Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

WALES, NÁRODNÍ PARKY A POBŘEŽNÍ SCENÉRIE

POHODOVÝ TÝDEN S LEHKOU TURISTIKOU

Kód zájezdu: GB554-19 Počet nocí: 6 Strava: polopenze Ubytování: hotel

Letecky
Cena od 33 990 Kč

Během zájezdu budeme poznávat krásy Walesu. V národním parku Snowdonia se projdeme kolem jezera Llyn Idwal, vystoupíme na nejvyšší horu Walesu Snowdon (1085 m) a navštívíme Cadair Idris s nádherným jezerem Llyn Cau. Projdeme se v přírodní rezervaci na poloostrově Gower a po pobřeží v národním parku Pembrokeshire Coast. Střídají se tu pěkné pláže s malebnými skalisky a výhledy na ostrovy a ostrůvky. Navštívíme kopcovitý národní park Brecon Beacons, kde červená půda kontrastuje se svěží zelení. Z… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
polopenze
GB554-19-1 od: 10.08.2019
do: 16.08.2019
zobrazit 6 33 990 Kč Vyprodáno
KódGB554-19-1
Termínod: 10.08.2019 do: 16.08.2019
Nástupní místa Praha
Počet nocí6
dospělá osoba - polopenze33 990 Kč
Vyprodáno

Během zájezdu budeme poznávat krásy Walesu. V národním parku Snowdonia se projdeme kolem jezera Llyn Idwal, vystoupíme na nejvyšší horu Walesu Snowdon (1085 m) a navštívíme Cadair Idris s nádherným jezerem Llyn Cau. Projdeme se v přírodní rezervaci na poloostrově Gower a po pobřeží v národním parku Pembrokeshire Coast. Střídají se tu pěkné pláže s malebnými skalisky a výhledy na ostrovy a ostrůvky. Navštívíme kopcovitý národní park Brecon Beacons, kde červená půda kontrastuje se svěží zelení. Z nejvyššího kopce Pen-Y-Fan se nám naskytnou krásné výhledy do okolí. V palírně Penderyn ochutnáme pravou velšskou whisky. Cestou přes Anglii navštívíme starobylý Chester a na zpáteční cestě nás čeká túra v překrásných Cotswolds.

Chester – NP Snowdonia – Llyn Idwal – Cadair Idris – Cwm Cau – jezero Llyn Cau – Conwy –Llanfairpwllgwyngyllgogrychwrndrobwllllantysiliogogogoch – Fishguard – NP Pembrokeshire Coast – St. David´s – Brecon – NP Brecon Beacons – Cardiff – poloostrov Gower – Penderyn Distillery1. den zájezdu
Odlet z Prahy do Anglie, ubytování.

2. den zájezdu
Snídaně, přejezd na západ, zastávka v městě architektury - CHESTER - historické centrum s hrázděnými domy a patrovými chodníky. Příjezd do Walesu - NP SNOWDONIA. Procházka kolem jezera LLYN IDWAL (3,5 km, převýšení 250 m) pod štíty Y Glyder Fawr a Y Garn. Odjezd do místa ubytování (2 noci). Seznámení s místem, posezení v typické velšské hospůdce.

3. den zájezdu
Snídaně, pěší túra v jihozápadní části Snowdonie v CADAIR IDRIS (10 km, převýšení 957 m). Túra Minnfordd Path v CWM CAU vede kolem jezera LLYN CAU - jeden z nejkrásnějších okruhů ve Walesu. Přejezd na prohlídku středověkého opevněného města CONWY (UNESCO), kterému dominuje hrad z doby Edwarda I. Prohlídka rušného městečka CAERNARFON s jedním z nejslavnějších hradů ve Walesu. Městečko je centrem velšsky hovořící oblasti. Návštěva vesnice s nejdelším názvem na světě Llanfairpwllgwyngyllgogrychwrndrobwllllantysiliogogogoch na ostrově Anglesey. Návrat do místa ubytování.

4. den zájezdu
Snídaně, pěší túra v NP SNOWDONIA s výstupem na nejvyšší horu Walesu SNOWDON (velšsky Yr Wyddfa, 1 085 m, cca 8 km). Na vrchol stoupáme po krásné pěší trase ze sedla Pen-Y-Pass. Z vrcholu sjedeme ozubnicovou dráhou s vláčkem do městečka Llanberis. Přejezd do místa ubytování v jižním Walesu (3 noci).

5. den zájezdu
Snídaně, zastávka v přístavním městečku FISHGUARD. Túra cca 12 km (převýšení 200 m) po členitém pobřeží ST. DAVID’S HEAD v pobřežním NP PEMBROKESHIRE COAST. Prohlídka svatého města ST. DAVID’S, katedrála, arcibiskupský palác. Zastávka u kamenného keltského kříže CAREW CROSS z 11. st. Odjezd na poloostrov GOWER, přírodní rezervaci, na jejímž konci se nachází RHOSSILI BAY. Procházka po pláži a pěšinou k výhledu na skalisko WORMS HEAD (4 km, převýšení 150 m). Návrat do místa ubytování.

6. den zájezdu
Snídaně, zastávka v městečku BRECON (velšsky Aberhonddu), uvidíme zde také vodní cestu Monmouth-Brecon Canal. Pěší túra v kopcovitém NP BRECON BEACONS s výstupem na nejvyšší vrchol PEN-Y-FAN (886 m, 8 km). Z parkoviště jihozápadně od vrcholu přes Corn Du. Přejezd na okraj Brecon Beacons k prohlídce s ochutnávkou v palírně velšské whisky PENDERYN DISTILLERY. Prohlídka centra hl. města Walesu CARDIFFU. Návrat do místa ubytování.

7. den zájezdu
Snídaně, přejezd na letiště, odlet do Prahy.

Cena zahrnuje

 • leteckou přepravu do Anglie
 • letištní taxy a poplatky
 • transfer z/na letiště
 • místní dopravu dle programu
 • 6x ubytování v hotelu - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
 • 6x snídani
 • 5x večeři
 • průvodce 

Cena nezahrnuje

 • vstupné, fakult. služby mimo kartu a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

 • 1lůžk. pokoj 7500 Kč (povinné při nedoobszení)
 • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 250 Kč

Nástupní místa

10.08. - 16.08. Odjezd L6
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Orientační ceny vstupného

St.Winifried´s Chapel 0.80,
Penderyn distillery 10,-,
St.David´s Cathedral 5,-,
Tintern Abbey 6,90)

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získáte
akční nabídky jako první

Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů