Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

NEW YORK

SVĚTOVÁ METROPOLE

Kód zájezdu: USA334-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Letecky
Cena na vyžádání

Vlak Náš tip

Poznejte s námi New York, půvab a rytmus jednoho z nejslavnějších a nejpůsobivějších pulsujících měst světa, ležící na řece Hudson, které tvoří převážně ostrovy Manhattan, Staten Island a Long Island. Dotkneme se Zvonu svobody, vystoupáme se západem slunce na vrchol Rockefellerova centra, kde se dotkneme špice Empire State building. Zájezd provází Ing. Milena Škorpilová, garance skupiny cca 15 osob Celý popis


Anotace

Poznejte s námi New York, půvab a rytmus jednoho z nejslavnějších a nejpůsobivějších pulsujících měst světa, ležící na řece Hudson, které tvoří převážně ostrovy Manhattan, Staten Island a Long Island. Dotkneme se Zvonu svobody, vystoupáme se západem slunce na vrchol Rockefellerova centra, kde se dotkneme špice Empire State building.

Zájezd provází Ing. Milena Škorpilová, garance skupiny cca 15 osob

Program zájezdu

1. den zájezdu 
Dopoledne odlet z Prahy, přílet do NEW YORKU, transfer na ubytování.

2. den zájezdu
První den prohlídky začneme na hlavním nádraží Grand Central Terminal, které je denně branou do města pro stovky tisíc cestujících, pokračování pěšky kolem budovy Chrysler Building na nejznámější newyorské náměstí Times Square. Odpoledne uvidíme slavné Rockefellerovo centrum a katedrálu sv. Patrika. Den zakončíme procházkou po 5. avenue a odpočinkem v Central Parku.

3. den zájezdu
Návštěva Battery parku, plavba lodí k soše Svobody. Po procházce kolem sochy Svobody pokračování lodí na ostrov Ellis (návštěva muzea imigrace), návrat lodí do Battery parku. Prohlídka jižního Manhattanu, během které uvidíte slavnou sochu býka, ulici Wall street, Newyorskou burzu, budovu Federal Hall a kostel Trinity Church. Na závěr dne návštěva památníku a muzea 9/II Memorial (Ground Zero).

4. den zájezdu
Čeká nás procházka po promenádě Brooklyn Heights s neopakovatelnými výhledy na celý Manhattan a Brooklynský most. Pěší procházka po Brooklynském mostu z Brooklynu na Manhattan k radnici a kapli sv. Pavla. Odpoledne návštěva Čínské čtvrti a čtvrti Little Italy, které jsou ideálním místem pro občerstvení. Na závěr procházka po slavné třídě Canal Street až do litinové čtvti SOHO.

5. den zájezdu
Dnes půjdeme od Union Square po světoznámé třídě Broadway až k Madison Square Park, kde se nachází nejstarší newyorský mrakodrap Flatiron Building (žehlička) a další známé mrakodrapy New York Life Insurance Company Building a Metropolitan Life Insurance Company Building. Poté se přesuneme na Herald Square (největší obchodní dům Macy’s) k Empire State Building, nezapomenutelný výhled na New York.

6. den zájezdu
Volný den určený k návštěvě některého z mnoha newyorských muzeí nebo k nákupům.

7. den zájezdu  
Dopolední procházka rezidenční čtvrtí Greenwiche Village, netradiční park High Line Park a komplex Hudson Yards s novou stavbou The Vessel. Rozloučení s New Yorkem pohledem z vyhlídkové terasy Top of the Rock.

8. den zájezdu
Dopoledne osobní volno v centru města, v závislosti na letovém řádu odlet.

9. den zájezdu
Přílet do Prahy.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Nástupní místa

17.10. - 25.10. Odjezd L2, L3
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací