Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

NETRADIČNÍ ADVENT VE VALTICKÉM PODZEMÍ A BRATISLAVA

Kód zájezdu: SK826-20 Počet nocí: Strava: Ubytování:

Autokarem
Cena na vyžádání

Zažijte netradiční advent v podzemním městě vína. Advent nejen pro milovníky punče, svařáku a výborného vína. Bratislava Vás odpoledne příjemně překvapí laskavou předvánoční atmosférou uliček Starého města. Celý popis


Anotace

Zažijte netradiční advent v podzemním městě vína. Advent nejen pro milovníky punče, svařáku a výborného vína. Bratislava Vás odpoledne příjemně překvapí laskavou předvánoční atmosférou uliček Starého města.

Program zájezdu

1. den programu:
V ranních hodinách (HK 4:30, PCE 5:00 a další nástupní místa analogicky) odjezd na Jižní Moravu do Lednicko-valtického areálu do Valtic. Valtické podzemí je labyrintem historických vinných sklepů, datovaných až k roku 1289. V těchto prostorách se koná netradiční adventní trh – podzemní jarmark se spoustou skvělého vína, svařáku, medoviny, punče a řemeslných výrobků. Koledy, úchvatná výzdoba i atmosféra okouzlí nejen milovníky vína. Přejezd do Bratislavy. S průvodcem si prohlédnete město, poté individuální volno na adventních trzích, které se v centru konají hned na třech náměstích. Přibližně v 18:00 hod. odjezd do ČR.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Nástupní místa

Trutnov (+180), Dvůr Králové nad Labem (+250) a Jaroměř (+150) nebo Hořice (+250), Hradec Králové, Pardubice, Holice nebo Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno (-100).

Doprava

Výsledná trasa bude stanovena na základě počtu přihlášených osob z jednotlivých míst. Nástupní místa na hlavní trase jsou bez příplatku. U některých nástupních míst je v závorce uveden příplatek, případně sleva. V případě, že není na svoz min. 6 osob, je CK oprávněna již potvrzené nástupní místo změnit na nejbližší nástupní místo na hlavní trase a peníze za tzv. svoz budou klientům vráceny. Zrušení svozu ze strany CK není důvodem k odstoupení od Smlouvy o zájezdu ze strany klienta. Pro skupiny nad 15 osob možný odjezd i z dalších míst dle dohody v cestovní kanceláři.

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací