Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

TERMÁLNÍ LÁZNĚ MAĎARSKA II

EGER, EGERSZALÓK A MISKOLC-TAPOLCA

Kód zájezdu: HU689-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Autokarem
Cena na vyžádání

Náš tip Sleva 55+

Zájezd k léčivým pramenům maďarských termálních vod. Odpočineme si a zrelaxujeme v termálních vodách lázní Egerszalók, v unikátních přírodních jeskynních termálech Miskolc Tapolca a v Tureckých lázních v Egeru. Zájezd obohatíme návštěvu Údolí krásných žen. S nejznámější lidovou tradicí v Maďarsku, s Matyó výšivkou, zobrazující tzv. "storůži" se seznámíme v městečku Mezőkövest a cestou domů navštívíme maďarský ekvivalent paláce ve Versailles, královský palác Gödöllő.Eger - Egerszalók - Údolí… Celý popis


Anotace

Zájezd k léčivým pramenům maďarských termálních vod. Odpočineme si a zrelaxujeme v termálních vodách lázní Egerszalók, v unikátních přírodních jeskynních termálech Miskolc Tapolca a v Tureckých lázních v Egeru. Zájezd obohatíme návštěvu Údolí krásných žen. S nejznámější lidovou tradicí v Maďarsku, s Matyó výšivkou, zobrazující tzv. "storůži" se seznámíme v městečku Mezőkövest a cestou domů navštívíme maďarský ekvivalent paláce ve Versailles, královský palác Gödöllő.

Eger - Egerszalók - Údolí krásných žen - Mezőkövest - Miskolc Tapolca - Gödöllő

Program zájezdu

1. den zájezdu
Odjezd z ČR v pozdních večerních hodinách (cca 24:00 hod. Brno), průjezd Slovenskem.

2. den zájezdu
Ráno příjezd do města EGER, snídaně v hotelu, kde budeme po 3 noci ubytováni. Prohlídka historických památek, maďarské baroko, starobylý hrad, bazilika, vyhlášené restaurace podávající maďarské speciality, uličky starého města. Odpoledne návštěva známých termálních Tureckých lázní v Egeru, koupání, relaxace.

3. den zájezdu
Po snídani odjedeme za koupáním a relaxací do termálních lázních EGERSZÁLOK „maďarské Pamukkale“, které se mohou pochlubit unikátním pramenem vyvěrajícím z hloubky 410 metrů o teplotě 65 - 69 °C a zdejší vody jsou vhodné k léčbě kloubních a revmatických bolestí, nemocí páteře a deformací pohybového ústrojí. V lázních najdeme mnoho bazénů vč. místní rarity solného kopce s plochými jezírky, který zformoval termální pramen. V podvečerních hodinách výlet do Údolí krásných žen v Egeru, množství sklípků, ochutnávka těch nejlepších maďarských vín včetně místní speciality – „býčí krve“. Gurmánský zážitek doplňuje pohodová atmosféra a malebné okolí.

4. den zájezdu
Celodenní výlet za tradicemi a přírodními termály. V městě MEZŐKÖVESD se seznámíme s jednou z nejznámějších lidových tradic v Maďarsku, s Matyó výšivkou, zobrazující tzv. "storůži" (UNESCO), Muzeum Matyó, uličky městské části Hadas, staré domy s rákosovou střechou, dnes fungující jako tradiční řemeslnické dílny, pamětní dům nejznámější návrhářky designu matyó Bori Kisjankó. Koupání v přírodních jeskynních lázních MISKOLC TAPOLCA, plavat a relaxovat budeme v prostorách, které termální voda utvářela po tisíce let. Areál o rozloze 3,6 hektarů je otevřený celoročně nachází se v něm mj. 2 termální bazény s teplotou vody 33 - 35 °C, římský bazén v jeskyni, tzv. "Star hall" aj. Místní termální voda pomáhá při dýchacích obtížích a kloubních onemocněních. Po příjemné relaxaci v jeskynních chodbách, kde můžeme slyšet záhadné ozvěny při pozorování jedinečných přírodních útvarů, se v podvečer vrátíme na hotel.

5. den zájezdu
Odjezd na prohlídku královského zámku GÖDÖLLŐ, největší palácový komplex v Maďarsku a druhý největší v Evropě – po Versailles, oblíbené letní i zimní sídlo královské rodiny Františka Josefa I. a jeho manželky Alžběty Bavorské - Sissi, až do r. 1867. Odpoledne v cca 15.00 hod. odjezd domů. Předpokládaný návrat Brno 20.00 hod. a dále dle míst nástupu.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Sleva

  • SLEVA 55+ ze základní ceny 3%

Nástupní místa

15.04. - 19.04. Odjezd A* + Ostrava (+500)
14.10. - 18.10. Odjezd A* + Ostrava (+500) Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací