Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

LECHTALSKÉ ALPY

S KARTOU

Kód zájezdu: A701-19 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel***

Autokarem
Cena na vyžádání

Velmi oblíbený zájezd do světa alpské přírody, vysokohorská silnice Silvretta Hochalpenstrasse s nádhernými výhledy na okolní „třítisícovky“, přehrady a vodopády, Lech am Arlberg – nejkrásnější vesnice Evropy, nenáročná turistika pro každého, Lechtalská karta, návštěva prodejny špeku, ubytování v hotelu *** s polopenzí a nápojem u večeře. Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
polopenze
A701-19-1 od: 10.08.2019
do: 15.08.2019
zobrazit 5 11 590 Kč Odjeto
KódA701-19-1
Termínod: 10.08.2019 do: 15.08.2019
Nástupní místa Praha, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady
Počet nocí5
dospělá osoba - polopenze11 590 Kč
Odjeto

Velmi oblíbený zájezd do světa alpské přírody, vysokohorská silnice Silvretta Hochalpenstrasse s nádhernými výhledy na okolní „třítisícovky“, přehrady a vodopády, Lech am Arlberg – nejkrásnější vesnice Evropy, nenáročná turistika pro každého, Lechtalská karta, návštěva prodejny špeku, ubytování v hotelu *** s polopenzí a nápojem u večeře.1.den zájezdu
Ráno odjezd autobusu z ČR, příjezd do malebného údolí Tannheimertal, které patří především pro svou krásu mezi nejoblíbenější výletní cíle. Hodinová procházka kolem jezera Vilsalpsee, které je obklopené vápencovým masivem hor a patří mezi nejkrásnější tyrolská horská jezera. K večeru příjezd do hotelu v Lechtalu, ubytování a večeře.

2.den zájezdu
Výlet místním autobusem do LECHU AM ARLBERG – luxusní alpské vesnice, která získala na výstavě Florale 2004 právem zlatou medaili a ocenění „nejkrásnější vesnice Evropy“. Výjezd lanovkou Rüfikopfbahn do 2.350 m. Panoramatická vyhlídka. Odpoledne výjezd lanovkami na Schlegelkopf – nenáročná turistika chráněnou přírodní oblastí s vápencovými skalami rozrušenými počasím. Do Lechu je možné sejít pěšky nebo sjet lanovkou. Večeře.

3.den zájezdu
Celodenní výlet na silnici SILVRETTA HOCHALPENSTRASSE, která vede nádhernou vysokohorskou krajinou z Vorarlberska do Tyrolska, a která je oprávněně nazývána „cestou snů“ – vysokohorská jezera, ledovce, nenáročná procházka kolem přehrady. Cestou zpět zastávka v prodejně největší továrny na špek v Tyrolsku, možnost nákupu z pestrého výběru této tyrolské speciality. Večeře.

4.den zájezdu
Výlet místním autobusem do vesnice BACH. Výjezd lanovkou Jöchelspitzbahn do 1.768 m, naučná stezka alpskou florou (koberce pestrých lučních květin, lilie, sasanky, zvonce, hořce…) Odpoledne procházka z Holzgau nádherným postranním údolím Höhenbachtal kolem vodopádu Simmswasserfall až k chatě Untere Rossgumpenalm. Zajímavou atrakcí je jeden z nejdelších visutých mostů v Rakousku, který přetíná toto údolí. Večeře.

5.den zájezdu
Odjezd místním autobusem do vesnice WARTH a výjezd lanovkou Steffisalpexpres do 1.884 m. Celodenní turistika. Jak lehké trasy k místním horským chatám, tak i středně náročné túry. Jednou z nejoblíbenějších tras je okružní túra nádhernou krajinou k jezeru Körbersee – azalková pole, svišti a příroda, která je minimálně poznamenaná člověkem. Přímo ve STEEGU lze navštívit pěkné aquacentrum (sleva 25 % na vstup v rámci karty). Večeře.

6.den zájezdu
Odjezd z hotelu do údolí Namlos, do největší obydlené osady se salašemi a horskými chatami v Rakousku – FALLERSCHEIN (vycházka cca 45 minut). Kolem poledne odjezd po panoramatické cestě přes Bergwang do ČR. Návrat ve večerních až nočních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).

Cena zahrnuje

 • dopravu klim. busem
 • 5x ubytování ve Stegu, hotel*** s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře menu o 3 chodech s možností výběru ze 3 hl. jídel od 2. dne + salátový bufet) vč. 1 nápoje u večeře
 • hotelová sauna a pára
 • pobytovou taxu
 • Lechtalskou kartu (využívání lanovek, místních busů – zastávka přímo u hotelu, koupališť…)
 • mýtné po vysokohorské silnici Silvretta Hochalpenstrasse
 • průvodce

Cena nezahrnuje

 • vstupné, fakult. služby mimo kartu a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Fakultativní příplatek

 • 1lůžk. pokoj 1200 Kč (povinné při nedoobsazení)
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 210 Kč 

Nástupní místa

10.08. - 15.08. odjezd N
Přehled nástupních míst najdete ZDE.

Sleva

 • Cena pro dítě: 6-13,9 let na 3. nebo 4. lůžku 7290 Kč

Zajímavosti

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací