Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

MAĎARSKO – ADVENT A TERMÁLY

WELLNESS POBYT V HOTELU 4* S VÝLETY

KÖRMEND - MJUS WORLD RESORT A THERMAL PARK

Kód zájezdu: HU812-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel****

Autokarem
Cena na vyžádání

Náš tip Sleva 55+

Adventní čas, nasvícená vánoční městečka, sklenička dobrého vína a relaxace v teplých termálních vodách. Zájezd je kombinací relaxace a poznání v oblíbených maďarských termálních vodách. Ubytováni budeme v hotelu 4* s polopenzí, který je součástí termálního parku Mjus World Resort & Thermal Park v městečku Körmend. Zájezd obohatíme návštěvou barokního Györu, městečka Keszthely s honosným palácem rodu Festetics, historického Szombathely a opevněného městečka Köszeg se starobylým hradem. Všude… Celý popis


Anotace

Adventní čas, nasvícená vánoční městečka, sklenička dobrého vína a relaxace v teplých termálních vodách. Zájezd je kombinací relaxace a poznání v oblíbených maďarských termálních vodách. Ubytováni budeme v hotelu 4* s polopenzí, který je součástí termálního parku Mjus World Resort & Thermal Park v městečku Körmend. Zájezd obohatíme návštěvou barokního Györu, městečka Keszthely s honosným palácem rodu Festetics, historického Szombathely a opevněného městečka Köszeg se starobylým hradem. Všude nás bude provázet adventní atmosféra, výzdoba, skvělé tradiční výrobky. Užijte se maďarský advent v pohodě, plný relaxace a odpočinku.

Györ - Körmend - Keszthely – Szombathely - Köszeg

Program zájezdu

1. den zájezdu
Odjezd z ČR v ranních hodinách (9.00 hod.). Procházka starobylým městem GYÖR, které patří k největším a historicky nejvýznamnějším v Maďarsku. Dominantou města je středověká pevnost s bazilikou sv. Štěpána. Procházka starobylým centrem s úzkými uličkami a tradičními domy zdobenými balkony, které nás dovedou až na středověké Széchenyiho náměstí s mnoha historickými budovami, benediktinským komplexem sv. Ignáce z Loyoly, Muzeem Jánose Xantuse. Návštěva vánočních trhů, jež nabízejí řadu maďarských specialit i tradičních vánočních dobrot. Přejezd na hotel ve městě KÖRMEND, ubytování v hotelovém resortu s lázněmi, wellness, večeře.

2. den zájezdu
Dopoledne relaxace, wellness. Odpoledne zamíříme k jezeru Balatonu, na jehož jihozápadním konci leží město KESZTHELY, přezdívané „maďarské Versailles“. Navštívíme barokní zámek Festetics Palace, čtvrtý největší v Maďarsku, s muzeem kočárů z dob monarchie. Procházka adventně vyzdobeným centrem města s vánočním stromem na Hlavním náměstí a pěší zónou až na nábřeží Balatonu. Návrat na hotel, termály, wellness, večeře.

3. den zájezdu
Celodenní relaxace, odpočinek, welness. Pro zájemce odpoledne fakult. výlet do SZOMBATHELY, jednoho z nejstarších maďarských měst, založeného již kolem roku 40. n. l. císařem Claudiem. Mezi jeho nejstarší a nejzajímavější památky patří chrám bohyně Isis, z 2. stol. n. l., potvrzující římský původ města. Mimo jiné uvidíme náboženské a barokní stavby, navštívíme Kámonské arboretum, největší v celém Maďarsku. Variantně návštěva Smidtova muzea přibližujícího život a umění maďarského obyvatelstva. Návrat na hotel, welness, večeře.

4. den zájezdu
Po snídani odjezd do ČR. Cestou prohlídka městečka KÖSZEG ze 13. stol, přezdívaného také ,,malá Praha“. Krátká procházka centrem města s množstvím historických budov - Lékárna U Zlatého jednorožce s původním vybavením, impozantní farní kostel Ježíšova srdce aj. Dominantou města Jurisicsův hrad s Muzeem marcipánu a vinotékou, která nabízí vína z různých oblastí Maďarska. V podvečerních hod. příjezd do ČR (Brno cca v 19.30 hod).

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Sleva

  • SLEVA 55+ ze základní ceny 3%

Ubytování

Ubytování ve městě Körmend v hotelovém komplexu Mjus World Resort & Thermal Park****. Plně vybavené 2lůžk. pokoje s příslušenstvím. Stravování – snídaně a večeře formou švédských stolů.
Hotel je propojen se Spa a Wellness centrem krytou chodbou, přes kterou je možné projít v koupacím plášti
(župan a pantofle na pokoji).

Nástupní místa

26.11. - 29.11. Odjezd A*, B, L

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací