Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

PAMÁTKY ANDALUSIE A PŘÍRODNÍ PARKY

A PŘÍRODNÍ PARKY

Kód zájezdu: E634-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Letecky
Cena na vyžádání

Perly maurské architektury - Sevilla, Cordóba, Granada a komplex maurských paláců Alhambra, Gibraltar, turistika v přírodním parku El Torcal a Sierra de Grazalema, Ronda, kolébka corridy, tapas a rytmy flamenca, to je Andalusie. Využijte pobyt u moře s turistikou a bohatými výlety. Na jaře zažijeme svátek patií v Córdobě a na podzim pouť San Miguel v Torremolinos.Antequera – El Torcal - Sevilla - Jerez de la Frontera - El Puerto de Santa Maria - Cádiz - Gibraltar - Ronda - Garganta del Chorro -… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba
polopenze
E634-20-2 od: 27.09.2020
do: 05.10.2020
zobrazit 7 23 990 Kč Odjeto
KódE634-20-2
Termínod: 27.09.2020 do: 05.10.2020
Nástupní místa Praha
Počet nocí7
Dospělá osoba - polopenze23 990 Kč
Odjeto

Anotace

Perly maurské architektury - Sevilla, Cordóba, Granada a komplex maurských paláců Alhambra, Gibraltar, turistika v přírodním parku El Torcal a Sierra de Grazalema, Ronda, kolébka corridy, tapas a rytmy flamenca, to je Andalusie. Využijte pobyt u moře s turistikou a bohatými výlety. Na jaře zažijeme svátek patií v Córdobě a na podzim pouť San Miguel v Torremolinos.

Antequera – El Torcal - Sevilla - Jerez de la Frontera - El Puerto de Santa Maria - Cádiz - Gibraltar - Ronda - Garganta del Chorro - Dolmen de Menga - Montilla - Córdoba - Granada - Las Alpujarras - Loja - Frigiliana - Nerja – Málaga

Program zájezdu

1. den zájezdu 
Odlet z Prahy do Málagy, transfer do hotelu.

2. den zájezdu
Výlet do pohoří Torcal. ANTEQUERA s maurskou pevností, turistika v přírodním parku El Torcal (UNESCO) - vápencové skály, ráj botaniků a fotografů, na jaře pozorování plameňáků.

3. den zájezdu
Přes NP Fuente de Piedra do SEVILLY (UNESCO), katedrála, věž La Giralda, Alcázar, rezidence emírů, zahrady Reales Alcázares, radnice a paláce zdobené azulejos, židovská čtvrť, zahrady Maria Luisa.

4. den zájezdu
Cesta podél NP Doňana. JEREZ DE LA FRONTERA, jezdecká španělská škola a víno sherry, přístav EL PUERTO DE SANTA MARIA. CÁDIZ, katedrála a zahrady, Atlantik a bílé pobřeží Costa de la Luz, variant. dle počasí návštěva GIBRALTARU, britské kolonie s pevností, Gibraltarská skála, fakult. terénními vozy na vrchol. Ubytování v Torremolinos.

5. den zájezdu
Cesta pohořím Sierra de Ronda do městečka RONDA, kolébka corridy a město Hemingwaye, kaňon Tajo, býčí aréna a muzeum corridy, ochutnávka vín nebo turistika v kaňonu řeky, bílé vesničky, nahlédneme do propasti Garganta del Chorro, (turistika v okolí 4 km), nebo koupání na Costa del Sol. Návrat a večer možnost zhlédnutí vystoupení flamenca (30 € s nápojem).

6. den zájezdu
Fakult. maurská cesta na sever Andalusie, navštívíme DOLMEN DE MENGA (UNESCO), zastávka v oblasti vína a keramiky azulejos MONTILLA, možnost nákupu specialit a vína CÓRDOBA (UNESCO), židovská čtvrť, Mezquita, Alcázar s pevností katolických králů, arabský trh, variantně pohoda u moře i bazénu v TORREMOLINOS nebo individuálně vlakem do BENALMADENY (hrad, akvárium) nebo vlakem do MÁLAGY nebo lanovkou do hor Mijas s turistickými trasami .

7. den zájezdu 
Celodenní výlet. GRANADA, město pod vrcholky Sierra Nevada, prohlídka paláců, pevností a zahrad maurských vládců - Alhambra a zahrady Generalife (UNESCO), Lví dvůr, královský palác, uličky Albaicínu. Cesta krajem bílých horských vesniček Las Alpujarras, LOJA a vyhlídky na pohoří Sierra Nevada.

8. den zájezdu 
Po pobřeží Costa del Sol na "Balkón Evropy". FRIGILIANA (keramika s arabskými ornamenty) a turistika v kaňonu s levadou nebo maurská zřícenina. NERJA na útesu nad mořem, pravěká jeskyně Cueva de Nerja. MÁLAGA, přístav od dob Féničanů, Jednoruká katedrála, sbírky Nadace Picassa, maurský hrad Alcazaba, archeolog. muzeum, ruina hradu Castillo de Gibralfaro, večerní atmosféra, transfer na letiště, odlet pozdě v noci.

9. den zájezdu
Přílet do Prahy k ránu.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Orientační ceny vstupného

RONDA: aréna 7 €
GRANADA: katedrála 5 €, královská kaple 5 €
CORDOBA: Alcázar 4,50 €, mešita 10 €
SEVILLA: katedrála a věž Giralda 9 €, Alcázar 9,50 €
CÁDIZ: katedrála 5 €
NERJA: jeskyně 10 €
ANTEQUERA: katedrála 3 €, pevnost 3 €
MÁLAGA: katedrála 8 €, Alcazar a hrad 6 €, Picassovo muzeum 9 €
flamenco: 30 € vč. nápoje, vystoupení na 2 h
Gibraltar: poznávací cca 2h okruh mikrobusy na Tarikovu horu 38€/os.

Upozornění:
*Ceny vstupů se každoročně se zvyšují, někdy i během sezony. Ceny uvedené na internetu proto nemusejí již být aktuální.
*Taxi na Gibraltaru - přibližná cena 38 €, záleží ale na aktuálním kurzu eura a libry. Definitivní cena proto může být stanovena až na místě.
*U fakultativního výletu je v ceně příplatku jen doprava tam a zpět, případné vstupné se platí individuálně.
*Vstupné do Alhambry je bezpodmínečně nutné zajistit několik měsíců dopředu, rezervace je časová na jméno a cestovní doklad, vstupenka je nevratná a ani není možné přidávat další osoby na určený čas. Z tohoto důvodu je nutné hlásit zájem o Alhambru již při podpisu smlouvy.
*Nejnáročnější je zajištění Alhambry včetně Nazirijského paláce. Předem děkujeme za pochopení.

Kapesné

Celková orientační částka na vstupy je minimálně 90 €. Na ochutnávky, suvenýry a další vstupy dle zájmu doporučujeme dalších cca 20 €.

Nástupní místa

07.05. – 15.05. odjezd L1
27.09. – 05.10. odjezd L1
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací