Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

NÍZKÉ TATRY, TERMÁLY A TURISTIKA

POBYT S VÝLETY V JÁNSKÉ DOLINĚ

Kód zájezdu: SK673-19 Počet nocí: Strava: Ubytování: Hotel**

Autokarem
Cena na vyžádání

Náš tip

Letní dovolená v krásném horském prostředí Nízkých Tater s koupáním v termálních bazénech a lehkou turistikou nám umožní prožít kombinaci aktivní dovolené s relaxací a odpočinkem. Ubytováni budeme v jedné z nejhezčích dolin Národního parku Nízké Tatry v Jánské dolině, která je dlouhá 17 km a končí na úpatí nejvyššího vrcholu Nízkých Tater – Ďumbiera. Liptovský Ján - Jasná – Chopok – Ďumbier – Ružemberok – Vlkolínec – Liptovská Mara - aquapark Tatralandia – termály Bešeňová – Svatý Kříž –… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
polopenze
SK673-19-1 od: 04.08.2019
do: 10.08.2019
zobrazit 6 8 390 Kč Odjeto
KódSK673-19-1
Termínod: 04.08.2019 do: 10.08.2019
Nástupní místa Praha, Svitavy, Brno, Litomyšl, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, Olomouc, Poděbrady, Chrudim, Holice
Počet nocí6
dospělá osoba - polopenze8 390 Kč
Odjeto

Letní dovolená v krásném horském prostředí Nízkých Tater s koupáním v termálních bazénech a lehkou turistikou nám umožní prožít kombinaci aktivní dovolené s relaxací a odpočinkem. Ubytováni budeme v jedné z nejhezčích dolin Národního parku Nízké Tatry v Jánské dolině, která je dlouhá 17 km a končí na úpatí nejvyššího vrcholu Nízkých Tater – Ďumbiera.

Liptovský Ján - Jasná – Chopok – Ďumbier – Ružemberok – Vlkolínec – Liptovská Mara - aquapark Tatralandia – termály Bešeňová – Svatý Kříž – Demänovská dolina a jeskyně – Liptovský Ján – Stanišovská jeskyně – Svatý Kříž - Pribylina


1. den zájezdu
Odjezd z ČR v ranních hodinách, příjezd na ubytování v Liptovském Jánu. Odpoledne ubytování, seznámení se s prostředím JÁNSKÉ DOLINY, možnost procházky, večeře.

2. den zájezdu
Odjezd do horského střediska JASNÁ, celodenní kombinace lehké pěší turistiky a lanovek. Lanovkami vyjedeme na CHOPOK (2004 m) a odtud se vydáme lehčí hřebenovou túrou na nejvyšší vrchol Nízkých Tater ĎUMBIER (2043 m), rozsáhlý kruhový rozhled na téměř všechny pohoří středního a severního Slovenska. Na vrcholu Chopku se nachází vyhlídková restaurace Rotunda se sochou draka Damiána a s exkluzívním 360° panoramatickým výhledem. Budeme si tak moci vychutnat jedinečnou okolní scenérii z nejvýše položeného Rum Baru s bohatou nabídkou rumů a dezertů.

3. den zájezdu
Centrum Liptova RUŽOMBEROK, prohlídka historického centra, katedrála. Nedaleký VLKOLÍNEC (UNESCO) zachovalá dřevěná lidová architektura, obec představuje nejzachovalejší a nejucelenější urbanistický celek původních lidových staveb ve střední Evropě. Na závěr LIPTOVSKÁ MARA, první přehrada Vážské kaskády, pro svou velikost se ji říká Slovenské nebo Liptovské moře, možnost vyhlídkové plavby lodí. Variantně lze individuálně navštívit Aquapark Tatralandia, odpočinek a relaxace v největším areálu vodní zábavy ve střední Evropě, 14 bazénů s mořskou, termální i čirou vodou nebo relaxace v termálních bazénech Termal Raj v LIPTOVSKÉM JÁNU nedaleko našeho hotelu. Náhradní varianta pro ty z vás, kdo nebude chtít na autobusový výlet.

4. den zájezdu
Celodenní pobyt v DEMÄNOVSKÉ DOLINĚ. Odjezd do horského střediska Jasná, kde se vydáme na jednu z nejhezčích stezek v Nízkých Tatrách - stezku Demänovská dolina. Trasa vede kolem Vrbického Plesa na Tri Vody – Brhliska – Pod Orlí skálou – na Lukovú – rozcestí v Široké dolině a dále až na Lúčky. Odpoledne prohlídka Demänovské ledové jeskyně, jedna z nejstarších popsaných jeskyní v Evropě.

5. den zájezdu
Celodenní relaxace ve vodním parku BEŠEŇOVÁ, odpočinek v termálním srdci Liptova, bazény s teplotou do 39°C, s podvodní masáží nebo perličkovou koupelí a řadou dalších atrakcí. Cestou zpět navštívíme v obci SVATÝ KŘÍŽ významnou kulturní památku – dřevěný artikulární kostel z roku 1729, jeden z největších dřevěných kostelů ve střední Evropě, kam se vejde téměř šest tisíc návštěvníků.

6.den zájezdu
Dopoledne návštěva STANIŠOVSKÉ JESKYNĚ, nejstarší jeskyně Liptova i Slovenska. Průvodce nás vybaví čelovými lampami a pod jeho dohledem projdeme temné prostory, které byly jen minimálně upravené člověkem. Odjezd do nedaleké PRIBYLINY, Muzeum liptovské dědiny, seznámení se s liptovským folklorem, řemesly a chovem huculských koní, což je rarita tohoto muzea. Odpoledne koupání v termálních bazénech Termal Raj v Liptovském Jánu nebo individuální poznávání JÁNSKÉ DOLINY.

7.den zájezdu
Po snídani odjezd do ČR.

Poznámka: U turistických tras je možné volit mezi lehčí a těžší variantou.


Cena zahrnuje

  • dopravu klim. busem
  • 6x ubytování v hotelu - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
  • 6x polopenzi (snídaně formou švédských stolů, večeře výběr z menu)
  • průvodce

Cena nezahrnuje

  • vstupné 
  • fakult. služby, lanovky, termální koupaliště a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

  • 1lůžk. pokoj 1 200 Kč (povinné při nedoobsazení)
  • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 250 Kč 

Nástupní místa

4.8. - 10.8. odjezd A (Olomouc bez příplatku)

Přehled nástupních míst najdete ZDE.

Ubytování

Hotel leží v Jánské dolině v Liptovském Jánu. Hostům je k dispozici fitness centrum, sauna, stolní tenis a biliard, půjčovna sportovních potřeb a horských kol, tenisové kurty, minigolf, WiFi připojení v baru.

Orientační ceny vstupného

Lanovka na Chopok 19 €
Skanzen Vlkolínec 2 €
Aquapark Tatralandia - celodenní vstupné 26 €, 3 hodiny - 24 €
Termal Raj 10 €
Demänovská ledová jeskyně 8 €
Vodní pak Bešenová 26 €
Stanišovské jeskyně 6 €

Kapesné

Doporučujeme min. kapesné ve výši cca 130 € (dle individuálního zájmu o návštěvu objektů).

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací