Zavolejte nám +420 461 530 663
Napište nám info@redok.cz
Vyhledat zájezd
a

a

ZAHRADY KRAJŮ LAZIO A UMBRIE

DEN KVĚTIN VE VITERBU

MĚSTEČKA A ZAHRADY VILLA LANTE A SACRO BOSCO

Kód zájezdu: IT603-19 Počet nocí: Strava: Ubytování: hotel

Autokarem
Cena na vyžádání

Pojeďte s námi objevovat rozkvetlé Lazio a jeho krásné zahrady, žasnout nad nádherou jarní Itálie. Na slavnosti květů ve Viterbu vás dojmou květinové dekorace, odpočineme si u sopečného jezera Lago di Bolsena a bude se nám tajit dech při výhledech z městeček Civita di Bagnoregio, Montefiascone a Orvieto. Všude kolem uvidíme terasovitá políčka vinic, olivové háje, aleje ovocných stromů, ale i pohádková městečka.Civita di Bagnoregio – Bolsena – Montefiascone – Caprarola – Lago di Vico – Bagnaia –… Celý popis

Termíny a ceny zájezdu

Kód Termín Nástupní místa Počet nocí dospělá osoba
snídaně
IT603-19-1 od: 26.04.2019
do: 01.05.2019
zobrazit 3 8 990 Kč Odjeto
KódIT603-19-1
Termínod: 26.04.2019 do: 01.05.2019
Nástupní místa Praha, Brno, Pardubice, Hradec Králové
Počet nocí3
dospělá osoba - snídaně8 990 Kč
Odjeto

Pojeďte s námi objevovat rozkvetlé Lazio a jeho krásné zahrady, žasnout nad nádherou jarní Itálie. Na slavnosti květů ve Viterbu vás dojmou květinové dekorace, odpočineme si u sopečného jezera Lago di Bolsena a bude se nám tajit dech při výhledech z městeček Civita di Bagnoregio, Montefiascone a Orvieto. Všude kolem uvidíme terasovitá políčka vinic, olivové háje, aleje ovocných stromů, ale i pohádková městečka.

Civita di Bagnoregio – Bolsena – Montefiascone – Caprarola – Lago di Vico – Bagnaia – Villa Lante – Tuscania – Viterbo – San Pellegrino in Fiore – Terme dei Papi – Sacro Bosco – Bomarzo – Garavicchio – Giardino dei Tarocchi – Orvieto


1. den zájezdu
Odjezd z ČR v podvečerních hodinách (v cca 20:00 hod. překročení hranic ČR) a přejezd do Itálie.

2. den zájezdu 
CIVITA DI BAGNOREGIO, pohádkové středověké městečko na skalním ostrohu s kamennými domky obklopenými zelení a jedinečnými výhledy do kraje utvářeného sesuvy půdy, přírodní zahrada Lazia, zemní pyramidy, možnost ochutnávky specialit zdejší gastronomie či návštěva sklepů hloubených Etrusky, cesta do Umbrie, BOLSENA, kouzelné město nad největším jezerem vulkanického původu v Evropě, hrad, katedrála Santa Cristina, podél sopečného jezera Bolsena, přejezd krajem Lazio. MONTEFIASCONE na okraji kráteru vyhaslé sopky u jezera LAGO DI BOLSENA, vévodí mu katedrála ze 17.stol., hrobka biskupa Fuggera, milovníka zdejšího legendárního vína Est! Est! Est!, ochutnávka a možnost nákupu.

3. den zájezdu 
Krásné zahrady Itálie: CAPRAROLA, pozdně renesanční venkovská vila Palazzo Farnese s freskovou výzdobou a krásnými zahradami. Malebné jezero LAGO DI VICO v původním sopečném kráteru, BAGNAIA, VILLA LANTE, elegantní renesanční zahrady a fontány vytvořené pro kardinála Gambaru, pozoruhodný systém rozvodu vody, snad nejkrásnější zahrady Lazia, pohoda v zahradách nebo v historickém centru městečka. TUSCANIA, středověké městečko s hradbami, bývalé biskupské sídlo se dvěma pozoruhodnými románskými kostely v lombardském stylu na místě etruské akropole – exteriéry a reliéfy (San Pietro z 11. století a Santa Maria Maggiore, první zmínka již v 9. století). VITERBO, bývalé sídlo papeže, středověké město obehnané hradbami, monumentální papežský palác se síní, kde se ve 13. století scházelo konkláve, slavnost květů SAN PELLEGRINO IN FIORE v malebné středověké čtvrti San Pellegrino, krásné květinové dekorace na kašnách, balkónech, domech, nádvořích a studnách i chodnících – soutěží celá čtvrť, hostitelé ve středověkých kostýmech vzdávají hold květinám, květinový trh na parkánech, individ. možnost koupání: termální a zážitkové lázně Terme dei Papi (přejezd místní dopravou) nebo možnost večeře.

4. den zájezdu 
Den ve fantastických zahradách SACRO BOSCO (Svatý les, též zvané Park příšer) v údolí pod zámkem Orsini v BOMARZU, gigantické sochy a objekty v manýristických zahradách uprostřed jarní přírody, GARAVICCHIO, Giardino dei Tarocchi – zahrada Mysterií, srovnávaná s parkem Güell A. Gaudího v Barceloně nebo Palais Ideal Ferdinanda Chevala ve Francii, fantastické sochy od různých světových autorů ukryté v zeleni.

5. den zájezdu 
ORVIETO, město založené Etrusky na 300 m vysoké náhorní plošině uprostřed vinic, etruské hrobky pod starým městem, lanovka, katedrála, studna sv. Patrika, možnost návštěvy podzemí, park kolem bývalé pevnosti, možnost ochutnávky známého bílého vína Orvieto, nákup místních produktů, fakultativně večeře na rozloučenou, večer odjezd do ČR.

6. den zájezdu
Předpokládaný návrat v odpoledních hodinách do ČR.

Cena zahrnuje

  • dopravu lux. klim. busem 
  • 3x ubytování v hotelu - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
  • 3x snídani
  • průvodce

Cena nezahrnuje

  • vstupné, fakult. služby, ochutnávky a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Fakultativní příplatek

  • 1lůžk. pokoj 1800 Kč
  • 1x večeře v Orvietu 550 Kč - změna ceny oproti katalogu
  • komplex. pojištění vč. storna zájezdu 180 Kč

Nástupní místa

26.04. - 01.05. odjezd J
Přehled nástupních míst najdete ZDE

Orientační ceny vstupného

GARAVICCHIO, zahrada Tarocchi 12 €
CAPRAROLA: vila Farnese 5 €
Villa Lante a zahrady : 5 €
BOMARZO: park 10 €
BOLSENA: katakomby - 5 €
VITERBO : papežský palác - 7 €, vstupy do kostelů + místní muzea - 3 € a 2 €.
ORVIETO : dóm 3 €, jízdenka lanovkou - 2 x 1 €, Pozzo San Patrizio (studna) - 4,50 €, podzemí 7,50 €:

Kapesné

Doporučujeme na vstupy minimálně 70 € a další kapesné dle vlastního uvážení.

Zajímavosti

Potřebujete další informace ?

Volejte tel. +420 461 530 663 nebo napište, zavoláme Vám nazpět.

Poslat dotaz k zájezdu
TIPY A SLEVY AŽ 50%

ZÍSKEJTE
TIPY NA ZAJÍMAVOU
DOVOLENOU
A SLEVY AŽ 50%

E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací


E-katalog

Stáhněte si náš katalog
a mějte jej stále po ruce

Stáhnout
Katalog domů

Nechte si poslat tištěný
katalog přímo domů

Zaslat domů
Slevy na zájezdy

Využijte slevy za včasné přihlášení
a věrnostní bonusy pro stálé klienty

Více informací