Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

TO NEJ Z DACHSTEINSKÉ BOMBY

DACHSTEINSKÁ KARTA V CENĚ

Kód zájezdu: A703-19 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel****

Autokarem
Cena na vyžádání

Ramsau am Dachstein – jedna z nejlépe položených horských vesnic v Alpách, svět hor, pastvin, vodopádů a salaší, ledovec Dachstein – atrakce vyhlídková plošina, Ledovcový palác, pro odvážlivce visutý Dachsteinský most a Schody do prázdna, „zrcadlové“ jezero Spiegelsee, jezero Bodensee a procházka k vodopádům Schleierwasserfall, výlet do Filzmoosu, dvouvrcholová osamělá hora Bischofsmütze 2.458 m, hora Rittisberg – nádherné výhledy, koloběžky. Svět divoké vody – vodopády Riesachwasserfall,… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
polopenze
A703-19-1 od: 15.06.2019
do: 20.06.2019
zobrazit 5 11 590 Kč Odjeto
KódA703-19-1
Termínod: 15.06.2019 do: 20.06.2019
Nástupní místa Praha, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady
Počet nocí5
dospělá osoba - polopenze11 590 Kč
Odjeto

Ramsau am Dachstein – jedna z nejlépe položených horských vesnic v Alpách, svět hor, pastvin, vodopádů a salaší, ledovec Dachstein – atrakce vyhlídková plošina, Ledovcový palác, pro odvážlivce visutý Dachsteinský most a Schody do prázdna, „zrcadlové“ jezero Spiegelsee, jezero Bodensee a procházka k vodopádům Schleierwasserfall, výlet do Filzmoosu, dvouvrcholová osamělá hora Bischofsmütze 2.458 m, hora Rittisberg – nádherné výhledy, koloběžky. Svět divoké vody – vodopády Riesachwasserfall, krásná cesta soutěskou po můstcích a žebřících až k jezeru Riesachsee. Hochwurzen – túra ke křížku Rossfeld s krásným výhledem do okolí.


1. den zájezdu
Ráno odjezd autobusu z ČR, odpoledne příjezd do Ramsau, ubytování a večeře.

2. den zájezdu
Autobusový výlet do Filzmoosu, kde se po mýtné silnici dojede až pod hřeben Gosaukamm, který leží vedle známějšího Dachsteinu. Symbolem pohoří je dvouvrcholová osamělá hora Bischofsmütze 2.458 m, které se u salaše Oberhofalm ocitnete téměř tváří tvář. Hodinová nenáročná procházka kolem jezírka a posezení na salaši. Po poledni návrat do Ramsau, výjezd lanovkou na horu Rittisberg – nenáročná turistika dle vlastních sil, nádherné výhledy na Dachstein a Taury. Zpět je možné sjet lanovkou, sejít pěšky nebo si vypůjčit koloběžky (cca 5 ) a sjet na nich do údolí. 

3. den zájezdu
Celodenní program v okolí ledovce DACHSTEIN: výjezd autobusem až k základní stanici lanovky ledovce Dachstein – výjezd lanovkou na ledovec (2.700 m). Visutá vyhlídková plošina se skleněnou podlahou „Skywalk“ neboli nebeský krok do prostoru. Tato plošina se tyčí na 250 m vysoké skalní stěně a je to jedna z nejkrásnějších vyhlídek v Alpách. Dalšími atrakcemi jsou Ledový palác (podzemní ledové království s nádhernou výzdobou, vstupné cca 10 ), pro odvážlivce visutý Dachsteinský most a Schody do prázdna. Návrat autobusem nebo pěšky kolem salaše až do hotelu, volné odpoledne, relaxace v hotelovém wellness. 

4. den zájezdu
Odjezd do Pichlu, výjezd lanovkou do horské oblasti REITERALM. Lehká turistika – procházka podél jezer Waldsee a Untersee až k jezeru Spiegelsee, které je nazýváno „zrcadlovým jezerem“. Při dobrém počasí se v něm zrcadlí masiv ledovce   Dachstein, (1,5 - 2 hodiny chůze). Středně náročná turistika, panoramatický okruh s řadou plesových jezírek vč. jezera Spiegelsee, u kterého začíná stoupání kotlinou na hřebeny k vrcholu Gasselhöhe (2.001 m), (3,5 - 4 hodiny chůze). 

5. den zájezdu
Celodenní výlet nebo individuální program v okolí Ramsau. Středně náročná túra – výlet do „Světa divoké vody“ v údolí Untertal – vodopád Riesachwasserfall – největší vodopád ve Štýrsku, který si divoce razí cestu soutěskou, kterou se prochází. Překonávání visutých mostů přes soutěsku, zdolávání cest po jištěných žebřících a vyšlapání více než 500 schodů až k salaši Gfölleralm a jezeru Riesachsee. Odpoledne přejezd do Rohrmoosu a výjezd lanovkou na Hochwurzen (1.849 m) a nenáročná túra kolem klečí ke křížku Rossfeld (1.919 m), který se nachází na nádherném panoramatickém plató (2 h).
Lehká turistika, pobyt v Ramsau, procházky např. kolem hory Kulmberg nebo celodenní pěší výlet k soutěsce Silberkarklamm s vodopády po dřevěných schodech a lávkách až k chatě Silberkarhütte (vstupné cca 3 ).

6. den zájezdu
Snídaně, odjezd ke krásnému štýrskému jezeru BODENSEE a nenáročná procházka kolem jezera až k vodopádům Schleierwasserfall. Před polednem odjezd do ČR, návrat ve večerních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).

Cena zahrnuje

 • dopravu lux. klim. busem
 • 5x ubytování v hotelu **** v Ramsau
 • 5x polopenze (snídaně formou velmi bohatého bufetu, večeře menu o 4 chodech s možností výběru hlavního jídla od 2. dne), 1 nápoj u večeře, 1x za pobyt svačina v hotelu
 • využívání bazénu s vířivými proudy
 • Dachsteinskou kartu (využívání lanovek, místní dopravy, bazénů)
 • mýtné po silnici k salaši Oberhofalm
 • pobytovou taxu
 • průvodce

Cena nezahrnuje

 • vstupné mimo kartu, fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Fakultativní příplatek

 • 1lůžk.pokoj 1200 Kč (povinné při nedoobsazení)
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 210 Kč

Nástupní místa

15.06. - 20.06. odjezd N
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Sleva

 • Cena pro dítě 5 - 13,9 let na 3. nebo 4. lůžku 6600 Kč
 • Cena pro dítě 14 – 16,9 let na 3. nebo 4. lůžku 8600 Kč

Zajímavosti

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací