Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

OKRUH SEVERNÍM A JIŽNÍM THAJSKEM

A OSTROVY PHI PHI, PUKET

BOHATÁ HISTORIE A PLÁŽE ANDAMANSKÉHO SOUOSTROVÍ

Kód zájezdu: THA311-19 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Letecky
Cena na vyžádání

Bonus

Vydejte se s námi do exotického Thajska. Náš zájezd zahrnuje jak krásné kulturní památky připomínající bohatou historii (Khmérské období – Lop Buri, období Sukhotai – památky v Sukhothai, období Ayutthaya – chrámy v Ayutthayi a pozdější Lanna, Rattnakosin - nádherné chrámy v Bangkoku) i přírodní skvosty této země NP Doi Ithanon, jedinečnou přírodu jižního Thajska, vápencové rozeklané skály Phang Nga, exotické ostovy Phi Phi.Bangkok – Maeklong – Plovoucí trh – most přes řeku Kwai - Ayuthaya –… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
snídaně
THA311-19-1 od: 03.11.2019
do: 15.11.2019
zobrazit 11 56 990 Kč Odjeto
KódTHA311-19-1
Termínod: 03.11.2019 do: 15.11.2019
Nástupní místa Praha
Počet nocí11
dospělá osoba - snídaně56 990 Kč
Odjeto

Vydejte se s námi do exotického Thajska. Náš zájezd zahrnuje jak krásné kulturní památky připomínající bohatou historii (Khmérské období – Lop Buri, období Sukhotai – památky v Sukhothai, období Ayutthaya – chrámy v Ayutthayi a pozdější Lanna, Rattnakosin - nádherné chrámy v Bangkoku) i přírodní skvosty této země NP Doi Ithanon, jedinečnou přírodu jižního Thajska, vápencové rozeklané skály Phang Nga, exotické ostovy Phi Phi.

Bangkok – Maeklong – Plovoucí trh – most přes řeku Kwai - Ayuthaya – Lopburi – Phitsanulok – Sukothai – Chiang Mai – NP Doi Ithanon – vodopád Wachirathan – Phuket – ostrovy Phi Phi – provincie Phang Nga – ostrov Jamese Bonda


1. den zájezdu 
Odlet do Bangkoku.

2. den zájezdu
Přílet do Bangkoku, ubytování. Program v Bangkoku záleží na času příletu, památky mohou být navštíveny až další den. BANGKOK Z letiště okružní jízda městem, seznámení se s místní kulturou, návštěva nejstaršího chrámu ve městě Wat Po, nádherného khmérského chrámu Wat Arun, místních trhů s ovocem a zeleninou, Čínského města s chrámem Wat Traimit s 3 m vysokou sochou Buddhy vytesaného z valounu zlata. Pozdě odpoledne odjezd na hotel do čtvrti Sukhumvit.

3. den zájezdu  
Celodenní program v BANGKOKU. Brzy ráno navštívíme nejkrásnější a nejpompéznější palác v Thajsku Royal Palace, královský palác s nejposvátnější soškou Buddhy v zemi. Poté projedeme loďkou část řeky Chao Phraya a jejích přilehlých kanálů. Odpoledne procházka po první baťůžkářské ulici Khao San Road. Projížďka tuk tuky (místní motorizované tříkolky) ke krásnému chrámu Wat Saket s vyhlídkou na Bangkok.

4. den zájezdu  
Výlet na severozápad od hl. města. Zastávka v městečku MAEKLONG, které je známé svým trhem na vlakových kolejích. Navštívíme známý PLOVOUCÍ TRH v okolí městečka DAMNOEN SADUAK, projížďka loďkami zemědělskou oblastí po zavlažovacích kanálech až na hl. kanál, kde se vaří a obchoduje na loďkách. Odpoledne známémý železniční mostu přes ŘEKU KWAI, proslavený z knižního a filmového zpracování. Most byl jedním z klíčových bodů zásobovací železniční trasy mezi Bangkokem a Rangoonem (Barma), který v r. 1942 - 43 stavěly tisíce válečných zajatců a místních civilistů pod dohledem japonských okupačních vojsk - Železnice smrti.

5. den zájezdu
Dopoledne se cestou na sever Thajska podíváme do starého královského města AYUTHAYA (UNESCO), bývalé královské město plné chrámů a soch buddhů. Navštívíme chrámy Wat Phra Ram, Wat Phra Si Sanphet, Wat Phra Mahathat. Pokračujeme do starobylého LOPBURI, jedno z nejstarších thajských měst, nádherný příklad kmérského umění a architektury, chrámy podobné chrámu Angkor Wat. Dojezd na nocleh do oblasti Phitsanulok. Večerní procházka po nábřeží řeky Nan a na místním nočním trhu.

6. den zájezdu
PHITSANULOK
, na břehu řeky Nan si prohlédneme chrám Wat Phra Si Rattana Mahathat s bronzovou sochou Budhhy. Prohlídka města SUKHOTAI, klenot Thajska, Sukhothajský historický park s mnoha chrámy (UNESCO), chrám Wat Maha Dhat – hlavní královský chrám s 240 menšími pagodami a mnoho dalších. Přejezd na sever do Chiang Mai.

7. den zájezdu  
Prohlídka dvou krásných chrámových komplexů v CHIANG MAI, chrám Wat Chedí Luang s nejvyšší pagodou v zemi a chám Wat Phra Singh se starou chrámovou architekturu z doby království Lanna na severu Thajska. Vyjedeme za město do krásné a klidné venkovské krajiny, navštívíme vesnici (skanzen) thajských horských kmenů, jehož příslušníci věří v duchy větru a deště a místní ženy se pyšní svými šperky – dlouhými krky (proslulé ženy s žirafími krky). Odpoledne navštívíme „sloní kemp“ – farmu, s možností projížďky na slonech. Na závěr nejsvětější chrám sever. Thajska WAT DOI SUTHEP (1000 m n.m.) s úžasnými výhledy na Chiang Mai.

8. den zájezdu  
Hory severního Thajska. NÁRODNÍ PARK DOI ITHANON s nejvyššími vrcholky až do výšky 2565 m, udivující a úchvatné scenérie, mnoho vodopádů a bohatá divoká příroda. Návštěva vesnice kmene Karen s krásným vodopádem WACHIRATHAN, uvidíme plantáže kmene Hmong a navštívíme královské pagody. Dojedeme až na nejvyšší vrchol Thajska DOI ITHANON do výšky 2565 m n.m., kde si užijeme příjemných 16°C s vegetací deštného tropického pralesa. Večer návrat do Chiang Mai, odjezd na letiště. Odlet na Phuket, transfer na ubytování.

9. den zájezdu  
Ostrov PHUKET, největší ostrov Thajska, 17 krásných pláží s průzračnou vodou, jedinečné vápencové útvary, podmořský svět a spoustu dalších zajímavostí. Volný den k odpočinku na pláži Kata Noi Beach. (V případě, že by z důvodu změny letového řádu nebylo možné odletět na Phuket 8.den večer, bude přelet v tento den, a zbytek dne odpočinek na pláži).

10. den zájezdu  
Výlet lodí s možností koupání na nejkrásnější ostrovy v Andamanském moři – OSTROVY PHI PHI. Plavba kolem neobydleného ostrova PHI PHI LEY s krásnými zátokami. Možnost šnorchlování a koupání v zátokách obydleného ostrova PHI PHI DON. Krásné přírodní scenérie, kombinace tyrkysové vody, bílého písku, kokosových palem a vápencových skalních útvarů je nezapomenutelná.

11. den zájezdu  
Celodenní výlet do PROVINCIE PHANG NGA, zde je v zátokách Andamanského moře největší koncentrace vápencových útvarů v celém Thajsku. Podíváme se na místo, kde volně žijí makakové, poplujeme loďkou mezi mangrovy a skalními útvary až k ostrovu JAMESE BONDA, kde se film natáčel. Odpoledne strávíme v nádherné muslimské rybářské vesnici na kůlech, zde se zastavil čas. Možnost nákupu pěkných suvenýrů.

12. den zájezdu  
Celodenní výlet po ostrově PHUKET, západní mys PROMTHEP s vyhlídkami, barevný chrámový komplex Wat Chalong, Čínská čtvrť v hl. městě PHUKET TOWN. Odpoledne koupání na krásné pláži Surin Beach.

13. den zájezdu  
Odlet do Evropy. Přílet do Prahy ještě 13.den nebo až 14.den, v závislosti na let. řádu.


Cena zahrnuje

 • leteckou přepravu Praha – Bangok - Praha vč. let. taxa poplatků
 • dopravu na sever Thajska minibusem
 • místní přelety Chiang Mai – Phuket, příp. Phuket – Bangkok
 • výlety na ostrov Phi Phi a do provincie Phang Nga
 • 11x ubytování v hotelu - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
 • 11x snídani
 • průvodce

Cena nezahrnuje

 • vstupné
 • fakultativní výlety
 • spropitné, služby
 • a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Fakultativní příplatek

 • komplex. pojištění vč. léčebných výloh a vyššího připojištění storna zájezdu 1020 Kč

Nástupní místa

03.11. - 15.11. trasa L6
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Sleva

 • BONUS při objednání zájezdu do 28.2.2019 sleva 2000 Kč

Vstupní vízum

 • bezvízový styk pro občany České i Slovenské republiky

Očkování

 • Při vstupu do Thajska není vyžadováno žádné očkování. Lékařská péče je na vysoké úrovni.

Zajímavosti

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací