou Evropský průkaz zdravotního pojištění (karta zdravotního pojištění v ČR). Smluvní vztah vzniká mezi klientem a pojišťovnou, případné pojistné události řeší klient přímo s pojišťovnou. Součástí pojištění je i automatické a bezplatné prodloužení platnosti pojištění pro zpožděný návrat v případě, kdy se pojištěná osoba z důvodu zásahu vyšší moci (např. uzavření leteckého provozu, živelná pohroma v místě dovolené, apod.) nemůže vrátit do ČR v původně plánovaném termínu. Pojištění léčebných výloh a asistenčních služeb zahrnuje i pojištění plážových adrenalinových aktivit, které si pojištěný může zakoupit podle svého zájmu přímo na pláži (např. jízda na vodním skútru, jízda na banánu, jachting, parasailing, vodní lyžování, potápění s instruktorem, apod.). Pojištění storna obsahuje i pojištění z důvodu nedobrovolné ztráty zaměstnání a pojištění nevyužité dovolené. Další informace o pojištění jsou uvedeny na stránkách www.redok.cz. Pojištění se řídí Všeobecnými pojistnými podmínkami pro cestovní pojištění UCZ/Ces/14 a Rámcovou pojistnou smlouvou. Pojištěný klient tímto potvrzuje, že se seznámil s rozsahem pojištění, že převzal Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění, byl s nimi seznámen a souhlasí s jejich zněním.

Cestovní kancelář je pojištěna v souladu se Zákonem č.159/1999 Sb., certifikát pojištění na www.redok.cz.

Časový posun, počasí

ČASOVÝ POSUN
Časové pásmo v Jordánsku je UTC+2. Časový posun od ČR je standardně celoročně +1 hodina, jelikož zde také dochází ke změnám času na letní a zimní.

PODNEBÍ
V říjnu panují v Jordánsku stále letní teploty okolo 25-28°C, doporučujeme lehké turistické oblečení, na večer lehký svetr či bundu, opalovací krém s vysokým faktorem, pokrývku hlavy.

Doplňující info k zájezdu

ELEKTRICKÉ ZÁSUVKY
Napětí: 230 V, Frekvence: 50 Hz
H - typ H je často označován jako "izraelský typ". Používá se výhradně na území v Izraeli a na umízemí palestinské autonomie (Pásmo Gazy a Západní břeh Jordánu) . Existují 2 varianty: starší je tvořena třemi plochými kolíky uspořádanými do tvaru písmene Y. Nová varianta, která se nejvíce používá je tvořena kulatými kolíky, které jsou na stejném místě jako u starší verze. Novější zásuvky jsou upraveny na použití obou variant. Zemnění je dole uprostřed, fázový vodič je vpravo.
Tento typ se většinou nevyskytuje v univerzálních adaptérech (redukcích), protože se používá pouze na malém území. Do novější varianty zásuvky (v Izraeli převažuje) lze bez problémů použít plochou zástrčku typu C. Ačkoli by bylo možno do zásuvky typu H zapojit i zástrčku typu E/F, nedoporučuje se to dělat, protože v tomto případě nebude fungovat zemnění, což může být velmi nebezpečné!
C - zástrčka typu C je tvořena 2 hroty (tzv. eurozástrčka), které mají průměr 4 mm (typ CEE 7/16) nebo 4,8 mm (typ CEE 7/17). Vidlice typu C se používají pro přístroje, které mají dvojitou izolaci a nevyužívají zemní vodič. Tento typ zástrčky lze použít také do zásuvek typu E, F, H (novější varianta), J, K a L (úzká varianta). Tyto zástrčky mají podle typu různé tvary - plochý šestiúhelník (max. odběr 2,5 A) nebo kulatý tvar (max. odběr 16 A). Tyto zástrčky jdou kromě Velké Británie a Irska použít v celé Evropě.

V hotelech se však nejčastěji vyskytují zásuvky jako u nás, nebo v Itálii – tři kolíčky vedle sebe v lince, nebo jako v Anglii se středovým kolíkem, který zmáčkne pojistku v zásuvce. Pokud by bylo potřeba, adaptéry mívá většina hotelů zdarma k zapůjčení na recepci.

VELVYSLANECTVÍ A KONZULÁTY
Pokud ztratíte pas nebo potřebujete jinou pomoc, spojte se s velvyslanectvím nebo konzulátem.

Velvyslanectví Ammán - Embassy of the Czech Republic
Halab street 34, Abdoun, 11181 Amman
P.O.Box 2213
Tel: +962/65927051-2
Fax: +962/65927053
Nouzová linka: +962/797301990
E-mail: amman@embassy.mzv.cz
Provozní hodiny úřadu: neděle - čtvrtek 08.30 - 17.00
úřední hodiny pro veřejnost: neděle, úterý, čtvrtek 09.00 - 12.00

DŮLEŽITÁ TELEFONNÍ ČÍSLA
+962 tel. kód Jordánska
+962 6 tel. kód Ammánu
911 Centrální pohotovost (policie, dopravní nehody, zdravotní pohotovost, hasiči/požárníci)
190 Dopravní nehody
191 Policie
193 Zdravotní pohotovost
196 Dotazy na telefonní čísla
199 Hasiči/Požárníci
196 Imigrační policie (vízové a pobytové náležitosti)
+962 6 5343402 Dopravní policie
+962 6 4010000 ext. 0 letiště Queen Alia International Airport – informace

DOPORUČENÍ PRO TURISTY
DROZD – Registrace občanů při cestách do zahraničí
http://drozd.mzv.cz
Projekt „Dobrovolné registrace občanů České republiky při cestách do zahraničí (DROZD) umožňuje českým občanům poskytovat na dobrovolném základě informace o svém plánovaném pobytu v zahraničí.

CELNÍ A DEVIZOVÉ PŘEDPISY
Místní měnou je jordánský dinár, 1 JOD (1000 filsů, resp. 100 piastrů) = cca 31,5 Kč. Kurz JOD vůči Kč se vyvíjí v návaznosti na vývoj kurzu USD, na který je JOD navázán (100 USD = 70,8 JOD).
Bezcelně lze do Jordánska dovézt osobní věci v objemu přiměřeném předpokládané délce pobytu, max. 1litr alkoholického nápoje, 200 ks cigaret. K proclení je nutno přihlásit předměty obchodního charakteru.
Je zakázáno dovážet zbraně, střelivo, výbušniny, všechny druhy jedů a narkotik, pornografické publikace a zboží.
Povinná směna valut při návštěvě Jordánska neexistuje. Zbylé JOD je možno před odjezdem směnit na volně směnitelnou měnu.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ
• Prosíme o důkladné označení Vašich zavazadel Vaším jménem a CK REDOK
• Účastníci zájezdu jsou povinni být v průběhu celého zájezdu na smluveném místě a ve stanovenou dobu, kterou určí průvodce. Nelze, aby z důvodu vaší nedochvilnosti byli ostatní klienti kráceni na svých právech, jak v oblasti poznávání, ubytování, stravování a dalších. V případě jakékoliv nedochvilnosti informujte prosím neodkladně průvodce zájezdu. V místech srazu čeká autobus max. 30 min., při definitivním odjezdu do ČR pak maximálně 1 hod. V případě, že jde o letecké zájezdy, návaznost na trajekt apod. je zde čekací doba pouze 30 min.). Cestovní kancelář ani dopravce za těchto okolností nenesou žádnou morální ani finanční zodpovědnost.
• CK nepřebírá odpovědnost za jednání cestujících, které by bylo v rozporu se zákony příslušné země.
• Služby nečerpané vlastní vinou propadají bez náhrady.
• Do autobusu doporučujeme pohodlné oblečení, příruční zavazadlo a event. malý polštářek pod hlavu či deku.
• Je povolen převoz zavazadel do hmotnosti 15 kg/os. V případě nadváhy nemusí být zavazadla převzata k přepravě. Rovněž nebudou převzata balení minerálních vod či jiných nápojů.
• Při odchodu z autobusu na výletech, při prohlídkách apod., neponechávejte v autobuse finanční prostředky, osobní doklady, platební karty, fotoaparáty, kamery aj. cenné věci. Dopravce ani CK neodpovídá za jejich případnou ztrátu nebo odcizení.
• Nezapomeňte vzít s sebou léky, které užíváte, pohodlnou obuv, deštník nebo pláštěnku a dobrou náladu.
• CK si vyhrazuje právo z organizačních důvodů změnit místo ubytování dle Všeobecných smluvních podmínek.

V současné situaci je nutné počítat se zvýšenou kontrolou na hranicích a je pro nutné dodržet množství alkoholu a cigaret deklarované v odbavení.

Program zájezdu
dle katalogu, může být však přizpůsoben časovému limitu na trase, počasí, nepředvídatelným okolnostem na cestě i po dobu konání zájezdu. Změna programu vyhrazena!


DŮLEŽITÉ POKYNY TÝKAJÍCÍ SE LETECKÉ PŘEPRAVY

Co si můžete vzít do příručního zavazadla:
Je nepřípustné brát na palubu letadla nože, nůžky, pilníky a jiné předměty ostré povahy, střelné zbraně a jejich imitace, tupé předměty (obušky apod.), které mohou být využity jako zbraň, jakékoli výbušné a hořlavé látky, jakékoli chemické nebo toxické látky. Dále je zakázáno brát na palubu jakékoliv vlastní tekutiny (voda, nápoje, sirupy, polévky), krémy, oleje, roztoky, spreje, parfémy, mascara, gely vlasové a sprchové, tlakové nádoby, holicí pěny, deodoranty, pasty a zubní pasty, krémy, směsi kapalných a pevných látek apod. Tyto předměty je nutno umístit do zavazadel k odbavení. Uvedené tekutiny a gely mohou být přepravovány pouze: v jednotlivých baleních o maximálním objemu 100ml umístěných v jediném průhledném, opakovaně uzavíratelném plastovém sáčku o maximálním objemu 1 litr a předložené k samostatné kontrole mimo kabinové zavazadlo. Tekutiny, které můžete mít v kabinovém zavazadle bez omezení: léky a dietní jídlo (doporučuje se lékařský předpis nebo potvrzení). Kapalné léky mohou být převáženy v objemu větším než 100 ml, pokud je cestující potřebuje během cesty ze zdravotních důvodů. Tyto léky musíte nahlásit zvlášť během bezpečnostní kontroly na letišti.

Doplňující postupy bezpečnostních kontrol
Evropská komise zavádí povinné vyjímání elektronických zařízení (notebooky, rádia apod.) a jejich samostatnou detekční kontrolu. Ta se týká i svrchního oblečení (bund, kabátů apod.). Tato opatření jsou na letišti Václava Havla už aplikována a opatření EU nebude mít vliv na stávající průběh kontrol.
Více informací o bezpečnostních pravidlech letiště Praha: https://www.prg.aero/bezpecnostni-pravidla

Doprava na/z letiště v Praze

Každý účastník si zajišťuje sám. Na letiště je možné se dopravit autobusem MHD č. 119 ze stanice metra A „nádraží Veleslavín" nebo ze stanice metra B "Zličín" autobusem č. 100.

Parkování nejblíže letišti Václava Havla v Praze
Ve spolupráci se společností GO Parking můžete využít prostřednictvím následujícího odkazu
https://www.goparking.cz/rezervace/krok1/?promo=red026, popřípadě navštívit přímo oficiální stránky www.goparking.cz Při uvedení promokódu RED026 získáte slevu na parkování na chráněném a hlídaném parkovišti. Na letiště a z letiště vás odveze BEZPLATNĚ mikrobus společnosti GO Parking – více na www.goparking.cz

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací