Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

SLOVINSKO A KORUTANY

VÁNOČNÍ BLED S WELLNESS POBYTEM A VÝLETY

Kód zájezdu: SL808-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel****/****+

Autokarem
Cena na vyžádání

Nebylo by příjemné užít si poklidnou vánoční atmosféru adventních trhů spojenou s wellness pobytem v hotelu 4* mimo domov? Adventní čas k tomu přímo vybízí. A zde je hned několik důvodů, proč s námi vyrazit právě do Slovinska pod vysoké vrcholky Julských Alp: kouzelné zimní scenérie, pohádkový vánoční trh městečka Bled ležícího na břehu bledského jezera, které v této době působí přímo magicky, návštěva půvabné slovinské metropole Ljublana s nejkrásnějšími vánočními trhy v celém Slovinsku, na… Celý popis


Anotace

Nebylo by příjemné užít si poklidnou vánoční atmosféru adventních trhů spojenou s wellness pobytem v hotelu 4* mimo domov? Adventní čas k tomu přímo vybízí. A zde je hned několik důvodů, proč s námi vyrazit právě do Slovinska pod vysoké vrcholky Julských Alp: kouzelné zimní scenérie, pohádkový vánoční trh městečka Bled ležícího na břehu bledského jezera, které v této době působí přímo magicky, návštěva půvabné slovinské metropole Ljublana s nejkrásnějšími vánočními trhy v celém Slovinsku, na skok do rakouských Korutan, na vánoční svařák (Gluhwein) a tradiční klobásu (Bratwurst). Při tom všem se zahřejeme v termálních lázních u jezera Bled obklopeného zasněženými alpskými vrcholky.

Bled – Ljubljana – Villach – Klagenfurt

Program zájezdu

1. den zájezdu:
V pozdních večerních hodinách odjezd z ČR.

2. den zájezdu:
Ráno příjezd do letoviska BLED s dominantním Bledským hradem, který se tyčí nad městem ve výšce 130 m. Snídaně v hotelu a pěkná promenáda podél malebného Bledského jezera se stejnojmenným ostrůvkem, jemuž vévodí barokní kostel Nanebevzetí Panny Marie ze 17.stol. Návštěva vánočního trhu, pohádková předvánoční atmosféra. Odpoledne ubytování na hotelu (cca ve 14.00 hod), relaxace, wellness

3. den zájezdu:
Po snídani wellness a relaxace. Odpoledne odjezd do LJUBLANĚ, elegantní metropole Slovinska, jemuž vtiskl secesní podobu u nás dobře známý architekt J. Plečnik. Nad městem se vypíná středověký Ljubljanski grad k němuž lze vyjet lanovkou. Seshora nádherné výhledy na město. Procházka malebným historickým centrem s barokními stavbami a nejkrásnější adventní trhy v celém Slovinsku, jejichž atmosféru umocňuje vůně svařeného vína a slovinských dobrot. Zájemci mohou navštívit také Plečnikovu tržnici s bohatým výběrem místních specialit a výrobků. Návrat na hotel, individuální volno.

4. den zájezdu:
Dopolední wellness a relaxace. Odpoledne odjezd do rakouských Korutan, návštěva městečka VILLACH kouzelně položeného na řece Drávě, které je tím pravým místem pro návštěvu v předvánočním čase. Procházka Starým městem se středověkými uličkami a Hlavním náměstím obklopeném historickými budovami. Vánoční výzdoba a kouzelná atmosféra adventního trhu s místními specialitami dokonale umocňují půvab města. Návrat na hotel, individuální volno. 

5. den zájezdu
Po snídani se vydáme na cestu domů. Cestou zastávka v KLAGENFURTU, hlavním městě Korutan, kterému se díky nádherně zrestaurovaným palácům přezdívá renesanční klenot. Snad vůbec nejvýznamnější památkou je gotický kostel sv. Jakuba s vysokou gotickou věží, z jejíhož vrcholu se můžete kochat výhledem na město a okolní krajinu. Okusíme pravou předvánoční atmosféru adventních trhů na náměstí Neuer Platz a na pěší zóně, vůně kadidla, pečených jablek, čerstvého chvojí. Za zvuků sváteční hudby a tradičních koled si můžete pochutnat na tradiční klobáse a dalších vyhlášených vánočních pochoutkách. Odjezd do ČR. Předpokládaný návrat ve večerních hodinách (hranice cca ve 20.00 hod).

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Ubytování

Ubytování je zajištěno dle vašeho výběru v hotelu Savica nebo v hotelu Rikli, nedaleko malebného jezera Bled. Živa wellness centre nabízí komplex bazénů, venkovní finskou saunu s výhledem na jezero, sauny, masáže a bohatou nabídku wellness programů s alpským charakterem.

Hotel 4* Savica Garni – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, klim., sat. TV, minibar. Klienti hotelu mají vstup zdarma do termálních bazénů wellness centra Živa v hotelu Rikli Balance - max. 3 hod. denně.
Hotel 4*+ Rikli Balance – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, klim., sat. TV, minibar, balkon. Wellness centrum Živa s největším komplexem termálních bazénů v Bledu (dražší varianta ubytování) - neomezeně.

Nástupní místa

09.12. - 13.12. odjezd A, B, L
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací