Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

MĚSTA POD PYRENEJEMI

POMYSLNÁ HRANICE MEZI FRANCIÍ A ŠPANĚLSKEM

POZNÁVACÍ ZÁJEZD FRANCIE, ŠPANĚLSKO 2024

Kód zájezdu: E489-24 Počet nocí: 7 Strava: 7x snídaně, 2x večeře Ubytování: hotel***

Letecky
Cena od 31 990 Kč

Pyreneje, pomyslná hranice mezi Francií a Španělskem. Vydejte se s námi objevovat kouzlo historie a přírody této oblasti. Navštívíme malebná města jako Narbonne, středověké Carcasonne, „růžové“ město Toulouse, světoznámé poutní Lurdy. Vykoupeme se ve vlnách Atlantiku na krásných plážích elegantního Biarritz. Uvidíme úzké uličky městečka Pamplona, navštívíme Logroňu, metropoli vinařského kraje La Rioja a na závěr nás čeká krásná Zaragoza, metropole Aragonie s jedinečným palácem Aljaferia. … Celý popis

Dotaz k zájezdu

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba
7x snídaně, 2x večeře
E489-24-1 od: 17.08.2024
do: 24.08.2024
zobrazit 7 31 990 Kč Rezervovat místa
KódE489-24-1
Termínod: 17.08.2024 do: 24.08.2024
Nástupní místa Praha
Počet nocí7
Dospělá osoba - 7x snídaně, 2x večeře31 990 Kč
Rezervovat místa

Anotace

Pyreneje, pomyslná hranice mezi Francií a Španělskem. Vydejte se s námi objevovat kouzlo historie a přírody této oblasti. Navštívíme malebná města jako Narbonne, středověké Carcasonne, „růžové“ město Toulouse, světoznámé poutní Lurdy. Vykoupeme se ve vlnách Atlantiku na krásných plážích elegantního Biarritz. Uvidíme úzké uličky městečka Pamplona, navštívíme Logroňu, metropoli vinařského kraje La Rioja a na závěr nás čeká krásná Zaragoza, metropole Aragonie s jedinečným palácem Aljaferia.

Narbonne – Carcassonne – Toulouse – Lurdy – Bayonne – Biarritz – San Sebastian – Pamplona – Logrono – Zaragoza

Program zájezdu

1. den
Odlet z Prahy, přílet do Španělska a transfer k ubytování.

2. den zájezdu
Navštívíme město NARBONNE s velkolepou gotickou katedrálou. Nedaleko města se nachází i opatství Sainte Marie de Fontfroide, založené v 11.století. Po prohlídce unikátního klášterního komplexu budeme pokračovat do středověkého města CARCASSONNE, jako vystřihnuté z pohádky, s neporušeným opevněním s cimbuřím a 54 obrannými věžemi. Po prohlídce hradu Chateau Comtal odjezd na ubytování.

3. den zájezdu
Prohlídka města TOULOUSE, známého jako „růžové město“ pro růžový odstín městských budov. Uvidíme  růžovou baziliku z 11.století, Basilique Saint Sernin, renesanční palác Hotel d´Assézat, či Canal du Midi – plavební kanál a technická památka UNESCO. Odjezd do LURD, světoznámé poutní místo s okouzlujícími památkami a nádhernými výhledy na vrcholky Pyrenejí. Návštěva Jeskyně mariánského zjevení, odjezd k ubytování.

4. den zájezdu
Navštívíme město BAYONNE (katedrála St. Marie, věznice Chateau vieux de Bayonne), pokračujeme do elegantního přímořského města BIARRITZ na pobřeží Atlantického oceánu s krásnou pláží a opulentními hotely. Volno na koupání a pokračování do Španělska, přejezd do San Sebastianu – krásného města na pobřeží Atlantického oceánu s vyhlášenou písečnou pláží La Concha, lemovanou pobřežní promenádou s obchody, bary a restauracemi s rybími specialitami. Odjezd na ubytování.

5. den zájezdu
Návštěva historického centra SAN SEBASTIANU – DONOSTIE, kterému dominuje impozantní neogotická katedrála del Buen Pastor. Odjezd do PAMPLONY – typického městečka v údolí v oblasti Navarra – město se proslavilo festivalem sv. Fermína, v rámci kterého se každý rok koná běh býků úzkými uličkami historického centra. Prohlídka města: katedrála, kostel San Nicolás, pevnost la Ciudadela, městské hradby. Odjezd na ubytování.

6. den zájezdu
Snídaně, odjezd do LOGROŇA – metropole vinařského kraje La Rioja s širokými moderními bulváry, malebnou starou čtvrtí s úchvatnou dvouvěžovou gotickou katedrálou Santa María de la Redonda, kostelem San Bartolomeo, jehož fasáda je nejlepší ukázkou gotického sochařství v oblasti La Rioja a kamenným mostem přes řeku Ebro, kterým musí projít poutníci přicházející do města. Ochutnávka vína. Odjezd do Zaragozy. Ubytování.

7. den zájezdu
Prohlídka ZARAGOZY – historického města a metropole Aragonie, které se pyšní krásnými renesančními šlechtickými paláci. Dominantou města je bazilika Panny Marie, katedrála La Seo a arabský opevněný palác Aljafería z 11. století – velkolepá ukázka maurské architektury, krásné mudejarské kostely, městská tržnice. V odpoledních hodinách odjezd na pobřeží Costa Brava/Maresme, ubytování, večeře.

8. den
Dle letového řádu transfer na letiště a odlet do ČR.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Nástupní místa


Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v hotelech *** ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy.

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací