Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

MILANO, TURÍN, JANOV

ITALSKÝ TROJÚHELNÍK

LETECKY A RYCHLOVLAKEM

Kód zájezdu: IT602-19 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Letecky
Cena na vyžádání

Nabízíme vám letecký a vlakový eurovíkend do Milána, metropole proslulá jako město módy i město Leonarda da Vinci (letos akce k 500. výročí úmrtí), se spoustou památek, nádherným dómem, divadlem La Scala, muzei i slavnými obchodními pasážemi a slavnou freskou Poslední večeře páně (individuálně). Poznáme Turín, jako město památek, aut značky Fiat, jako výrobce kávy Lavazza a vermuthu Martini a Janov, středověké město Marca Pola. Budeme mít možnost vyjet do pověstných vesniček Cinque Terre… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
snídaně
IT602-19-1 od: 11.09.2019
do: 15.09.2019
zobrazit 4 17 990 Kč Odjeto
KódIT602-19-1
Termínod: 11.09.2019 do: 15.09.2019
Nástupní místa Praha
Počet nocí4
dospělá osoba - snídaně17 990 Kč
Odjeto

Nabízíme vám letecký a vlakový eurovíkend do Milána, metropole proslulá jako město módy i město Leonarda da Vinci (letos akce k 500. výročí úmrtí), se spoustou památek, nádherným dómem, divadlem La Scala, muzei i slavnými obchodními pasážemi a slavnou freskou Poslední večeře páně (individuálně). Poznáme Turín, jako město památek, aut značky Fiat, jako výrobce kávy Lavazza a vermuthu Martini a Janov, středověké město Marca Pola. Budeme mít možnost vyjet do pověstných vesniček Cinque Terre.

Miláno – Turín – Janov – Cinque Terre


1. den zájezdu 
Odlet z Prahy do Milána brzy odpoledne, transfer do hotelu, MILANO (UNESCO), centrum historie, uměni a módy, gotický Dóm, obchodní pasáž Galerie Viktora Emanuela II., individuální volno.

2. den zájezdu 
MILÁNO a pocta Leonardu da Vinci 500 let: Duomo di Milano (největší gotická stavba Itálie, možnost vyhlídky ze střechy katedrály), zámek Castello Sforzesco, původně pevnost Viscontiů, rozlehlý zámek s řadou nádvoří, arkádový dvůr Cortile della Rocchetta, návštěva galerie Pinacoteca di Brera, jedna z nejslavnějších obrazáren světa (Mantegna, Rafael, Rembrandt, Bellini), Museo d´Arte Antica, sbírka starožitností i uměleckých děl (Tizian, Van Dyck, poslední Michelangelovo sousoší Pieta Rondanini), Basilika di Saint Ambrogio – nejstarší sakrální stavba města, individuální volno k procházkám a nákupům.

3. den zájezdu 
Cesta nejrychlejším vlakem Evropy Frecciarossa do města TURÍN (TORINO), město historie a designu s dějinami od dob Římanů (Porta Palatina), hrad, královský palác a zahrady Venaria a řada paláců, dóm sv. Jana Křitele, Kaple sv. roucha, posvátná relikvie Turínské plátno, město aut Fiat (význačné Muzeum automobilů) i jako výrobce kávy Lavazza nebo výrobce vermuthu Martini, atmosféra města nebo návštěva slavného Muzea automobilů, zpět regionálním vlakem.

4. den zájezdu 
Fakultativní výlet vlakem na italské pobřeží. JANOV, individuálně prohlídka, katedrála San Lorenzo, kostel El Gesú, palác San Giorgio, kde napsal ve vězení Marco Polo svůj Milión a kde je rodný Kolumbův dům, Palazzi dei Rolli (UNESCO), světoznámé akvárium a kouzlo přístavu a zpět do Milána nebo variantně s průvodcem vlakem do vesnic Cinque Terre (UNESCO), romantické vesničky propojené pouze lodí nebo vlakem, turistika nebo střídání vlak, loď, turistika a koupání, návrat vlakem do Milána, variantně celodenní pobyt v Miláně s možností návštěv muzeí, hřbitov nebo ulic módy (Corso Buenos Aires, Via Torino, Corso Vittorio Emanuele.)

5. den zájezdu
MILÁNO, světové centrum módy, milánský "Zlatý čtyřúhelník"(Quadrilatero d´Oro) s obchody módních návrhářů, exteriéry divadla La Scala a po individuální objednávce (na dopoledne), slavná Leonardova malba Poslední večeře v kostele Santa Maria delle Grazie, odpoledne transfer na letiště, předpokládaný návrat do Prahy po 21. hodině.


Cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha – Milano – Praha vč. letištních tax
  • zpáteční vlak Milano-Turín
  • 4x ubytování v hotelu – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
  • 4x snídani
  • průvodce

Cena nezahrnuje

  • vstupné, fakult. služby
  • pobytovou taxu (cca 8 € platba na místě)
  • stravu, ochutnávky 
  • a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Nástupní místa

11.09. - 15.09. Odjezd L1

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací