Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

SLOVENSKO - VYSOKÉ A BELIANSKÉ TATRY S PĚŠÍ TURISTIKOU

POBYT POD LOMNICKÝM ŠTÍTEM

POHODOVÝ ZÁJEZD S TURISTIKOU

Kód zájezdu: SK693-21 Počet nocí: 6 Strava: polopenze Ubytování:

Autokarem
Cena od 10 755 Kč 11 690 Kč

Oblíbené

Vysoké Tatry jsou nevyčerpatelným zdrojem jedinečných přírodních krás a hlubokou studnicí poznání. Zájezd je určený pro milovníky Tater a nabízí variantně řešené trasy i pro méně zdatné turisty. Čekají nás horské štíty ale i goralská obec Ždiar, Štrbské i Popradské pleso, objevíme krásy NP Pienniny, po Dunajci sjedeme na dřevěných pltích a v místní kolibě ochutnáme typické slovenské jídlo. Popradské pleso - Štrbské pleso - Solisko - Bachledová dolina - Ždiar - NP Pieniny - dolina Kežmarskej… Celý popis

Rychlá objednávka

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí Dospělá osoba - Osoba do 54,9 let
polopenze
SK693-21-1 od: 15.08.2021
do: 21.08.2021
zobrazit 6 11 690 Kč
10 755 Kč
Rezervovat místa
KódSK693-21-1
Termínod: 15.08.2021 do: 21.08.2021
Nástupní místa Praha, Svitavy, Brno, Litomyšl, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, Olomouc, Poděbrady, Chrudim, Holice, Česká Třebová, Lanškroun, Ústí nad Orlicí
Počet nocí6
Dospělá osoba - Osoba do 54,9 let - polopenze10 755 Kč
Rezervovat místa

Anotace

Vysoké Tatry jsou nevyčerpatelným zdrojem jedinečných přírodních krás a hlubokou studnicí poznání. Zájezd je určený pro milovníky Tater a nabízí variantně řešené trasy i pro méně zdatné turisty. Čekají nás horské štíty ale i goralská obec Ždiar, Štrbské i Popradské pleso, objevíme krásy NP Pienniny, po Dunajci sjedeme na dřevěných pltích a v místní kolibě ochutnáme typické slovenské jídlo.

Popradské pleso - Štrbské pleso - Solisko - Bachledová dolina - Ždiar - NP Pieniny - dolina Kežmarskej Bielej vody - Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso - Lomnické sedlo - Hrebienok - Starý Smokovec

Program zájezdu

1. den zájezdu
Ráno odjezd přes Olomouc na Slovensko. Čekají nás VYSOKÉ TATRY, kde se ubytujeme v TATRANSKÉ LOMINICI na úpatí Lomnického štítu. Ubytování v hotelu, večeře.

2. den zájezdu
Ze zastávky Popradské pleso přejdeme k Symbolického cintorínu a dále k POPRADSKÉMU PLESU (1499 m), odtud na ŠTRBSKÉ PLESO (1355 m), prohlídka areálu, možnost fakult. projížďky na lodičkách nebo výjezd lanovkou na SOLISKO.

3. den zájezdu
Výlet do BACHLEDOVÉ DOLINY. Kabinkovou lanovkou vyjedeme na hřeben Spišské Magury (1151 m), kterému vévodí 1234 metrů dlouhý chodník korunami stromů BACHLEDKA. Z výšky 32 metrů se nám naskytnou jedinečné výhledy na štíty Belianských Tater, Pieniny či malebné Zamagurie. Odtud se vydáme po hřebeni přes Slodičovský vrch, Magurku a Monkovu dolinu do rázovité goralské obce ŽDIAR. Návštěva muzea Ždiarsky dom s ukázkou lidové architektury, řemesel, zvyků a nástrojů.
 
4. den zájezdu
Krásy PIENINSKÉHO NP. Z Červeného Kláštora přejdeme po lávce přes Dunajec na druhý břeh do Polska a vystoupáme na dominantu Pienin TRZY KORONY (982 m) s nádherným kruhovým výhledem. Odtud sejdeme do polské osady Stromovce Nižne a opět přes lávku zpět. SPLAV DUNAJCA - z Červeného Kláštora sjedeme na dřevěných pltích (cca 9 km) do LESNICE, kde shlédneme místní folklórní zvyk "pasování Gurala" a večer příjemně strávíme v místní kolibě, kde na večeři ochutnáme typické slovenské jídlo.

5. den zájezdu
Ze zastávky Biela Voda projdeme dolinou KEŽMARSKEJ BIELEJ VODY k chatě pri Zelenom plese, odtud k Velkému Bielemu plesu na chatu Plesnivec a z ní dolů do Tatranské Kotliny. Zdatnější mohou vystoupit na Jahňačí štít nebo na Koptské sedlo.

6. den zájezdu
Z Tatranské Lomnice (850 m), vyjdeme nebo vyjedeme lanovkou na SKALNATÉ PLESO (1751 m) a zde dle možností můžeme vyjet na LOMNICKÉ SEDLO (2190 m), zpět se vydáme po magistrále k Zamkovského a Rainerově chatě,cestou uvidíme Obrovský vodopád, dále na HREBIENOK (1285 m) a do STARÉHO SMOKOVCE, prohlídka tatranské osady, známé především díky Smokovské minerálce, možnost ochutnat minerálku z přírodního pramene.

7. den zájezdu
Po snídani odjedeme domů, příjezd v odpoledních hodinách.


Poznámka: U turistických tras je vždy možné volit mezi lehčí a těžší variantou

Cena zahrnuje

 • dopravu lux. klim. busem, 
 • 6x ubytování v hotelu - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 
 • 6x polopenzi – z toho 1x večeři na kolibě, 
 • turistickou mapu,
 • průvodce CK

Cena nezahrnuje

 • vstupné, 
 • rekreační poplatek
 • fakult. služby, 
 • lanovky, 
 • plavbu na pltích, 
 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

 • 1lůžk. pokoj s balkonem 4200 Kč (povinné při nedoobsazení),
 • pokoj s balkonem 350 Kč/os. (neplatí osoby na přistýlce),
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 280 Kč. Upozornění – na uvedený zájezd je nutné připojištění horské turistiky, pokud nevyužijete naše komplex. pojištění, je nutné si toto pojištění zajistit individuálně.

Nástupní místa

15.08. - 21.08. odjezd A, L (Olomouc bez příplatku)
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Sleva

Slevy:
Cena pro dítě 3 – 14,9 let 9 690 Kč
Cena pro osoby nad 55 let 10 990 Kč

Orientační ceny vstupného

Lanovka na Solisko 15 €
Štrbské pleso půjčení lodiček 18 €
Vstup do NP v Polsku cca 2,50 €
Tři Koruny - vyhlídka 1,60 €
Plavba na pltích 12 €
Lanovka Tatranská Lomnice - Skalnaté pleso 19 €
Lanovka Skalnaté pleso - Lomnické sedlo 9 €
Lanovka Starý Smokovec – Hrebienok 8 €

Rekreační poplatek 1,50 €

Kapesné

Doporučujeme min. kapesné ve výši cca 120 € (dle individuálního zájmu o návštěvu objektů). Vstupné do navštívených objektů, vláčky, lanovky, MHD, lodičky, trajekty na ostrovy u výletů nejsou zahrnuty v ceně zájezdu, pokud není v odstavci „cena zahrnuje“ výslovně uvedeno jinak.

Zajímavosti

Ubytování

Ubytování: hotel s atraktivní polohou v pěkném prostředí 5 min. chůze od centra Tatranské Lomnice, pod úpatím Lomnického štítu. V hotelu je k dispozici Wi-Fi. Hotel disponuje saunou, za poplatek jsou možné masáže. Možnost využití wellness služeb vedlejšího hotelu se slevou.

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací