Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

SOLNÝ DŮL WIELICZKA A ADVENTNÍ KRAKOW

Kód zájezdu: PL846-20 Počet nocí: Strava: Ubytování:

Autokarem
Cena na vyžádání

Druhé největší město v Polsku a zároveň jedno z nejkrásnějších evropských měst na řece Visle, je zapsáno na Seznamu kulturního dědictví UNESCO. V době adventu vítá každoročně velké množství svátečně naladěných návštěvníků - přidejte se k nim i Vy! Také návštěva unikátního solného dolu ve Wieliczce pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem. Celý popis


Anotace

Druhé největší město v Polsku a zároveň jedno z nejkrásnějších evropských měst na řece Visle, je zapsáno na Seznamu kulturního dědictví UNESCO. V době adventu vítá každoročně velké množství svátečně naladěných návštěvníků - přidejte se k nim i Vy! Také návštěva unikátního solného dolu ve Wieliczce pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem.

Program zájezdu

1. den programu:
V ranních hodinách (HK 2:30, PCE 3:00, Svitavy 4:00 a další nástupní místa analogicky) odjezd. Po příjezdu možnost návštěvy světově proslulého solného dolu Wieliczka (vstupné 89 PLN/osoba) který vznikal postupnou těžbou soli a je zapsán na seznamu UNESCO. Důl je i dnes v provozu, a to nepřetržitě od poloviny 13. století. Prohlídková trasa je dlouhá cca 2,5 km, vede nádherným světem solných chodeb a komor. I když je návštěva dolu fyzicky náročnější, rozhodně stojí za to. Po dohodě v CK je možné věnovat dopoledne individuální prohlídce Krakowa, tj. vynechat návštěvu solného dolu. Poté přejezd do centra Krakowa, pěší prohlídka města s průvodcem. Adventní trh se koná na Hlavním náměstí, odkud vede nespočet uliček, ve kterých je mnoho obchůdků, kaváren a restaurací. Při odpolední procházce nevynecháme ani královský hrad Wawel a kostel Panny Marie s největším gotickým vyřezávaným oltářem. Cca v 18:00 hod. odjezd zpět do ČR.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Zajímavosti

Více informací k prohlídce dolu najdete např. na tomto odkazu: www.pruvodcenadovolenou.cz

Nástupní místa

Hradec Králové, Pardubice, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Olomouc (-150) (Při nástupu na trase Olomouc – Český Těšín (-150)), Trutnov (+180), Dvůr Králové nad Labem (+250) a Jaroměř (+150) nebo Hořice (+250)
 
Výsledná trasa bude stanovena na základě počtu přihlášených osob z jednotlivých míst. Nástupní místa na hlavní trase jsou bez příplatku. U některých nástupních míst je v závorce uveden příplatek, případně sleva. V případě, že není na svoz min. 6 osob, je CK oprávněna již potvrzené nástupní místo změnit na nejbližší nástupní místo na hlavní trase a peníze za tzv. svoz budou klientům vráceny. Zrušení svozu ze strany CK není důvodem k odstoupení od Smlouvy o zájezdu ze strany klienta. Pro skupiny nad 15 osob možný odjezd i z dalších míst dle dohody v cestovní kanceláři.

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Další doporučené kategorie
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací