Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

ŠTÓLA V DRÁŽĎANECH A PRŮVOD S POCHODNĚMI VE FREIBERGU

Kód zájezdu: D838-20 Počet nocí: Strava: Ubytování:

Autokarem
Cena na vyžádání

Během tohoto adventu uvidíte hned dva průvody. Prvním je již tradičně navštěvovaný průvod Štólové slavnosti v Drážďanech a druhým bude nepříliš známý hornický průvod s pochodněmi v městě stříbra Freibergu na úpatí Krušných hor. Celý popis


Anotace

Během tohoto adventu uvidíte hned dva průvody. Prvním je již tradičně navštěvovaný průvod Štólové slavnosti v Drážďanech a druhým bude nepříliš známý hornický průvod s pochodněmi v městě stříbra Freibergu na úpatí Krušných hor.

Program zájezdu

1. den programu
V ranních hodinách (HK 5:00, PCE 5:30, Praha 7:00 a další nástupní místa analogicky) odjezd z ČR. Program začneme krátkou prohlídkou centra Drážďan a návštěvou nejstaršího vánočního trhu v Německu - Striezelmarktu s více než 500 letou tradicí. Poprvé se konal v roce 1434. Shlédneme i tradiční průvod Štolové slavnosti, který je hlavní událostí drážďanského adventu. Odpoledne přejedeme do města stříbra Freibergu, kde se v podvečer koná tradiční velký hornický průvod s pochodněmi. V individuální volnu doporučujeme návštěvu sbírek mineralogického muzea s unikátními vzorky ryzího stříbra. Po skončení průvodu přibližně v 18:30 hod. odjezd do ČR.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Nástupní místa

Svitavy (+200), Litomyšl (+200), Vysoké Mýto (+200), Holice (+100) nebo Chrudim (+100), Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady dálnice, Praha (-150), Trutnov (+180), Dvůr Králové nad Labem (+250) a Jaroměř (+150) nebo Hořice (+250), Lovosice dálnice (-150), Ústí nad Labem dálnice (-150) a další nástupní místa na trase dle dohody v CK
 
Výsledná trasa bude stanovena na základě počtu přihlášených osob z jednotlivých míst. Nástupní místa na hlavní trase jsou bez příplatku. U některých nástupních míst je v závorce uveden příplatek, případně sleva. V případě, že není na svoz min. 6 osob, je CK oprávněna již potvrzené nástupní místo změnit na nejbližší nástupní místo na hlavní trase a peníze za tzv. svoz budou klientům vráceny. Zrušení svozu ze strany CK není důvodem k odstoupení od Smlouvy o zájezdu ze strany klienta. Pro skupiny nad 15 osob možný odjezd i z dalších míst dle dohody v cestovní kanceláři.

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Další doporučené kategorie
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací