Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

SETKÁNÍ S ŘECKEM - SANTORINI A KORFU

PLAVBA NA BÁJNÉ OSTROVY LUXUSNÍ LODÍ MUSICA****

Kód zájezdu: IT491-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: kajuta

Autokarem
Cena na vyžádání

Oblíbené

Krásná plavba Středomořím, během které navštívíme Benátky, Brindisi, a v Řecku na nás čeká bájný ostrov Korfu i nádherný ostrov Santorini s typickou architekturou, opředený tajemstvím o bájné Atlantidě. Nevynecháme ani slavnou Akropolis v Athénách a cestou zpět zakotvíme u břehů Černé Hory ve středověkém Kotoru. Dopřejte si odpočinek na palubě luxusní lodi MCS Musica****.Zájezd provází Ing. Jana KřížováBenátky – Brindisi– Katakolon/Olympia – Santorini – Pireus/Athény – Korfu – Kotor – Benátky Celý popis


Anotace

Krásná plavba Středomořím, během které navštívíme Benátky, Brindisi, a v Řecku na nás čeká bájný ostrov Korfu i nádherný ostrov Santorini s typickou architekturou, opředený tajemstvím o bájné Atlantidě. Nevynecháme ani slavnou Akropolis v Athénách a cestou zpět zakotvíme u břehů Černé Hory ve středověkém Kotoru. Dopřejte si odpočinek na palubě luxusní lodi MCS Musica****.

Zájezd provází Ing. Jana Křížová

Benátky – Brindisi– Katakolon/Olympia – Santorini – Pireus/Athény – Korfu – Kotor – Benátky

Program zájezdu

1. den zájezdu
V odpoledních/večerních hodinách odjezd z ČR.

2. den zájezdu
BENÁTKY, fakult. krátká prohlídka historického centra s průvodcem - Piazza S. Marco s bazilikou, Dóžecí palác, kanál Grande, most Rialto. Odpoledne nalodění, prohlídka lodi a v 16:30 hod. vyplutí, večeře, program na palubě lodi.

3. den zájezdu
Plavba Středomořím do italského BRINDISI, kde končila stará římská cesta Via Appia. Připlutí v 13:30 hod a prohlídka historické části města s průvodcem. Večer v 19:30 hod. odplujeme k řeckým břehům.

4. den zájezdu
Plavba Jónským mořem, v 11:00 hod. připlutí do řeckého přímořského městečka KATAKOLON, jenž je současně i vstupní brána po moři do Olympie. Osobní volno, koupání nebo výlet s průvodcem do nedaleké OLYMPIE, turistický magnet Řecka, posvátný okrsek náboženství a sportu. V 18:00 hod. odplujeme směr Santorini.

5. den zájezdu
V 08:00 hod. připlutí k malebnému ostrovu SANTORINI. Vylodění, koupání a relaxace na místních plážích nebo fakult. výlet s průvodcem do městečka THERA, kam se dostaneme lanovkou nebo na hřbetě oslíka, následuje osada AKROTIRI, dochované domky z hlíny, z kamenů a s malbami na stěnách. Přejezd ostrovem do půvabného OIA, známé bílé domky s modrými střechami. V 17:00 hod. nalodění a plavba podél ostrovů Kyklady.

6. den zájezdu
V 07:30 hod. "námořní brána" Athén, přístav PIREUS, vylodění, osobní volno nebo výlet s průvodcem do řecké metropole ATHÉNY. Transfer busem do centra města, pojedeme kolem budovy Parlamentu, náměstí Syntagna, Akademie i Knihovny. Prohlídka Akropolis (Propylaje, chrám Athény Niké, slavný chrám Partheón, Dionýsovo divadlo), Agora, kde starověcí Řekové trávili většinu svého času, procházka čtvrtí Plaka. Návrat a v 16:30 hod. vyplutí, relaxace na lodi.

7. den zájezdu
Plavba kolem Jónských ostrovů, v 12:30 hod. vylodění na ostrově KORFU. V řečtině jeho jméno zní Kerkyra, jenž byla Hómerova "nádherná" země a Odysseova poslední zastávka na Ithaku. Osobní volno, koupání nebo výlet s průvodcem do nedaleké GASTURI s impozantním palácem rakouské císařovny Alžběty, město KORFU, ležící mezi dvěma pevnostmi, městská architektura, růžové a okrové benátské domy. Ostrov opustíme v 18:30 hod.

8. den zájezdu
Ráno v 7:00 hod. připlujeme do středověkého KOTORU v Černé Hoře s masívem Lovčenu v pozadí, individuální prohlídka historického centra, hradby, monumentální katedrála, nalodění a v 13:00 hod. odplutí k italským břehům.

9. den zájezdu
Připlutí do BENÁTEK, společné vylodění v 08:30 hod. a odjezd do ČR, návrat v nočních hodinách.

Poznámka:
Uvedené výlety jsou pouze orientační. Lodní společnost si vyhrazuje právo na změnu času kotvení v přístavech.

Bližší informace k plavbě:
Setkání s Řeckem se zastávkou v Černé Hoře

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Zajímavosti

Třída: Bella
Ve třídě Bella, která je dostupná v kajutách vnitřních, s oknem i s balkonem, budete mít tyto výhody navíc:
*Výběr kajuty při rezervaci (v závislosti na dostupnosti).
*Volba doby večeře (výběr ze dvou časů), podle dostupnosti.
*Body do věrnostního programu MSC Voyagers Club (od 200 bodů za plavbu).

Třída: Fantastica
Ve třídě Fantastica, která je dostupná v kajutách vnitřních, s oknem, s balkonem i SuperFamily, budete mít tyto výhody navíc:
*Kajuty na vyšších palubách a s lepší polohou na lodi.
*Přednostní volba doby večeře (výběr ze dvou časů)
*Prvotřídní 24hodinová donášková služba (na plavbách v Karibiku za malý poplatek), snídaně v kajutě (donáška i snídaně zdarma).
*Rozšířené zábavné a vzdělávací aktivity pro děti.
*50% sleva na fitness cvičení (např. jóga).
*Body do věrnostního programu MSC Voyagers Club (od 400 bodů za plavbu).

Nástupní místa

18.04. - 26.04. odjezd Praha, Plzeň

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Další doporučené kategorie
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací