Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

SLOVINSKO, ITÁLIE - MOŘSKÉ LÁZNĚ

KRÁSY SLOVINSKÉHO A ITALSKÉHO JADRANU

KOUPÁNÍ, JESKYNĚ A DOTEK ALP

Kód zájezdu: SLO425-19 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel***

Autokarem
Cena na vyžádání

Oblíbené Bonus za včasné přihlášení

Objevte s námi kouzlo nádherné krajiny Slovinska. Čeká nás magické letovisko Bled s hradem vysoko na skále, přímořská města Piran, Koper a krásné Škocjanské jeskyně, které jsou zapsány na seznamu památek UNESCO. Navštívíme pohádkový zámek Miramare, zažijeme pravou atmosféru italského přístavu, koupání v moři i v bazénech s mořskou vodou parku Laguna. Zájezdy provází Dalibora Vojvodová. Bled – Portorož – Sečovlje – Piran – Miramare – Terst – Koper – Duino – Cividale del Friuli Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
polopenze
SLO425-19-1 od: 13.07.2019
do: 21.07.2019
zobrazit 6 13 490 Kč Odjeto
SLO425-19-2 od: 31.08.2019
do: 08.09.2019
zobrazit 6 13 490 Kč Odjeto
KódSLO425-19-1
Termínod: 13.07.2019 do: 21.07.2019
Nástupní místa Praha, Svitavy, Brno, Litomyšl, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, Ostrava, Olomouc, Poděbrady, Chrudim, Holice, Hranice, Havířov, Česká Třebová, Zábřeh na Moravě, Lanškroun, Ústí nad Orlicí
Počet nocí6
dospělá osoba - polopenze13 490 Kč
Odjeto
KódSLO425-19-2
Termínod: 31.08.2019 do: 08.09.2019
Nástupní místa Praha, Svitavy, Brno, Litomyšl, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, Ostrava, Olomouc, Poděbrady, Chrudim, Holice, Hranice, Havířov, Česká Třebová, Zábřeh na Moravě, Lanškroun, Ústí nad Orlicí
Počet nocí6
dospělá osoba - polopenze13 490 Kč
Odjeto

Objevte s námi kouzlo nádherné krajiny Slovinska. Čeká nás magické letovisko Bled s hradem vysoko na skále, přímořská města Piran, Koper a krásné Škocjanské jeskyně, které jsou zapsány na seznamu památek UNESCO. Navštívíme pohádkový zámek Miramare, zažijeme pravou atmosféru italského přístavu, koupání v moři i v bazénech s mořskou vodou parku Laguna.
Zájezdy provází Dalibora Vojvodová. Bled – Portorož – Sečovlje – Piran – Miramare – Terst – Koper – Duino – Cividale del Friuli


1. den zájezdu
Odjezd v pozdních večerních hodinách. Noční přejezd.

2. den zájezdu 
Ráno nás přivítá lázeňské letovisko BLED při nádherném alpském ledovcovém jezeře s působivým hradem vysoko na skále, odkud je možné vidět Julské Alpy i pohoří Karavanky. Prodávají se zde lahodná mešní vína z vintgarských vinic. Projdeme se po promenádě, navštívíme kostel zdobený architektem Jože Plečnikem, variantně koupání v jezeře. Odpoledne odjezd k moři na ubytování, koupání, večeře.

3. den zájezdu 
Pobyt u moře nebo odpolední procházka do nedalekého romantického rybářského přístavu PIRAN s úzkými uličkami a živou pobřežní promenádou. Kavárny, cukrárny, rybí restaurace. Individuální návrat, koupání, bazény, masáže, wellness.

4. den zájezdu 
Přes mondénní letovisko PORTOROŽ dojedeme na solná pole v SEČOVLJE, kde se seznámíme se získáváním mořské soli v místních salinách, již 800 let starým způsobem. Možnost koupit si čistě bílou přírodní sůl. Odpoledne návrat do hotelu, koupání.

5. den zájezdu 
Výlet do Itálie na pohádkový zámek MIRAMARE. Bílý zámek na útesu obklopují překrásné zahrady. Cestou zpět si prohlédneme přístav TERST s antickými památkami a reprezentativními budovami na náměstí, atmosféra italského přístavu, italská zmrzlina. Variantně možnost navštívit terstské aquarium s mořskými živočichy.

6. den zájezdu
Pobyt u moře
, bazény, masáže, wellness. Variantně možnost procházky do Portorože, přístavu Lucia a na výstavu Forma Viva, sochy umístěné v lesíku pod širým nebem. Návrat na večeři.

7. den zájezdu 
Dopoledne navštívíme slovinský Kras, divokou krajinu lesů, roklí, jeskyní a skalních mostů. Prohlídka unikátních ŠKOCJANSKÝCH JESKYNÍ (UNESCO) s podzemním říčním kaňonem. Zastávka v největším slovinském přístavu KOPER, prohlídka historického jádra, promenáda, ochutnávka místních vín.

8. den zájezdu 
Pobyt u moře
, odpoledne odjezd z hotelu přes Itálii, romantický zámek DUINO na skále nad mořem, prohlídka, večerní zastávka ve středověkém městečku CIVIDALE DEL FRIULI na úpatí Alp. Procházka po historickém jádru, středověké uličky, paláce, Duomo, Ďáblův most. Noční přejezd.

9. den zájezdu
Příjezd v ranních hodinách (Brno cca 5:30 hod.) a dále dle míst nástupů.

Cena zahrnuje

 • dopravu lux. klim busem
 • 6x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
 • 6x polopenzi formou bufetu
 • pobytovou taxu
 • vstup do mořského parku
 • průvodce

Cena nezahrnuje

 • vstupné, fakultativní služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

 • 1lůžk. pokoj 2800 Kč (povinné při nedoobsazení)
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 320 Kč

Nástupní místa

13.07. - 21.07. Odjezd A, B, L
31.08. - 08.09. Odjezd A, B, L
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Sleva

 • 3.osoba na pokoji - přistýlka 800 Kč, dítě do 15ti let 1500 Kč
 • BONUS pojištění zdarma při objednání zájezdu do 15.2.2019 

Ubytování

 • hotel Vile Park*** s mořskými lázněmi Laguna - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím. Hotel. komplex přímo na pláži s přístupem do mořského parku Laguna a na pláž Arcobaleno s venkovními bazény. Vstup do mořského parku v řádné otevírací době, bazény a vířivky jsou v ceně zájezdu, stejně jako vstup na pláž. Sauny, wellness, masáže za příplatek.

Orientační ceny vstupného

hrad Bled 8,50 € loďičky Bled 15 € Bled - kostel na ostrově 6 € Piran- věž 2 € Piran - hradby 3 € Piran - aquarium 6 € zámek Miramare 12 € Terst - zvonice 1,5 € Terst - aquarium 4,5 € Skočjanské jeskyně 18 € ochutnávka místních vín 15 € zámek Duino 8 €

Kapesné

dle individuálního zájmu o návštěvy památek, doporučujeme cca 100 €

Zajímavosti

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací