Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

LANGUEDOC, KATARSKÉ HRADY, MOŘE LVÍ ZÁTOKY

A KAŇON ARDÈCHE LETECKY S KOUPÁNÍM

Kód zájezdu: FR761-19 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Letecky
Cena na vyžádání

Kouzelný historický kraj Francie Languedoc--Rousillon leží mezi Provence a Katalánskem, Pyrenejemi, pohořím Cevennes a nedohlednými plážemi Lví zátoky. Oblast se pyšní řadou památek UNESCO, katarských hradů a jedinečných přírodních útvarů, ale i skvělým vínem, středomořskou kuchyní a nádherným koupáním. Poznávací zájezd s turistikou, koupáním ve Lvím zálivu, dovolená za poznáním a koupáním s pohodlím letecké dopravy a možností volby programu. Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
snídaně
FR761-19-1 od: 04.07.2019
do: 11.07.2019
zobrazit 7 31 890 Kč Odjeto
KódFR761-19-1
Termínod: 04.07.2019 do: 11.07.2019
Nástupní místa Praha
Počet nocí7
dospělá osoba - snídaně31 890 Kč
Odjeto

Kouzelný historický kraj Francie Languedoc--Rousillon leží mezi Provence a Katalánskem, Pyrenejemi, pohořím Cevennes a nedohlednými plážemi Lví zátoky. Oblast se pyšní řadou památek UNESCO, katarských hradů a jedinečných přírodních útvarů, ale i skvělým vínem, středomořskou kuchyní a nádherným koupáním. Poznávací zájezd s turistikou, koupáním ve Lvím zálivu, dovolená za poznáním a koupáním s pohodlím letecké dopravy a možností volby programu.


1.den zájezdu 
Odlet z Prahy do Lyonu v poledne, dále údolím Rhôny českým busem (možnost nápojů za Kč), VIENNE, metropole na Rhôně, město s obrovskou koncentrací památek od dob Římanů v krásné kotlině, Augustův chrám, divadlo, románsko-gotická katedrála, kostel z 5. stol., místní vínem Côtes du Rhône.

2. den zájezdu 
ORANGE, římský vítězný oblouk (UNESCO), cesta krajem Provence do Languedocu, opevněné město AIGES MORTES s historií Římanů i křižáckých válek i vězení pro templáře, koupání na oblíbených plážích La Grande-Motte, PALAVAS, katedrála z 11. st. u moře, koupání a odpočinek ve Lví zátoce, MONTPELLIER, správní centrum kraje, Opera Corum, katedrála St-Pierre, park Promenade de Peyrou s vodním pavilonkem, spleť starých uliček, velkolepá moderní čtvrť Antigone (dílo Richarda Boffila), ubytování.

3. den zájezdu  
Předhůří Cévennes a Svatojakubská cesta, přírodní park Haut Languedoc, pohledy na pohoří Causses, kaňon řeky Hérault a Ďáblův most - tisíc let starý kamenný most, nejkrásnější přírodní scenérie oblasti, návštěva překrásné aragonitové jeskyně Claumouse, St-GUILHELM-le-DÉSERT, starobylé městečko na Svatojakubské cestě sevřené horami, románský klášter, křivolaké uličky, výstup na zříceninu strážního hradu, koupání v zálivu řeky Hérault u středověkého mostu Pont-du-Diable, LA COUVERTOIRADE, opevněné městečko templářů, variantně celodenní koupání na plážích, návrat na ubytování.

4. den zájezdu 
Cesta podél Golfe du Lion (Lví zátoka), dle počasí koupání na plážích u městečka SÈTE, variantně město BÉZIERS s pohnutou katarskou historií u ústí Canalu du Midi (UNESCO) do moře, procházka podél zdymadel, katedrála St-Nazaire s krásnou sochařskou výzdobou, cesta vinařským krajem Pezenas, NARBONNE, někdejší hlavní město této oblasti Galie, horreum - podzemní starověké sýpky z 1. st. př. Kr., katedrála St-Just et St-Pasteur, ubytování, večer ochutnávka místních specialit a vín Fitou a Corbières.

5. den zájezdu
PERPIGNAN
, metropole vévodství Roussillon, palác mallorských králů, katedrála z oblázků a cihel, cesta krajem Roussillon; turistika v malém skalním městě zemních pyramid,
variantně celodenní koupání na plážích Port Barcarēs, fakultativní výlet do středověkého opevněného města CARCASSONNE středověkého opevněného města (UNESCO), hrad, unikátní katedrála, a technická památka kanál du Midi (UNESCO) fakult. cesta lodí po kanále du Midi, zdymadla a scenérie nábřeží, podvečerní koupání v moři.

6. den zájezdu
Fakultativní výlet do podhůří Pyrenejí za katarskými hrady: kraj Corbières (vinice, voňavé porosty garrigue) a turistika ke katarským hradům: Quéribus na skalním útesu, romantický hrad Peyrepertuse, fantastický výhled, hrad a malebné vesnice, Salses, středověká a Vaubanova pevnost, variantně celodenní koupání na krásných plážích, návrat, fakultativně francouzská večeře za příplatek.

7. den zájezdu 
Kaňon řeky Ardèche, romantická skalní brána Pont d´Arc, jeskynní systém Chauvetovy jeskyně, významná pravěká památka lidu aurignacké kultury (40 000 let př.n.l.), jedinečné muzeum a replika s nástěnnými malbami pravěkého člověka (nutná včasná závazná), ev. náhrada jeskyně d´Orgnac, koupání v řece Ardéche, večerní LYON – (UNESCO), Mekka gurmánů, pobřežní promenády, noční život Lyon.

8. den zájezdu 
LYON, transfer na letiště, odlet do Prahy, návrat odpoledne.

Cena zahrnuje

 • leteckou přepravu Praha-Lyon-Praha včetně příplatků
 • dopravu po Languedocu autobusem
 • 7x ubytování v hotelu - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím
 • 7x snídani
 • průvodce

Cena nezahrnuje

 • vstupné
 • pobytovou taxu
 • ochutnávky
 • fakult. výlety
 • a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Fakultativní příplatek

 • 1lůžk. pokoj 5900 Kč (povinné při nedoobsazení)
 • 3x ubytování v hotelu*** v Perpignanu 2800 Kč
 • 1x večeře 600 Kč 
 • fakultativní výlet katarské hrady (od 15 os.) 690 Kč
 • fakultativní výlet Carcassonne (od 15 os.) 500 Kč 
 • záloha za Chauvetovu jeskyni (přibl. 13 €) 300 Kč
 • komplexní pojištění vč. storna zájezdu 280 Kč
 • připojištění vyššího storna zájezdu 250 Kč

Nástupní místa

04.07. - 11.07. Odjezd L1

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Další doporučené kategorie
E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací