Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

Z BRUSELU AŽ NA OSTROV TEXEL

ZA TULENI A PAMÁTKAMI BENELUXU

Kód zájezdu: NL580-20 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Autokarem
Cena na vyžádání

Náš tip

Navštivte s námi “hlavní město Evropy“ Brusel, který mimo množství institucí Evropské unie a památek, vyniká také svou gastronomií. Budeme putovat po nejkrásnějších místech Belgie, až do hlavního města Nizozemí. Trajektem přeplujeme na největší z Fríských ostrovů Texel, jeden z 5 obydlených ostrovů ve Waddenzee. Ubytování jsme pro vás zajistili v lux. hotelu**** u Volendamu a v jednom z nejkrásnějších měst Evropy v Bruggách. Zájezd provází Michaela Bencová Brusel – Gent – Bruggy – Antverpy –… Celý popis


Anotace

Navštivte s námi “hlavní město Evropy“ Brusel, který mimo množství institucí Evropské unie a památek, vyniká také svou gastronomií. Budeme putovat po nejkrásnějších místech Belgie, až do hlavního města Nizozemí. Trajektem přeplujeme na největší z Fríských ostrovů Texel, jeden z 5 obydlených ostrovů ve Waddenzee. Ubytování jsme pro vás zajistili v lux. hotelu**** u Volendamu a v jednom z nejkrásnějších měst Evropy v Bruggách.

Zájezd provází Michaela Bencová

Brusel – Gent – Bruggy – Antverpy – Volendam – ostrov Texel – Amsterdam

Program zájezdu

1. den zájezdu 
Odjezd z ČR v podvečerních hodinách (přejezd hranic z ČR v cca 21:30 hod).

2. den zájezdu
V brzkých ranních hodinách příjezd do BRUSELU, prohlídka tzv. “hlavního města Evropy“, přesuneme se na historické náměstí Markt s cechovními domy a údajně s nejkrásnější radnicí se symbolem města - čůrajícím chlapečkem Manneken Pis. Možnost návštěvy Muzea čokolády a ochutnáme některé ze stovek druhů piv. Odpoledne přejedeme metrem k Atomiu, symbol města, znázorňující hodně nadživotní model krystalové mřížky železa. Tato stavba se stala atrakcí světové výstavy Expo v roce 1958, alternativně můžeme navštívit Minieurope – svět miniatur Evropy. V podvečer odjezd na ubytování do Brugg.

3. den zájezdu
Ráno odjedeme do vlámského města GENT, protkaného vodními kanály s hradem Gravensteen, který je symbolem moci zdejších vládců. Pokochat se také můžete katedrálou sv. Bavona se světoznámým oltářem bratří Eyckových „Klanění beránku“. V odpoledních hodinách se vrátíme do snad nejhezčího belgického města BRUGGY, klenot evropské architektury, nazývaný Benátky severu, projížďka po zdejších kanálech, možnost výstupu na zvonici Belfort s úžasným pohledem na město.

4. den zájezdu  
Z Brugg se vydáme do dalšího belgického skvostu, města ANTVERPY. Při prohlídce města uvidíme dům, kde tvořil svá díla Paul Rubens. Odpoledne se přesuneme do Nizozemska do historického rybářského městečka VOLENDAM, úzké uličky, dřevěné domky, zdejší kroje a všudypřítomné rybí speciality. Odjezd na ubytování v okolí Volendamu, kde budeme na dvě noci ubytováni v luxusním 4* hotelu s bazénem a wellness.

5. den zájezdu  
Přejedeme do přístavu a trajektem se přepravíme na OSTROV TEXEL ve Waddenzee. Navštívíme nekonečnou písčitou pláž se symbolem ostrova – maják z 19.stol. S obyvateli a životem zdejšího moře se seznámíme v parku Ecomare, kde uvidíme sviňuchy nebo tuleně úplně zblízka a když počasí dovolí, tak se za nimi vypravíme lodí přímo na širé moře.

6. den zájezdu
Korunovační hlavní město AMSTERDAM, kde strávíme celý den. Projdeme náměstí Dam, Královský palác, malé uličky s krámky, květinový trh, brusírny diamantů, fakult. Muzeum Vincenta van Gogha (muzeum schraňuje většinu Van Goghových prací) nebo Rijksmuseum (největší státní muzeum v Nizozemsku s kolekcí nizozemských mistrů), fakult. projížďka lodí po kanálech. Odjezd ve večerních hodinách do ČR.

7. den zájezdu
V ranních hodinách návrat do ČR (přejezd hranic do ČR v cca 07:30 hod).

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek

Nástupní místa

12.05. - 18.05. Odjezd A, B, L + Plzeň
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Aktuální přehled všech zájezdů

Zobrazit
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací