Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

MALAJSIE – BALI – SINGAPUR

KOMBINACE POZNÁNÍ A ODPOČINKU

SVĚTOVÉ METROPOLE KUALA LUMPUR, SINGAPUR A PLÁŽE OSTROVA BALI

Kód zájezdu: MAL315-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Letecky
Cena na vyžádání

Navštivte s námi ostrov Bali, Malajsii a Singapur. Jedinečná kombinace poznání a odpočinku. Čeká nás mix malajských, čínských a indických chutí, moderní, výstavná zářící velkoměsta Kuala Lumpur a Singapur. Na ostrově Bali budeme odpočívat na bílých plážích Sanuru, navštívíme proslulý chrám Tanah Lot i proslulý opičí chrám uprostřed pralesa v Ubudu. Kuala Lumpur – Batu Caves – Bali – Sanur – Ubudu – chrám Tanah Lot – Singapur Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba
snídaně
MAL315-20-2 od: 24.09.2020
do: 04.10.2020
zobrazit 9 64 990 Kč Odjeto
KódMAL315-20-2
Termínod: 24.09.2020 do: 04.10.2020
Nástupní místa Praha
Počet nocí9
Dospělá osoba - snídaně64 990 Kč
Odjeto

Anotace

Navštivte s námi ostrov Bali, Malajsii a Singapur. Jedinečná kombinace poznání a odpočinku. Čeká nás mix malajských, čínských a indických chutí, moderní, výstavná zářící velkoměsta Kuala Lumpur a Singapur. Na ostrově Bali budeme odpočívat na bílých plážích Sanuru, navštívíme proslulý chrám Tanah Lot i proslulý opičí chrám uprostřed pralesa v Ubudu.

Kuala Lumpur – Batu Caves – Bali – Sanur – Ubudu – chrám Tanah Lot – Singapur

Program zájezdu

1. den zájezdu
V ranních hodinách odlet z Prahy do Kuala Lumpur.

2. den zájezdu
Odpoledne přílet do KUALA LUMPUR. Transfer z letiště do hotelu, ubytování v hotelu v centru Kuala Lumpur. Večer kulinářský zážitek v některé z místních restaurací.

3. den zájezdu 
Dopoledne se vypravíme do hinduistické svatyně BATU CAVES, komplex tří jeskynních hinduistických svatyní. K největší jeskyni nás dovede 272 schodů, vchod do jeskyně hlídá zlatá socha boha Murgy (43 m vysoká, největší na světě). Odpoledne se vydáme do centra Kuala Lumpur, k proslulým věžím Petronas Tower. Obdivovat můžeme světelnou fontánu nebo si prohlédnout město z nejvyšších pater tohoto mrakodrapu.

4. den zájezdu
Dopoledne transfer na letiště, odlet z Kuala Lumpur na BALI. Po příletu transfer do hotelu v letovisku SANUR, které patří mezi přední letoviska na jihovýchodním pobřeží ostrova Bali. Letovisko nabízí ca 5 km dlouhou písečnou pláž se spoustu restaurací a obchodů.

5. - 7. den zájezdu 
Pobyt u moře, relaxace a odpočinek na plážích v Sanuru. Během pobytu na Bali se uskuteční dva celodenní výlety:
Celodenní výlet do centrální části ostrova UBUD. Ubud je centrem kulturního a duchovního života na Bali. Během cesty si prohlédnete terasovitá rýžová pole a kávové plantáže. Především vás však uchvátí proslulý Opičí chrám uprostřed deštného pralesa v Ubudu.
Celodenní výlet na západní pobřeží ostrova k proslulému CHRÁMU TANAH LOT, jeden z nejkrásnějších hinduistických chrámů na ostrově. Jedná se o celý komplex staveb, z nichž část je umístěna na skalnatém ostrůvku, který je v době odlivu dosažitelný i (skoro) suchou nohou. Při zpáteční cestě se pak zastavíte na jedné z proslulých pláží této části ostrova.

8. den zájezdu
Transfer na letiště a odlet z Bali do Singapuru. Přílet do SINGAPURU v odpoledních hodinách. Transfer z letiště do hotelu v centru Singapuru. Podvečerní procházka centrem města (Orchad Road s luxusními nákupními centry), seznámení se Singapurem.

9. den zájezdu 
SINGAPUR, prohlídka jednoho z nejčistších a nejzajímavějších měst světa s úchvatnou kosmopolitní atmosférou. Návštěva centra města s koloniální čtvrtí a křesťanskými kostely (katedrála sv. Ondřeje, Arménský kostel aj.), barevné čínské čtvrti s malebnými chrámy (např. Buddha Tooth Relic Temple, Thian Hock Keng Temple), čtvrti Little India (malá Indie) se zajímavými chrámy (Sri Srinivasa Perumal, Sri Vadapathira Kaliamman aj.) i muslimské části s mešitou Sultan Masjid.

10. den zájezdu
Dopoledne návštěva proslulé botanické zahrady s pestrou paletou koření a orchideí. Odpoledne transfer z hotelu na letiště. Ve večerních hodinách odlet ze Singapuru zpět do Prahy.

11. den zájezdu 
V odpoledních hodinách přílet do Prahy.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Orientační ceny vstupného

  • Batu Caves 2.6 RM
  • Dark Cave 35 RM
  • Cave Villa 15 RM
  • Ramayana Cave 5 RM
  • Petronas Tower 80 RM
  • Monkey forest Ubud 80 Rp
  • Tanah Lot 60 Rp

Nástupní místa

18.05. - 28.05. Odlet Praha
24.09. - 04.10. Odlet Praha

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací