Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

VÝHLEDY DOLOMIT

HOTEL U JEZERA MISURINA

ZÁJEZD S LEHKOU TURISTIKOU

Kód zájezdu: IT588-19 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel***

Autokarem
Cena na vyžádání

Sleva 55+

Zájezd za poznáním těch nejkrásnějších a nejznámějších koutů Dolomit s ubytováním přímo u jezera Misurina, které je ideálním výchozím bodem k zajímavým tůrám do okolí – Monte Piano, Tre Cime di Lavaredo, Col de Varda. Seznámíme se s masivem Sella, vyjedeme na “Terasu Dolomit” i na nejvyšší horu Dolomit Marmoladu, nevynecháme průsmyk Falzarego s chatou Lagazuoi. I v těch nejvyšších horských polohách budeme neustále narážet na pozůstatky krutých bojů z období 1. světové války.Lago di Braies –… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
snídaně
IT588-19-1 od: 03.09.2019
do: 08.09.2019
zobrazit 3 6 290 Kč Odjeto
KódIT588-19-1
Termínod: 03.09.2019 do: 08.09.2019
Nástupní místa Praha, Svitavy, Brno, Litomyšl, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, Tábor, Olomouc, Chrudim, Holice, Benešov
Počet nocí3
dospělá osoba - snídaně6 290 Kč
Odjeto

Zájezd za poznáním těch nejkrásnějších a nejznámějších koutů Dolomit s ubytováním přímo u jezera Misurina, které je ideálním výchozím bodem k zajímavým tůrám do okolí – Monte Piano, Tre Cime di Lavaredo, Col de Varda. Seznámíme se s masivem Sella, vyjedeme na “Terasu Dolomit” i na nejvyšší horu Dolomit Marmoladu, nevynecháme průsmyk Falzarego s chatou Lagazuoi. I v těch nejvyšších horských polohách budeme neustále narážet na pozůstatky krutých bojů z období 1. světové války.

Lago di Braies – Monte Piano – Passo Falzarego – Cinque Torri - Cortina d´Ampezzo – Passo Pordoi – Terasa Dolomit - Marmolada – Misurina – Col de Varda - Tre Cime di Lavaredo1. den zájezdu 
V pozdních večerních hodinách nástup dle objednaných nástupních míst.

2. den zájezdu  
Odjezd z ČR dle nástupů (hranice v cca 1:00 hod) do Rakouska. Ráno průjezd údolím Pustertal přes italské středisko Toblach, v jehož okolí se nachází pověstný Alpský val. Dopoledne procházka kolem kouzelného jezera LAGO DI BRAIES (1493 m). Odpoledne ubytování v hotelu u jezera MISURINA (1756 m). Fakultativně výjezd horským taxi (zpět možno pěšky) na vrchol stolové hory MONTE PIANO (2 325 m). Ploché vrcholové plato je rozděleno sedlem na 2 vrcholy. Za 1. světové války tu probíhaly urputné boje mezi rakouskými a italskými vojsky. Ještě dnes jsou tu k vidění zákopy, střelecké bunkry a ubikace mužstva.

3. den zájezdu  
Po snídani VELKOU DOLOMITSKOU CESTOU opět po stopách 1. sv. války. Výjezd do průsmyku PASSO FALZAREGO (2105 m) a odtud kabinkovou lanovkou k chatě LAGAZUOI. V okolí chaty jsou k vidění palebná postavení a ubikace rakouských vojáků. Sestoupíme do nitra hory a vydáme se 1100 m dlouhým tunelem, který je největší turistickou atrakcí oblasti. Méně zdatní návrat lanovkou nebo pěšky. Odpoledne turistika k CINQUE TORRI (Pět věží) s nádhernými rozhledy na „růžový“ masiv Tofana (3243 m), rozeklaný masiv Fanes (3077 m) a další vrcholy. Muzeum pod širým nebem, cestou zpět do hotelu prohlídka známého lyžařského střediska CORTINA D´AMPEZZO.

4. den zájezdu
Poznávání oblasti SELLA (3152 m). Výjezd do průsmyku PASSO PORDOI (2242 m) a odtud lanovkou na „Terasu Dolomit“ (2950 m n.m.) s nezapomenutelnými výhledy na Antelao, Pelmo, Civettu, Marmoladu, Pale di San Martino, Lagorai, Latemar, Catinaccio, Sasso Lungo, Piz Ciavaces. Poté turistika BINDELOVOU CESTOU s výhledy na Marmoladu k přehradě Fedaia (2053 m n.m.), napájené vodami z tajícího ledovce. Méně zdatní mohou cestu absolvovat autobusem. Od přehrady Fedaia přejezd na Malga Ciapela (1450 m) a výjezd lanovkou na MARMOLADU (3343 m), setkání s ledovcem, krásné vyhlídky z nejvyššího vrcholu Dolomit. Návrat na ubytování.

5. den zájezdu
Po snídani možná procházka kolem jezera MISURINA nebo výjezd lanovkou na COL DE VARDA (2106 m) s překrásnými výhledy na jezero a okolní hory. Odpoledne výjezd autobusem vysokohorskou panoramatickou silnicí k symbolu Dolomit – TRE CIME DI LAVAREDO (2999 m n.m.) – turistika různé náročnosti s nezapomenutelnými výhledy na Sextenské Dolomity. Večer odjezd domů, noční průjezd Itálií a Rakouskem.

6. den zájezdu
Příjezd do ČR v ranních hodinách (5:00 hod).


Cena zahrnuje

 • dopravu lux. klim. busem
 • 3x ubytování v hotelu– 2lůžk.pokoje s příslušenstvím
 • pobytovou taxu
 • 3x snídani
 • výjezd panoramatickou cestou
 • průvodce 

Cena nezahrnuje

 • vstupné
 • lanovky, fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

 • 1lůžk. pokoj 1300 Kč
 • 3x večeře 1190 Kč
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 210 Kč 

Nástupní místa

03.09. - 08.09. odjezd D + Ostrava (+500)
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Sleva

 • SLEVA 55+ ze základní ceny 3%

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací