Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

VÁNOČNÍ NORIMBERK, REGENSBURG

A KRUŠNOHORSKÉ VÁNOCE NA HRADĚ LOKET

Kód zájezdu: D810-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel***

Autokarem
Cena na vyžádání

Navštívíme jeden z nejkrásnějších adventních trhů u nás, a to na hradě Loket – výroba slaměných ozdob a vonných františků, zdobení perníčků nebo pravá krušnohorská kuchyně. Díky krásnému místu vypadají vánoční trhy v Lokti opravdu pohádkově. Pokračujeme do bavorských měst Vánoc - to je lahodná vůně, slavnostní záře světel, vánoční hudba a kulinářské pochoutky. Zájezd nás zavede do historické části města Norimberk na vyhlášené a slavné adventní trhy a do středověkého Regensburgu (Řezno). hrad… Celý popis


Anotace

Navštívíme jeden z nejkrásnějších adventních trhů u nás, a to na hradě Loket – výroba slaměných ozdob a vonných františků, zdobení perníčků nebo pravá krušnohorská kuchyně. Díky krásnému místu vypadají vánoční trhy v Lokti opravdu pohádkově. Pokračujeme do bavorských měst Vánoc - to je lahodná vůně, slavnostní záře světel, vánoční hudba a kulinářské pochoutky. Zájezd nás zavede do historické části města Norimberk na vyhlášené a slavné adventní trhy a do středověkého Regensburgu (Řezno).

hrad Loket - Norimberk - Regensburg

Program zájezdu

1. den zájezdu
Odjezd v ranních hodinách (Praha v cca 8:00 hod.) k návštěvě vyhlášených Krušnohorských Vánoc na hradě LOKET, které svou romantickou atmosférou a krásnou polohou mohou konkurovat vánočním trhům v Českém Krumlově. Můžeme se těšit i na stará řemesla a zvyky z regionu Krušných hor a Poohří, výrobu slaměných ozdob a vonných františků, zdobení perníčků nebo pravou krušnohorskou kuchyni. Odpoledne příjezd do středověkého NORIMBERKU, vyhlášeného města Vánoc. Ubytování v hotelu na okraji Norimberku. Poté návštěva adventních trhů na Hlavním i Radničním náměstí, které právem patří k těm nejvyhledávanějším v Německu. Kouzelné stánky ve Starém městě a nad nimi majestátní Císařský hrad (Kaiserburg), norimberský vánoční anděl Christkindl, nejhezčí vánoční ozdoby, nejlepší perníčky, ohřátý vaječný punč se šlehačkou, Dvůr řemeslníků, to vše v kulise hrázděných domů s podmanivou atmosférou vánočně nasvíceného odpoledního a večerního města.

2. den zájezdu
Procházka historickým Starým městem NORIMBERK s hradbami a pěší zónu s chrámy sv. Vavřince a Sebalda (korunovace Karla IV. římským císařem), Císařský hrad, Spital – zde byly uloženy římské korunovační klenoty, dům malíře Albrechta Dürera, kostel Panny Marie s orlojem, radnice. Odpoledne starobylý REGENSBURG (Řezno). Prohlídka města na břehu Dunaje, majestátní katedrála sv. Petra, oblouková brána Porta Praetoria, křivolaké uličky a všudypřítomné vánoční trhy vč. toho tradičního na náměstí Neupfarrplatz - který patří k těm nejhezčím, výroba svíček, keramických hrnců, foukání skla. V podvečerních hodinách odjezd do ČR, návrat do Prahy kolem 21.30 hod. a dále dle míst nástupů.

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Ubytování

  • Hotel*** - moderní, prostorné a vkusně zařízené pokoje mají Wi-Fi připojení, satelitní TV, trezor a koupelnu s fénem. Hosté ocení vynikající spojení veřejnou dopravou. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu.

Nástupní místa

12.12. - 13.12. Odjezd A, B, L
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

Další doporučené kategorie
E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací