Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

OD PALEM K ZASNĚŽENÝM VRCHOLŮM

ZAHRADY, LEDOVCE, JEZERA NA POMEZÍ 5 STÁTŮ

Kód zájezdu: A678-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel***

Autokarem
Cena na vyžádání

Poznávací zájezd s ubytováním ve Flirsch am Arlberg, odkud budeme vyjíždět za poznáním zasněžených vrcholů i krásných zahrad. V průběhu zájezdu navštívíme Merano, šarmantní lázeňské město, jedinečné zahrady zámku Trauttmansdorff, Arosu – místo „na konci světa“, lanovkou vyjedeme na jihotyrolský ledovec Schnalstal, poplujeme lodí po Bodamském jezeře a všechny vstupy a jízdné budeme mít v ceně zájezdu! Flirsch am Arlberg – Reschenpass - ledovec Schnalstal - Merano - zámek Trauttmansforff –… Celý popis


Anotace

Poznávací zájezd s ubytováním ve Flirsch am Arlberg, odkud budeme vyjíždět za poznáním zasněžených vrcholů i krásných zahrad. V průběhu zájezdu navštívíme Merano, šarmantní lázeňské město, jedinečné zahrady zámku Trauttmansdorff, Arosu – místo „na konci světa“, lanovkou vyjedeme na jihotyrolský ledovec Schnalstal, poplujeme lodí po Bodamském jezeře a všechny vstupy a jízdné budeme mít v ceně zájezdu!

Flirsch am Arlberg – Reschenpass - ledovec Schnalstal - Merano - zámek Trauttmansforff – Bregenz - Lindau - Vaduz – Chur – Arosa

Program zájezdu

1. den zájezdu:
Ráno odjezd z ČR do Rakouska, k večeru příjezd do gasthofu ve Flirsch am Arlberg, ubytování a večeře.

2. den zájezdu:
Přejezd do Itálie přes průsmyk RESCHENPASS (1504 m) kolem modrého přehradního jezera Reschensee. Přejezd do vysokohorského ÚDOLÍ SCHNALSTAL, výjezd lanovkou na jihotyrolský ledovec SCHNALSTAL do 3 212 m. Posezení na terase s panoramatickým výhledem na zasněžené třítisícovky, výstava věnovaná ledovcovému království a „show gallery“ sněžného muže Ötziho, jehož mumie byla nalezena v tomto údolí. Odpoledne odhalení meranského tajemství: středomořské klima, palmy a olivovníky v údolí, aristokratické venkovské vily a hrady v pozadí se zasněženými třítisícovými vrcholy – město MERANO a ZAHRADY ZÁMKU TRAUTTMANSDORFF, které patří mezi jedny z nejkrásnějších v Itálii, vyhlídková plošina umístěna vysoko ve svahu, kde budete odměněni pocitem, že se volně vznášíte nad zámeckými zahradami s grandiózním výhledem na Merano.

3. den zájezdu:
Celodenní okruh VORARLBERSKEM, přejezd přes vysokohorské průsmyky do oblasti BREGENZWALD, kde se mísí jednoduchá elegance s neuvěřitelnou rozmanitostí a okouzlující krajinou na relativně malém prostoru. Návštěva sýrárny, kde se dozvíte vše o ruční výrobě sýrů a budete mít možnost sýry ochutnat i nakoupit. Plavba výletní lodí po Bodamském jezeře z hlavního města Vorarlberska BREGENZU do středověkého ostrovního města LINDAU, které patří mezi nejhezčí bavorská města, procházka historickým centrem.

4. den zájezdu:

Přejezd přes Lichtenštejnsko do Švýcarska, krátká zastávka ve VADUZU, hlavním městě Lichtenštejnského knížectví, přejezd do městečka CHUR, které je nejstarším alpským městem Švýcarska. Odtud výlet panoramatickým vláčkem do AROSY usazené vysoko nad údolím, která má své osobité kouzlo a pro její odloučenost se jí říká „místo na konci světa“. Tato úzkokolejka na trase Chur – Arosa je výjimečná tím, že na pouhých 26 km překonává pomocí několika mostů, viaduktů a tunelů převýšení přes 1 150 m. Cesta trvá hodinu a nabízí krásné výhledy na okolní alpské štíty. 

5. den zájezdu: 
Po snídani odjezd z gasthofu do ČR, návrat ve večerních až nočních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Orientační ceny vstupného

Vstupné a jízdné uvedené v programu je v ceně zájezdu.

Zajímavosti

Nástupní místa

01.05. – 05.05. odjezd N
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací