Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY

UBYTOVÁNÍ PŘÍMO NA PLÁŽI V HOTELU****

PERLA LUXUSU A NĚKOLIK SVĚTOVÝCH NEJ

Kód zájezdu: UAE304-19 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel****

Letecky
Cena na vyžádání

Oblíbené Bonus

Objevte s námi krásu Spojených Arabských Emirátů, které jsou mekkou luxusu. Ukážeme vám, co znamená dovolená v Dubaji - mrakodrapy, umělé ostrovy ve tvaru palem, nejluxusnější hotely světa, luxusní obchody, ale také prosluněné pláže s bílým horkým pískem a desítky nádherných mešit. Zájezd provází Ing. Jana KřížováDubaj - Abu Dhabi – Fujairah – Sharjah Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
snídaně
UAE304-19-1 od: 16.11.2019
do: 23.11.2019
zobrazit 7 34 990 Kč Odjeto
KódUAE304-19-1
Termínod: 16.11.2019 do: 23.11.2019
Nástupní místa Praha
Počet nocí7
dospělá osoba - snídaně34 990 Kč
Odjeto

Objevte s námi krásu Spojených Arabských Emirátů, které jsou mekkou luxusu. Ukážeme vám, co znamená dovolená v Dubaji - mrakodrapy, umělé ostrovy ve tvaru palem, nejluxusnější hotely světa, luxusní obchody, ale také prosluněné pláže s bílým horkým pískem a desítky nádherných mešit.

Zájezd provází Ing. Jana Křížová

Dubaj - Abu Dhabi – Fujairah – Sharjah


1. - 2. den zájezdu
Odlet z Prahy s českým průvodcem do Dubaje, ubytování. Celodenní výlet do DUBAJE, prohlídka města s průvodcem. Po snídani nás čeká výlet do staré části Dubaje. Podíváme se na palác vládnoucího šejka, navštívíme Dubajské muzeum a pevnost Al Fahidi ze 17. stol., dále historické centrum Bastakia s unikátními větrnými věžemi. Poté zamíříme k zálivu CREEK, přeplavíme se dřevěnou lodí "Abra" po dubajském zálivu do části Deira, navštívíme největší arabský trh s výběrem zlata, perel i tradičních výrobků a koření, budeme mít dostatek času si vše prohlédnout a vyzkoušet si smlouvání.

3. den zájezdu

Pobyt u moře, individuální volno. Fakultativně možnost výletu do "zahradního města" AL AIN, které je zároveň druhým největším městem emirátu Abú Dhabí. Vedle několika středověkých pevností nabízí město i jedinečné prehistorické lokality zapsané na seznamu UNESCO. Návštěva pohřebiště Hafit, archeologického parku Hili či přůjezd největší datlovou oázou v zemi, aj.

4. den zájezdu

Výlet do největšího a nejoblíbenějšího emirátu ABU DHABI a hlavního města SAE. V Abu Dhabi budeme oslněni luxusem. Tento emirát je ze všech nejbohatší a při jeho návštěvě neuvěříme, že do objevu ropy šlo o malou beduínskou vesnici. Projížďka po ostrově Yas, kde se nachází proslulá závodní dráha Marina Yas. Prohlídka Abu Dhabi se všemi nejzajímavějšími místy - nábřeží „CORNICHE“ - nejznámější, luxusní 8 km dlouhou ulici na pobřeží, nádhernou bílou pevnost, poloostrov Breakwater s fotogenickým pohledem na celé Abu Dhabi a další zajímavosti.

5. den zájezdu
Ráno podnikneme výlet do vnitrozemí SAE, přes pohoří Hajjar, do oblasti zvané "Východní pobřeží" do emirátu FUJAIRAH. Tento emirát leží jako jediný na pobřeží Indického oceánu u Omanského zálivu a na rozdíl od ostatních pouštních emirátů je Fujairah výjimečný svým úzkým pobřežním pásem na okraji horského terénu a je plný jedinečných přírodních scenérií. Cestou se zastavíme na trhu s koberci a ovocem dovezeným z okolních zemí. Podíváme do hlavního města a Muzea arabské kultury se skanzenem. V případě zájmu fakultativně oběd a koupání v Indickém oceánu. Prohlédneme si nejstarší mešitu v BADIYAH, známou jako „Ottoman Mosque“, unikátní svým designem čtyř malých kopulí podepřených hlavním centrálním pilířem. Vystoupáme-li na kopec, uvidíme dvě malé strážní věže a farmy zemědělců s horami v pozadí.

6. den zájezdu
Pobyt u moře, individuální volno, možnost fakult. výletů např. cesta za nákupy do Dubaje nebo večeře v dubajském hotelu Burj al Arab (nutná rezervace v CK cca měsíc předem), procházky emirátem SHARJAH, popř. návštěva Akvária či Námořního muzea.

7. den zájezdu
Druhá část programu v DUBAJI. Navštívíme všechna nejzajímavější místa moderní Dubaje – centrum Sheikh Zayed Road s nejslavnějšími mrakodrapy, vč. nejvyšší stavby světa – věže Burj Khalifa - fakulativně možnost vyhlídky ze 124. patra, nádherný panoramatický rozhled na celou Dubaj. Zastavíme se na nákupy v největším obchodním centru Mall of the Emirates, kde si můžeme i zalyžovat v největší lyžařské hale Ski Dubai. Podíváme se na uměle vybudované ostrovy ve tvaru palmy a projedeme i jeden z nich – Palm Jumeirah s novým nejluxusnějším hotelem v Dubaji – Atlantis u kterého zastavíme. Prohlédneme si symbol města - proslulý sedmi hvězdičkový hotel BURJ AL ARAB z největší dubajské pláže. Projedeme novou rezidenční čtvrť Dubaje DUBAI MARINA se stovkami nejrozmanitějších mrakodrapů. Další zastávkou bude arabský souk MADINAT JUMEIRAH a největší mešita města BLUE MOSQUE. Zastavíme se v nově otevřeném obrovském obchodním domě Dubai Mall s obřím akváriem a ZOO a po setmění absolvujeme projížďku osvětleným městem.

8. den zájezdu

V časných ranních hodinách transfer na letiště, odlet z Dubaje do Prahy.


Cena zahrnuje

 • leteckou přepravu Praha – Dubaj – Praha
 • letištní taxy
 • veškeré transfery během okruhu
 • 7x ubytování v hotelu**** - 2.lůžk. pokoje s příslušenstvím
 • pobytovou taxu
 • 7x snídani
 • průvodce

Cena nezahrnuje

 • vstupné
 • fakult. služby 
 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Fakultativní příplatek

 • 1lůžk. pokoj 8900 Kč (povinné při nedoobsazení)
 • 7x večeře v hotelu 3690 Kč
 • komplex. pojištění vč. připojištění vyššího storna zájezdu 530 Kč
 • vyhlídka Burj Al Khalifa 1100 Kč - nutná rezervace předem v CK

Nástupní místa

11.11. - 18.11. odjezd L2, L3
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Sleva

Váš BONUS pojištění zdarma při objednání zájezdu do 31.1.2017

Ubytování

 • Grand Hotel Sharjah ****, patří mezi nejlepší hotely v emirátu Sharjah, soukromá písčitá pláž (lehátka a slunečníky zdarma), součástí hotelu jsou 3 restaurace, kavárna, bar, venkovní vyhřívaný bazén, tobogán, fitness centrum, tělocvična, sauna, masáže, vířivka, salon krásy, kadeřnické služby

Orientační ceny vstupného

fakult. večeře (3chodové menu) v hotelu Burj Al Arab od 220 usd + místní doprava
muzeum ve Fujairah 5 AED
jízda vlakem po palmovém ostrově Palm Jumeirah 15 AED
pevnost Al Fahidi 3 AED
jízda na člunu abra 2 AED
Al Ain National museum 3 AED
Hili archeological park 1 AED
Výlet Al Ain cca 45 usd/os.

možnost fak. výletu na safari v poušti za cca 60 usd

Kapesné

Dle individuálního zájmu o návštěvy památek, doporučujeme 30 - 40 USD + fakultativní výlety. Na bakšišné pro místní průvodce a řidiče doporučujeme min. 25 USD. Částka bude vybrána průvodcem na začátku zájezdu a poté bude rozdělována dle poskytnutých služeb.

Vstupní vízum

bezvízový styk pro občany ČR

Zajímavosti

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací