Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

TERMÁLY JIŽNÍHO SLOVENSKA

TOULKY PODÉL DUNAJE A PILIŠSKÝMI VRCHY

VSTUP DO TERMÁLŮ V CENĚ

Kód zájezdu: SK696-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Autokarem
Cena na vyžádání

Náš tip Sleva 55+

Pobyt s výlety u největšího termálního koupaliště na Slovensku ve městě Štúrovo, které rozděluje Dunaj na Štúrovo a maďarský Ostřihom. Ideální kombinace odpočinku v teplých vodách a poznávání okolí. Připravili jsme pro vás výlety do Visegrádu, Ostřihomi, Komárna a do krásné oblasti blízkých Pilišských vrchů, odkud se nám naskytnou výhledy na ohyb Dunaje i Ostřihom. Neméně zajímavá bude i návštěva Szentendre, bludiště domků, barokních kostelů a „Mekka“ umělců. Bratislava – vodní dílo… Celý popis


Anotace

Pobyt s výlety u největšího termálního koupaliště na Slovensku ve městě Štúrovo, které rozděluje Dunaj na Štúrovo a maďarský Ostřihom. Ideální kombinace odpočinku v teplých vodách a poznávání okolí. Připravili jsme pro vás výlety do Visegrádu, Ostřihomi, Komárna a do krásné oblasti blízkých Pilišských vrchů, odkud se nám naskytnou výhledy na ohyb Dunaje i Ostřihom. Neméně zajímavá bude i návštěva Szentendre, bludiště domků, barokních kostelů a „Mekka“ umělců.

Bratislava – vodní dílo Gabčíkovo – Štúrovo – Visegrád – Ostřihom – Dobogókö – Szentendre – Komárno – Velký Meder

Program zájezdu

1. den zájezdu
Odjezd z ČR v ranních hodinách (Brno 7:30 hod) na Slovensko. BRATISLAVA, přes most SNP prohlídka historického centra, katedrála sv. Martina, místo korunovací uherských králů, Primaciální palác, Michalská brána a městské opevnění, symbol města Bratislavský hrad, sídlo prezidenta Grasalkovičův palác. Podél Dunaje do obce Čunovo. V severním cípu ostrova oddělujícího vodní dílo Gabčíkovo od toku Dunaje pozoruhodné muzeum moderního umění Danubiana. Cesta po 30 km dlouhém ostrově podél vodního díla k jeho jižní hrázi s plavebními komorami. Odpoledne příjezd do ŠTÚROVA a ubytování v hotelu. Relaxace v hotelovém wellness, koupání v termálním koupališti Vadaš.

2. den zájezdu
Po snídani půldenní výlet do Maďarska, městečko VISEGRÁD s mohutnou pevností na skále nad městem a pozůstatky renezančního královského paláce dalo vzniknout první „mezinárodní“ smlouvě během setkání 3 králů v r. 1335. Město OSTŘIHOM najdeme na protějším břehu Dunaje k městu Štúrovo. Vysoko nad okolní krajinu se vypíná monumentální bazilika, největší a nejuctívanější svatostánek v Maďarsku. Úchvatný výhled se nabízí z ochozu kolem kopule baziliky. Odpoledne koupání relaxace v termálním koupališti Vadaš.

3. den zájezdu
Po snídani půldenní výlet do Maďarska do příhraničních PILIŠSKÝCH VRCHŮ. DOBOGÓKÖ (756 m) jedno z prvních turistických středisek Maďarska 19. stol., překrásné výhledy na okolní kopce a zákruty Dunaje. SZENTENDRE, centrum pravoslavné církve v Maďarsku je kouzelným bludištěm domků, barokních kostelů, a synagog, hlavně je však „Mekkou“ malířů a nejrůznějších umělců. Odpoledne koupání a relaxace v termálním koupališti Vadaš.

4. den zájezdu
Dopoledne říční přístav KOMÁRNO, prohlídka historického centra, především však mohutná barokní pevnost na soutoku Dunaje a Váhu, která sice odolala osmanským vojskům v 17. stol., bezmála však podlehla pobytu ruských vojsk ve století minulém. VELKÝ MEDER, relaxace a odpočinek v termálních lázních Thermal Corvinus. Pozdě odpoledne odjezd do ČR, Brno cca 21:00 hod, dále cesta dle nástupních míst.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Sleva

  • SLEVA 55+ ze základní ceny zájezdu 5%

Ubytování

  • hotel *** je součástí termálního areálu Vadaš. Prostorné 2lůžk. pokoje s vlastním příslušenstvím, LCD TV, WiFi, klimatizací, chladničkou a balkonem. V hotelu je k dispozici wellness a krytý plavecký bazén. V ceně ubytování je vstupné do termálního koupaliště vč. lehátek.

Nástupní místa

17.09. - 20.09. Odjezd F + Ostrava (+500) Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací